Зробити замовлення

Ремонт будинків та котеджів

remont-budynkiv-ta-kotedzhiv

Ремонт будинків і котеджів в Києві та Київській області.

У кожному з нас живе мрія про власний будинок. Будинок, яким можна було б пишатися, де можна було б відчувати себе захищеним від усіх негараздів навколишнього світу. Будинку, який відповідав би всім уявленням про красу, затишок та комфорт. Адже будинок – це глибоко особиста частина навколишнього світу. Напружений темп міського метушливого життя все частіше підштовхує мешканців столиці, замислюватися про переваги заміського житла. Ідеальна атмосфера в гармонії з природою, тишею і спокоєм, в якій легко сховатися від пересічних проблем, розслабитися і насолодитися життям. Прокидатися з прекрасним настроєм, насолоджуватися чистотою свіжого повітря і мати власну ділянку, де можна відпочивати і приємно проводити час з сім’єю. Де можна облаштувати басейн або вихід до річки, озера, можна побудувати альтанку, або літній будиночок, а поруч поставити мангал, облаштувати терасу з видом на сад, і багато, багато іншого. Всьому цьому люди віддають перевагу, купуючи житло за межами міста Києва. Відчувати себе повноправним власником сучасного заміського будинку або котеджу з усіма принадами заміського життя, надає людям впевненість в собі, своїх силах і можливостях.

Після побудови заміського будинку, котеджу або його придбання на вторинному ринку важливу роль, з облаштування комфортного життя виконує внутрішнє оздоблення та ремонт. І в більшості випадків, з урахуванням вимог, на ремонт будинку або котеджу потрібно затратити чимало часу, сил і коштів, щоб привести його в ідеальний житловий стан. Незважаючи на те, що ремонт будинків і котеджів має досить багато спільного з оздобленням і ремонтом квартир, існує і ряд відмінностей, у зв’язку з якими, ремонт заміських приватних будинків і котеджів може бути виділений в окрему категорію. Як правило, відмінною рисою ремонту котеджів або заміських будинків є розширений список виконуваних робіт з великим обсягом і збільшеними термінами, а так само необхідністю в проведенні спеціальних видів робіт, властивих тільки ремонтам приватних і заміських будинків. Ремонтні роботи в будинку або котеджі мають більш високий рівень складності і відповідальності. Комплексний ремонт будинків або котеджів під ключ включає в себе розробку дизайн проекту, в деяких випадках інженерного проекту, виконання всіх видів загальнобудівельних та ремонтно-оздоблювальних робіт, більш складного влаштування інженерних систем і комунікацій, облаштування сходів, саун, камінів, а також виконання фасадних і покрівельних робіт.

Ремонт приватного будинку або котеджу під ключ.

Ремонт будинків або ремонт котеджів по складності виконання ремонтно-оздоблювальних робіт і факторів, що характеризують його складові можна розбити на суб’єктивні типи – це ремонт і оздоблення в будинку нової забудови, капітальний ремонт у старому будинку, реконструкція старого будинку, євроремонт і елітний ремонт будинку.

Ремонт і оздоблення будинку нової забудови в першу чергу передбачає проведення складних інженерних робіт. До них відносять: влаштування системи опалення, яка включає підбір котла, розрахунок необхідної кількості та потужності радіаторів, а так само влаштування розводки системи опалення по всій площі будинку. Монтаж системи водопостачання та каналізації, систем фільтрації та очищення води, різних систем дренажу. Виконання електротехнічних робіт, з розрахунком потужностей необхідного електрообладнання по групах і навантаженням, монтажем електрощитів, розводкою електропроводки і встановленням електроприладів. Влаштування систем вентиляції повітря, кондиціонування або систем типу чиллер-фанкойл. Встановлення охоронних систем, контролю доступу і відеоспостереження.

Капітальний ремонт в старому будинку включає в себе, як і повний спектр ремонтно-оздоблювальних робіт, так і роботи, спрямовані на виправлення серйозних дефектів в несучих конструкціях, в стінах, перекриттях і даху. Капітальний ремонт будинку, котеджу може включати заміну або посилення несучих елементів будинку – фундаменту, балок перекриттів, кроквяної системи, заміни або ремонту покрівлі, стін, а так само інших конструкцій. При капітальному ремонті старого заміського будинку проводиться заміна і всіх інженерних комунікацій. Адже від надійності функціонування таких комунікацій в першу чергу залежить ваша безпека і безпека вашого житла.

Реконструкція будинку включає в себе виконання перепланування приміщень зі зміною несучих конструкцій будинку, розширенням або збільшенням площі будинку, таких як: прибудова або надбудова із змінами фасаду або покрівлі. При проведенні реконструкції будинку проводиться зміна розмірів будинку, структури приміщень або будинку в цілому, зміна функціонального призначення кімнат, проводяться зміни основних технічних показників та ефективності використання приміщень, здійснюється заміна окремих конструкцій та їх елементів, з метою подовження терміну експлуатації будинку та поліпшення умов проживання в ньому.

Євроремонт, а так само елітний ремонт будинку або котеджу передбачає проведення ремонтно-оздоблювальних робіт на високому рівні з використанням дорогих будівельних та оздоблювальних матеріалів із застосуванням складних технологій і сучасних методів обробки. Використання в роботі таких матеріалів здатне максимально збільшити термін служби будинку і експлуатації ремонту, а оздобленню не будуть страшні сезонні перепади температур або вологості, а так само несприятливих явищ навколишнього середовища, таких як: весняне підтоплення, осінні дощі або сильні зимові снігопади. Застосування новітніх матеріалів, при євроремонті або елітному ремонті будинку, котеджу на високому рівні дозволяють досягти реалізації складного дизайн проекту з застосуванням різних дизайнерських прийомів, елементів і складових, властивих престижним апартаментам. Євроремонт і елітний ремонт котеджу, заміського приватного будинку – це в першу чергу бездоганна якість, надійність всіх складових і атмосфера досконалості.

Ремонт будинку або котеджу, дозволяє створити ідеальне і максимально комфортне житло для вас і вашої родини. Дозволяє розширювати простір і виконувати перепланування, оновлювати і додавати колорит в ваш житловий простір, вносити нові ідеї у ваше життя. Яким би складним не був ремонт будинку та котеджу, де б не перебував ваш будинок, в Києві або Київській області, компанія Комфорт делюкс завжди максимально якісно і відповідально виконає будь-які ваші побажання. Втілюючи в життя ідеальну атмосферу, про яку Ви завжди мріяли, ми несемо повну відповідальність за безпеку, якість і даємо гарантію комфортного проживання в оновленому будинку. Результатом співпраці з нашою компанією стане краса і затишок вашого будинку з мінімальними витратами часу і зусиль з вашого боку. Ми завжди раді привнести у ваш будинок гарний настрій і нові перспективи.

Ремонт будинків та котеджів 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd