Зробити замовлення

Дизайн проект у подарунок — знижка 100% на дизайн проект

Written by admin on . Posted in Акції, Статті

akcyja-dizajn-proekt-v-podarok-2

Акція діє в даний момент! Тимчасова акція. Кожному клієнту компанії Комфорт делюкс, при замовленні розробки дизайн проекту, а потім його реалізації при виконанні ремонту та оздоблення, з наданням послуг супроводу – надається гарантована можливість отримати знижку в розмірі 100% вартості цього дизайн проекту.

Не пропустіть свій шанс вигідно заощадити!

Умови акції:

— Клієнтам, що замовляють дизайн-проект в категорії стандартний і реалізації його допомогою ремонтно-оздоблювальних робіт, що проводяться нашою компанією, надається знижка в розмірі 100% вартості розробленого дизайн-проекту – за умови укладення договору на авторський супровід під час проведення стандартного ремонту.

— Клієнтам, що замовляють дизайн проект в категорії розширений і реалізації його допомогою ремонтно-оздоблювальних робіт, що проводяться нашою компанією, надається знижка в розмірі 100% вартості розробленого дизайн-проекту – за умови укладання договорів на авторський супровід та підбору комплектуючих під час проведення капітального ремонту.

— Клієнтам, що замовляють дизайн проект в категорії елітний та реалізації його допомогою ремонтно-оздоблювальних робіт, що проводяться нашою компанією, надається знижка в розмірі 100% вартості розробленого дизайн-проекту – за умови укладання договорів на авторський супровід, підбору комплектуючих і комплектації об’єкта під час проведення елітного ремонту.

Знижка надається при проведенні послуг дизайну, ремонту і супроводу в комплексі.

— Знижка надається на останніх етапах проведення ремонтно-оздоблювальних робіт.

— Стандартним ремонтом вважається проведення ремонтно-оздоблювальних робіт, вартість яких становить не менше 200 $/мкв. Капітальним ремонтом – не менше 240 $/мкв. Елітним ремонтом – не менше 300 $/мкв.

— У разі проведення ремонту в категорії нижче категорії розробляємого дизайн проекту, але не нижче категорії стандартного ремонту, для надання знижки необхідно додатково замовляти одну з послуг супроводу.

— При укладенні договору на розробку дизайн проекту під час проведення акції «Дизайн проект у подарунок» знижка на дизайн проект поширюється за умови укладення договорів на ремонт і супровід протягом одного тижня після завершення розробки проекту.

Час проведення акції:

У період з 27.11.2017 р. по 28.02.2019 р., а також протягом одного тижня після завершення розробки дизайн-проекту.

Додатково:

Знижки за іншими акціями та спеціальними пропозиціями не сумуються.

У вас залишилися питання? Тоді зателефонуйте нам за зручними для вас номерами телефонів, вказаних на сайті, і ми зможемо детально про все розповісти.

Дизайн проект у подарунок — знижка 100% на дизайн проект 5.00/5 1 голос(ов)
75
0

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.
asdasd