Зробити замовлення

Євроремонт квартир

jevroremont-kvartyr

Євроремонт квартир – новий погляд на якість життя.

Основна частина життя людини – це, перш за все, його квартира або будинок, де він проводить свій час, відпочиває, працює, ростить і виховує дітей, приймає гостей. Житловий простір тривалий період часу супроводжує життєвий шлях людини. Від інтер’єру, в якому проводиться так багато часу, залежить і якість життя, і здоров’я, і кар’єра з успіхом. В першу чергу оточення і домашня обстановка людини формують його погляди на життя, внутрішній світ, душевний стан, щастя і радість. Тому так багато людей в даний час, стало приділяти все більше уваги якості свого побуту і значенню створення інтер’єру.

І якщо професійна розробка дизайну інтер’єру – це можливість грамотно і творчо підійти до оформлення житла, то євроремонт квартири – це сукупність ряду дій, технологій, матеріалів і ремонтно-оздоблювальних робіт, спрямованих на можливість глобально, по-новому перетворити житлові приміщення, з урахуванням європейських стандартів якості. Євроремонт квартир – це бездоганність оздоблення з максимальною відповідністю до сучасних вимог життя. Основа євроремонту квартири – це якісний ремонт, виконаний на високому рівні, з дотриманням європейських стандартів і застосуванням якісних, максимально довговічних і надійних матеріалів європейських виробників.

Створення житлового простору, усунення огріхів і виправлення помилок будівельників від забудовника будинку, проведення всіх ремонтно-оздоблювальних робіт, встановлення нових конструкцій, інженерних і комунікаційних мереж при виконанні євроремонту квартир проводиться у відповідності з жорсткими європейськими нормативами, які категорично не допускають звичних для будівельників і оздоблювальників міста Київ порушень. Так само, більшість громадян та представників зі сфери ремонту помилково вважають, що євроремонт повинен складатися з безлічі криволінійних і багаторівневих гіпсокартонних стель, з великою кількістю гіпсокартонних полиць і ніш, з прорізами у вигляді арок і розмежованим простором у вигляді колон і гіпсової ліпнини. Такий дизайн інтер’єру і ремонт для жителів Європи буде повною невідповідністю їх цінностям.

Євроремонт – висока характеристика інтер’єру сучасної квартири.

Євроремонт по-європейськи передбачає виконання якісного ремонту відповідно до європейських стандартів і нормативів DIN EN, з суворим дотриманням норм і правил ДБН та СНіП, а так само з застосуванням матеріалів сертифікованих за міжнародним рівнем стандартизації ISO. Жорсткі вимоги стандартів DIN EN 18202: 2002-10, класифікація високоякісного оздоблення ДБН Д.2.2-15-99. Збірник 15, а також регламент міжнародного рівня ISO 9001: 2008 строго прописують технології, норми, допуски і рівень якості до матеріалів, які застосовуються для внутрішнього оздоблення житлових приміщень.

Наприклад, за європейськими стандартами якості, внутрішні кути стін повинні мати кут 90 °, крім випадків, які може передбачати дизайн проект, а відхилення площини матеріалу, який наноситься від рівня поверхні на стінах, підлогах і стелях, неприпустимо понад двох міліметрів на одному метрі. За європейськими стандартами інсталяції труб внутрішнього водопостачання та опалення повинна застосовуватися система, що складається з поліетиленових або багатошарових труб PE-Xc і PE-RT, а також фітингових з’єднань з PPSU і латуні, або штуцерів з ущільнювальними прокладками з синтетичного каучуку EPDM. Такі труби і з’єднання стійкі до високих температур, тиску, гідроударів, корозії. Причому експлуатаційна довговічність таких систем понад п’ятдесят років.

Євроремонт є відмінною рисою якісного інтер'єру.

Євроремонт означає зв’язку зі складових, таких як: бездоганна якість, точне використання технологій і порядку проведення робіт, правильне дотримання норм і встановлених стандартів DIN EN, ДБН, СНіП, ISO, застосування матеріалів з високими властивостями та екологічними параметрами. Із забезпеченням найбільш комфортних умов для проживання в квартирі чи будинку, з повністю безпечними умовами проживання та проведення часу в приміщеннях, з максимальними термінами служби та експлуатації всіх елементів оздоблення та інтер’єру.

Замовляючи виконання євроремонту квартири в нашій компанії, ви отримуєте гарантію відповідності всіх проведених робіт європейським вимогам до якості. Це ремонт з повноцінним дизайн проектом, авторською ідеєю і сучасним стилем, з основними розділами, що стосуються естетичної, функціональної, технічної та інженерної частини, з раціональним використанням виділеного бюджету і часу. Євроремонт квартир з компанією Комфорт делюкс – це прекрасна можливість змінити ваше життя на краще, зробити свій будинок красивішим і затишнішим, поліпшити якість життя за короткий термін.

Євроремонт квартир 5.00/5 2 голос(ов)
asdasd