Зробити замовлення

Ремонт квартири в новому будинку

remont-kvartyry-v-novomu-budynku

Ремонт та оздоблення квартир в новобудові.

Купівля квартири в новому будинку від забудовника – дуже значуща, безумовно, радісна і вельми довгоочікувана подія, що означає новий перспективний етап у житті людини. Придбання власного нового житла в корені міняє положення людини, дозволяє йому відчути себе вільним і стати незалежним. Після отримання ключів від нової квартири, багато мешканців хочуть якомога швидше заселитися в нову квартиру і якнайшвидше облаштувати свій побут. Але навіть після того, як людина стає щасливим власником квартири в новобудові, настає чергова необхідність виконання ще одного серйозного і відповідального рішення, такого, як ремонт квартири з широким обсягом робіт. Адже будинки, що здаються в експлуатацію, досить часто продаються з типовим плануванням, без оздоблення, або з чорновим оздобленням, яке не відповідає повною мірою смакам і запитам власників квадратних метрів. А доведення всіх кімнат у квартирі до житлового та комфортного стану потребує ще чимало певних зусиль, періоду часу і фінансових вкладень.

Звичайно ж, зустрічаються ситуації, в новобудовах преміум сегменту, коли квартири, продаються з чистовим оздобленням, житлові, з сучасним і якісним ремонтом, де господарі квартири до придбання спочатку узгоджують дизайн проект і види ремонтних робіт з компанією-забудовником. Але таке буває вкрай рідко, або вартість таких послуг від забудовника може бути настільки завищена, що робить таку перевагу необгрунтованою і економічно не вигідною. Як правило, власники квартир у новобудові з чорновим оздобленням або голими бетонними стінами купують вільний простір, де з чистого аркуша прагнуть реалізувати свої ідеї по дизайну інтер’єру та якісному ремонту на власний розсуд.

Особливості виконання ремонту квартир в новому будинку.

Бувають ситуації, коли ремонт квартири в новобудові має велике число переваг перед капітальним ремонтом вже житлових приміщень. Де значна частина коштів заощаджується на демонтажах старих оздоблювальних і будівельних матеріалів, старих конструкцій, санітарної техніки, приладів опалення та комунікацій, які відслужили своє, на виносі і вивозі сміття. А також на нових будівельних матеріалах, які знадобляться для відновлення основ стін, підлог, стель, конструкцій і комунікацій. Все це насправді може відчутно позначитися на виділеному бюджеті і зайняти чимало часу на проведення таких робіт. Але такі переваги далеко не завжди можна порівняти з недоліками, які можуть зустрічатися в квартирах нових будинків.

Не кожна квартира з чорновим оздобленням і стандартними конструкціями після будівельників в новобудові може бути еталоном якості. Перед початком виконання ремонту та оздоблення квартири в новобудові, необхідно провести виявлення можливих дефектів, а так само аналізу на відповідність належним вимогам всіх основ, конструкцій і комунікацій, не надавши значення яким, надалі наслідки можуть негативно позначитися на експлуатації житла. На практиці при ремонті квартир в новобудовах зустрічаються ситуації, коли на вирівнювання основи підлоги, стін і стель доводиться виділяти відчутні суми, для того щоб вирівняти їх до допустимих значень. А розводка електричних розеток і вимикачів може бути виконана з мінімальною кількістю, не зручним розташуванням, дротами не достатнього перетину і недостатньою кількістю автоматів в щиті, навантаження на які не відповідають допустимим нормам. У такому випадку різниця в сумі, витраченої на проведення ремонту квартири в новобудові, і виконання капітального ремонту може бути мінімальною і не суттєвою при порівнянні її на великих площах квартир від ста квадратних метрів. Причому такі ситуації з новобудовами в Києві зустрічаються, далеко не рідко.

Так само до недоліків ремонту квартир в новобудовах слід віднести природну усадку будинку, навантаження квартир будівельними та оздоблювальними матеріалами, а так само вібрації при виконанні ремонтних робіт, в сусідніх квартирах. З цих причин конструкція нового будинку схильна до високого ризику виникнення тріщин. Такі негативні наслідки можуть виникати внаслідок усадки будинку, в період до трьох років в панельних будинках і до п’яти років в цегляних будинках, залежно від якості використовуваних будівельних матеріалів та якості виконання робіт забудовником. І на весь період проведення ремонтів в сусідніх квартирах, внаслідок навантаження в кожній квартирі до ста п’ятдесяти кілограм на один квадратний метр площі кожної квартири, в якій проводяться ремонтно-оздоблювальні роботи, і вібрацій в конструкціях будинку при демонтажних роботах, свердління і штроблення стін, підлог, стель.

Враховуючи можливі виправлення недоліків і дефектів, які присутні в квартирах нових будинків, а так само доцільності проведення робіт по запобіганню процесів виникнення тріщин, високоякісний ремонт нової квартири в місті Київ, часто прирівнюється за вартістю і часом на проведення до капітального ремонту. Де на будівельні матеріали та ремонтно-оздоблювальні роботи витрачається коштів куди більше, ніж, здавалося б, на перший погляд при стандартному ремонті квартири в новобудові.

Відповідальний підхід до ремонту квартири в новобудові.

Для того щоб ремонт квартири в новобудові був виконаний на високому рівні, необхідне використання якісних і пластичних будівельних матеріалів, армування всіх поверхонь, точне дотримання технологій та послідовності виконання кожного етапу ремонтно-оздоблювальних робіт. А щоб зробити якісний ремонт квартири в новобудові і домогтися максимально можливого ефекту, найкраще проводити всі роботи під ключ однією компанією, із залученням професійних дизайнерів і кваліфікованих профільних майстрів, які знають свою справу і мають досвід успішного проведення ремонтів. Компанією, яка буде нести повну відповідальність за всі зобов’язання, і гарантувати якість виконання всіх робіт.

Замовляючи ремонт новобудови під ключ в компанії Комфорт делюкс, ви отримаєте саме той результат, на який розраховували, безсумнівно, кращий результат, і будьте впевнені, ремонт квартири в новобудові, зроблений нашими майстрами – це тільки хороші зміни в житті, які будуть приносити тільки приємні відчуття. Виконуючи ремонт квартир в новому будинку, для нас головним є те, щоб після всіх фінансових вкладень в процес створення і втілення інтер’єру, ви змогли із задоволенням жити в сучасній квартирі, відкривши для себе і всієї своєї родини нові грані з новими можливостями.

Ремонт квартири в новому будинку 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd