Зробити замовлення

Ремонт та оздоблення квартир

remont-ta-ozdoblennja-kvartyr

Ремонт і оздоблення квартир Київ.

Як і в будь-якому іншому місті, так і в Києві, практично кожна людина в своєму житті стикається з неминучою процедурою – ремонт. Або з плином часу, коли стара квартира приходить в непридатність для комфортного проживання, або при покупці квартири в новому будинку після будівельників. Стара квартира, або нова, не має особливої різниці, і найчастіше, ремонт квартири пов’язаний з великими проблемами при його проведенні. У старому будинку це абсолютно всі комунікації, які прийшли в непридатність, велика зношеність оздоблювальних покриттів, незручне або тісние планування, а так само безліч інших дефектів. У будинку нової забудови може і зовсім не бути оздоблення, або часто воно зроблене з урахуванням багатьох неприпустимих похибок і не відповідає потрібній якості. Бувають випадки, коли власники квартир, стикаються з економією забудовника на будівельних матеріалах, внаслідок чого, виникає необхідність у проведенні цілого ряду робіт заново. У кожній із цих ситуацій, ремонт квартир супроводжується багатьма труднощами, з якими людині доведеться зіткнутися.

Кому довірити ремонт і оздоблення квартири?

Зараз магазини мають широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів. У Києві існує велика кількість фірм і приватних бригад, які надають послуги ремонту квартир і готові виконати його з будь-яким ступенем складності. В інтернеті є дуже багато інформації і відео про те, як можна виконати ремонт квартири своїми руками. І людина, задумавшись виконати ремонт і оздоблення в квартирі, стикається перед вибором: хто проводитиме цей відповідальний процес?

Для того щоб виконати ремонт квартири самостійно знадобиться затратити велику кількість часу на отримання необхідних знань, а так само доведеться витратити багато часу на сам процес ремонту власними силами. І немає гарантії того, що отримані знання на практиці можна буде відразу застосувати і отримати очікуваний результат. Як правило, такий підхід до виконання ремонту квартири закінчується даремно витраченим часом і не доведенням розпочатої справи до кінця, не якісним виконанням або зверненням за допомогою до фахівців.

Ремонт квартири за допомогою професіоналів.

Можна звичайно і далі продовжувати економити і найняти приватну бригаду, яка виконує ремонт квартир за нібито маленьку суму грошей. Але це, дуже великий ризик, витратити часу і грошових коштів ще більше, ніж Вам на це могло б знадобитися. У Вас не буде гарантії того, що використовується якісний матеріал і ремонт зможе прослужити довго, роботи виконані в строк і з належною якістю, вас не обдурять і зможуть виконати свої обіцянки. У Вас не буде гарантії того, що ремонт квартири Вам обійдеться в обумовлену суму грошей, часто буває, що низька вартість робіт, завідомо обумовлена не передбачуваними витратами, за які доведеться заплатити набагато більше, ніж передбачалося раніше.
Самий доцільний варіант – довірити проведення ремонту квартири професійної компанії, яка виконує такі послуги протягом довгих років, накопичила безцінний досвід і має надійну репутацію. Однією з таких компаній є Комфорт делюкс. Наша компанія виконує ремонт квартир на високому рівні, в точності із запланованою метою і самими комфортними умовами для клієнта.

Планування ремонту квартири - запорука успішного результату.

Якісний ремонт квартир завжди починається з проведення низки підготовчих робіт. На самому початку потрібно визначити необхідні види та обсяги робіт, визначити використання необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів, визначити планування квартири, раціональність у здійсненні перепланування, визначитися з розстановкою меблів, техніки, приладів, від цього буде залежати підвід необхідних комунікацій та інженерних мереж, а також з багатьма іншими уподобаннями клієнта. Для того щоб розібратися з усіма невідомими, потрібно розробити дизайн проект, де ескізна частина виконує функцію естетичного досягнення мети, а креслення і технічна документація дають можливість отримати точне планування здійснення задуманого. На основі розроблених креслень здійснюється прорахунок кошторисів, що дає розуміння про вартість запланованого ремонту. Дизайн проект дозволяє досягти необхідного результату – виконати якісний ремонт квартири і втілити в реальність всі смакові уподобання клієнта.

Виконання ремонту та оздоблення квартир в компанії Комфорт делюкс.

Довіривши проведення ремонту квартири фахівцям компанії Комфорт делюкс, Ви гарантовано отримуєте підхід абсолютно нового рівня до здійснення даного питання. Наші гарантії обумовлені семирічним практичним досвідом реалізації проектів, професійною командою і несенням відповідальності, за всі проведені види робіт, починаючи з розробки дизайн проекту і до самого завершення ремонту, при його реалізації. Виконуючи ремонт квартир з нашою компанією, Ви отримуєте ряд переваг, які полягають в першу чергу в тому, що Ви отримуєте комфортні та вигідні умови при проведенні ремонту, а так само надійну гарантію його успішного завершення.

Для Вас ми з радістю розробимо технічно грамотний дизайн проект, на основі всіх Ваших потреб з урахуванням тонкощів в уподобаннях. Наші фахівці проконсультують Вас у всіх питаннях, порадять оптимальні варіанти застосування будівельних матеріалів. Дизайнери допоможуть правильно підібрати колір, фактуру і текстуру оздоблювальних матеріалів. Допоможуть з вибором м’яких і корпусних меблів, санітарно-технічного, освітлювального обладнання, декоративних елементів квартири. Нададуть ефективні ергономічні рішення в плануванні простору і функціональних зон в кімнатах. Наші дизайнери знають, як можна візуально збільшити маленьку площу або низьку висоту стелі, як можна обіграти невдале планування або недостатність природного освітлення. А так само знають, як можна приховати і багато інших недоліків.

Ремонт і оздоблення квартир - грамотний підхід у вирішенні завдань.

Для визначення термінів і етапності виконання ремонту квартири в нашій компанії, складаються точні плани виконання робіт і закупівлі будівельних матеріалів, складаються графіки виконання робіт і закупівлі оздоблювальних матеріалів. Ремонт квартир виконують досвідчені бригади фахівців, з високим рівнем відповідних кваліфікацій. Роботи виконуються із застосуванням нових технологій оздоблення і дотриманням всіх будівельних норм і правил. При виконанні ремонту квартири нашою компанією обов’язковим правилом є закупівля будівельних матеріалів, тому наші фахівці використовують тільки якісні будівельні матеріали, перевірені часом. Всі наші бригади оснащені дорогим професійним електроінструментом і лазерним устаткуванням, що дозволяє нам здійснювати ремонт квартир з найвищими і точними вимогами.

Наша компанія несе повну відповідальність за результати виконаної роботи.

За бажанням клієнта, для можливості точного втілення задуманого, під час виконання ремонту квартири, автором що розробив дизайн проект, здійснюється супровід проекту. Виконується організація комплектації ремонту квартири необхідними оздоблювальними матеріалами, меблями, обладнанням, а також здійснюється контроль робіт підрядних організацій та постачальників комплектуючих. На виконаний ремонт у квартирі наша компанія надає гарантію від двох до п’яти років, роботи проводяться на основі підписання договору та узгодження кошторисів на проведення робіт.

Довіривши здійснення ремонту квартири компанії Комфорт делюкс, Ви можете бути впевнені, ремонт вашої квартири буде виконаний на високому рівні, у встановлений термін і в точності з передбачуваними очікуваннями. Якісний ремонт квартир під ключ в місті Київ, який виконаний фахівцями нашої компанії, це маса позитивних емоцій, а результати проведення ремонту – радість на довгі роки. Ремонт квартир з компанією Комфорт делюкс – це грамотне і професійне виконання робіт, що забезпечує його бездоганну реалізацію.

Ремонт та оздоблення квартир 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd