Зробити замовлення

Вартість

vartist-remontu-kvartyry

Вартість ремонту квартир і розробки дизайну інтер’єру.

Більшість людей, зіткнувшись з необхідністю проведення ремонту квартири в Києві, задаються питанням – яка його загальна вартість. Безсумнівно, завжди важливо розуміти ціну кінцевого результату, адже вартість виконання ремонту в квартирі є одним з найважливіших визначальних чинників, які слід брати до уваги.

Ринок послуг з ремонту квартир в Києві має велику кількість пропозицій в різних цінових категоріях. У дійсності ж, відмінність в цінових пропозиціях обумовлена проведенням окремих видів робіт, декількома компаніями, які формують кінцевий результат. А результат таких послуг в цілому, буде залежати від кожної компанії окремо, де не завжди враховується специфіка роботи іншої компанії і клієнтові стає неможливим отримати повноцінний продукт. Перевага надання послуг нашою компанією полягає в комплексному підході. Робота над проектом в компанії Комфорт делюкс – це єдиний процес, який включає в себе проектування, планування бюджету реалізації проекту, ремонтно-оздоблювальні роботи, супровід проекту, підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, обладнання та їх закупівля. Практично завжди, підсумком нашої діяльності є реалізований проект в тому вигляді, в якому він був задуманий. Робота над створенням проекту ведеться одночасно декількома фахівцями: дизайнером, інженером проектувальником, а так само керівником проектів та будівельного напрямку. Сполучне цих процесів у часі, обговорення питань реалізації в момент проектування, забезпечує нашим клієнтам високий рівень якості послуг, економію часу та коштів.

Насправді, для того щоб отримати відповідь на питання про вартість ремонту квартири в Києві, необхідно враховувати багато факторів, що впливають на його вартість. Вартість ремонту квартири формується виходячи з необхідного обсягу проведення робіт, а так само повністю залежить від потреб і цілей клієнта які впливають на кінцевий результат. Вартість ремонту залежить від використання в роботі різних за властивостями будівельних матеріалів, різних за характеристиками оздоблювальних матеріалів, планування квартири, початкового стану квартири, терміну здачі проекту і ряду інших об’єктивних причин. Вартість на ремонт квартир варіюється залежно від обраного дизайнерського рішення і виду ремонтно-оздоблювальних робіт. Чим складніший вид ремонту, який необхідно провести, тим вище буде і вартість ремонту.

Кожна квартира завжди має свої індивідуальні особливості і не можна з упевненістю припускати, що вартість ремонту до уточнення всіх деталей буде визначеною. Точна вартість ремонту буде відома тільки при наявності розробленого дизайн проекту, на основі якого прораховуються кошториси на вартість ремонтно-оздоблювальних робіт і вартість будівельних матеріалів. До початку розробки дизайн проекту можна отримати тільки орієнтовну вартість ремонту, виходячи зі смакових уподобань клієнта і досвіду реалізації проектів фахівцями нашої компанії.

Оскільки одиничні розцінки на окремі види ремонтно-оздоблювальних робіт не дають повного уявлення загальної вартості виконання ремонту, для зручності отримання достовірної інформації, ціна ремонту квартири вказується в розрахунку за один квадратний метр площі житла.

Вартість робіт по створенню інтер’єру в залежності від складності ремонту та варіантів розробки дизайн проекту становитиме:

  • Вартість виконання робіт по дизайну інтер’єру – від 30 $ за 1 м. кв.

  • Вартість виконання ремонтно-оздоблювальних робіт – від 200 $ за 1 м. кв.

При цьому варто враховувати, що витрати на будівельні матеріали не входять у вартість ремонтно-оздоблювальних робіт: вартість будівельних матеріалів зазвичай не перевищує 50% вартості ремонтно-оздоблювальних робіт і безпосередньо залежить від складності робіт. Ціни на розробку дизайн проекту і виконання ремонтних робіт обговорюються і можуть бути, як знижені, так і збільшені. З того моменту, як ви укладаєте договір на надання послуг з розробки дизайну інтер’єру і ремонту квартири, вартість у жодному разі не зміниться.

У нас для вас завжди є ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! Перейдіть в розділ АКЦІЇ і ви зможете дізнатися розмір ЗНИЖКИ, яку ви можете отримати в даний момент.

Вартість 5.00/5 3 голос(ов)
asdasd