Зробити замовлення

Основні правила ремонту

osnovni-pravyla-remontu

Основні правила і можливі помилки в ремонті.

Дуже часто від людей, що звертаються в нашу компанію, на самому початку розмови можна почути недовіру, побоювання, або відсутність розуміння специфіки даної сфери. Можна чути, наприклад, часті питання про високе ціноутворення, завищений бюджет реалізації проекту, що здається на перший погляд, або тривалі терміни виконання робіт. І таких людей можна зрозуміти, проведення ремонту в квартирі лякає багатьох, як страшний сон. А те, що виконання ремонту коштує не дешево, і в окремих випадках, передбачає фінансові ризики, лякає удвічі. Так, дійсно, ця сфера криє в собі багато не правди, хитрощів, обману, халатності. Сфера ремонтів сповнена дилетантами, не професіоналами, або фірмами, за якими стоять все ті ж люди, у яких фінансові інтереси можуть бути вище всіх інтересів клієнта. Проведення ремонту в квартирі або будинку це відповідальний захід, довіривши який не компетентному виконавцю, в кращому випадку, закінчиться протилежно очікуваним результатом, а в гіршому, може зупинитися на певному етапі виконання, із сумними наслідками.

Процес підготовки до ремонту, виконання самого ремонту, а так само процес організації його складових забирає багато часу, сил і нервів. Людям, які перший раз зіткнулися зі сферою ремонту необхідно пройти через довгий ланцюжок дій, від підготовки до ремонту до контролю всіх факторів, його формуючих. Це і вивчення кон’юнктури ринку, отримання достовірної інформації, складання переліку обсягів проведення необхідних робіт, моніторинг цін на виконання окремих видів робіт, прорахунок бюджету на виконання запланованих робіт, а так само організацію робіт. Пошук виконавців, закупівлю будівельних та оздоблювальних матеріалів, контроль проведення робіт і людей, які беруть участь у цьому процесі. Розважлива людина завжди це точно знає, а відповідно розуміє всю небезпеку, що криється на кожному етапі планування, а так само проведення ремонту.

Існує якийсь звід правил, виконання яких дозволить вберегти від помилок і довести передбачувану справу до кінця з успіхом, виконати її якісно, а головне доступною ціною, прийнятними зусиллями і в запланований термін.

Золоте правило ремонту – здійснювати його тільки з досвідченим, надійним і перевіреним виконавцем.

Ремонт необхідно проводити з тим виконавцем, якому можна буде повністю довірити процес ремонту, від початку підготовки до нього, до його повного завершення. Згадайте себе, коли ви в перший раз сіли за кермо автомобіля, скільки часу вам знадобилося, щоб навчитися самостійно їздити без інструктора, скільки помилок ви вчинили скільки правил порушили, перш ніж опанували всіма навичками досвідченого водія. Так само і в сучасному ремонті, якщо ви плануєте зробити як мінімум комплексний капітальний ремонт, зверніться до професіоналів з великим досвідом роботи, і ви уникнете безлічі типових помилок, з якими стикаються велика кількість людей, у яких немає досвіду проведення ремонту.

Довіряти ремонт необхідно тільки професіоналам, з великим досвідом роботи, з рекомендаціями клієнтів, які скористалися послугами певного виконавця. Фахівцям, які несуть відповідальність за вчинені дії, мають юридичну адресу, дозвільні документи на проведення робіт, а так само дають гарантію виконання всіх робіт на належному рівні. Довіряти необхідно не тільки словами і документам, але так само і досконалим діям. Перегляньте портфоліо потенційних виконавців, чи є там реалізовані проекти. Не набір картинок з різних кімнат з різними стилями, візуалізацій з дизайном інтер’єру, який у зв’язку недоцільності або, який не відповідає вимогам клієнта може ніколи і не здійснитися, а дійсно цілісний і реалізований проект. Звернувши увагу на цей основний чинник, можете відразу ж розставити все по своїх місцях і виділити для себе пріоритети.

Перед початком ремонту поважно проводити детальну підготовку до нього.

Не менш важливе попередньому правилу – здійснення ретельної підготовки до ремонту. Чим детальніше буде все продумано заздалегідь, тим більше шансів виконати ремонт, в точності з пунктами планування. Не маючи плану досягнення мети, не можливо її досягти наявними в розпорядженні ресурсами з мінімально необхідними витратами. Не поспішайте з початком ремонту, для успішного його виконання, принципово необхідне складання технічно грамотного дизайн проекту. При розробці проекту не випускайте з уваги нічого, будь-яка на перший погляд дрібниця, зможе перекреслити, або звести нанівець всі зусилля, а так само виконану роботу з підготовки до ремонту. Всі деталі проекту, з урахуванням вимог і уподобань, формують загальну вартість запланованої мети, заздалегідь знаючи яку, можна оцінити свої шанси на успішне виконання ремонту, і зіставити їх з наявними можливостями.

Якість ремонту – безпосередньо залежить від вартості послуг підрядчика.

Не варто вибирати підрядника у діапазоні різних цінових пропозицій. Так, все пізнається в порівнянні, але не в тому випадку, коли можливо на первинному етапі порівнювати якість роботи або зусилля, які збирається витратити той чи інший виконавець. У низьку вартість послуг можуть бути закладені не якісні будівельні матеріали, не в достатній кількості, з не достатнім обсягом виконання основних і проміжних видів робіт. Для людини, яка не знає основних процесів ремонту, така зміна в ціні послуг комплексного ремонту може бути з першого погляду непомітною. В результаті, людина, яка не знає повного списку робіт і кількості необхідних матеріалів, не знатиме відповідності, закладеним витратам не сумлінного виконавця, дійсно необхідним витратам і зусиллям.

Для адекватної порівняльної оцінки вартості ремонту необхідно спочатку звертатися за консультацією до експертів, а потім на основі отриманої інформації за правильною технологією виробництва робіт, порівнювати її з інформацією інших претендентів на виконання ремонту. Не варто нехтувати цим правилом, найчастіше, після того, як людина дізнається правильний процес виконання робіт, правильне застосування тих, чи інших матеріалів, а так само необхідну кількість затраченого часу, у нього розвіюються всі сумніви відносно низької вартості ремонту. Адже якісний ремонт прослужить мінімум від десяти років. А ремонт, який робиться навіть в півтора рази дешевше, не прослужить навіть семи. Причому, протягом усього терміну експлуатації не якісного ремонту доведеться витрачатися на локальні або косметичні ремонти. Звідси напрошується висновок, який ремонт вийде дорожче: один на тривалий період часу, або той, який може спочатку коштувати в півтора рази дешевше, але прослужить в два рази менше, та ще й зекономлена різниця буде витрачена в процесі експлуатації дешевого ремонту.

Знаючи і дотримуючись цих правил, відкинувши всі упередження, будь-яка людина, замислюються про проведення ремонту, зможе захистити себе від небажаних обставин або наслідків, зможе прийняти правильне рішення, яке обов’язково призведе до запланованого результату. Результатом завжди буде завершений ремонт, виконаний за вашим вимогами, з урахуванням досягнення всіх бажаних і можливих факторів. І якщо в компанії Комфорт делюкс ви зуміли розгледіти порядного виконавця, що підтверджує всі свої слова необхідними діями, ми будемо цьому щиро раді. Ми впевнені, що співпраця з нами, а так само плідна робота наших фахівців принесе радість і у ваш будинок. Адже в кожному нашому проекті поєднуються ідеї та бажання клієнтів, їх комфорт і безпека, прагнення виразити свою неповторну особистість. Ремонт квартир з компанією Комфорт делюкс – це зручний, ефективний і творчий шлях реалізації інтер’єру нерозривно пов’язаний з досконалістю.

Основні правила ремонту 5.00/5 2 голос(ов)
asdasd