Зробити замовлення

Як підготуватися до ремонту

jak-pidgotuvatysja-do-remontu

Як підготуватися до ремонту, щоб процес його виконання не створив проблем і був максимально ефективним.

Підготовка до ремонту квартири виконує важливу роль у всьому процесі формування інтер’єру. На етапі підготовки до ремонту «спливає» багато нюансів і подробиць, на які обов’язково слід звертати увагу. Завчасне вирішення всіх майбутніх питань ремонту дозволить уникнути подальших проблем під час виконання ремонту, заощадить час і гроші. Під час підготовчих заходів з’ясовується дуже багато деталей, які на перший погляд здаються випадковими. Але чи випадкові вони насправді? Якщо розібратися докладніше, то можна з точністю визначити, що все в нашому світі підпорядковане суворій закономірності. І в даному випадку, ремонт квартири – не є виключенням з правил. Ремонт квартири – справа серйозна, відповідальна і складна, потребує всебічної організації всіх процесів і всіх його складових. Ремонт квартири криє в собі багато «підводних каменів», навіть для тих людей, які стикаються з ним не в перший раз, мають досвід, або достатню кількість коштів, для його проведення. Але якщо розібратися докладніше, вникнути детально в усі його основи, то можна з’ясувати заздалегідь всі труднощі, з якими доведеться зіткнутися під час виконання ремонту і, підготувавшись до них теж заздалегідь, бути впевненим, що ремонт не принесе несподіваних або неприємних «сюрпризів».

Підготовка до ремонту може бути тривалою, в деяких випадках навіть затяжною, коли людина не має повного уявлення про всі складові ремонту або не представляє дійсної суми витрат необхідної на його проведення. У будь-якому випадку необхідно враховувати, що ремонт не можливо відразу почати, якщо не підготуватись до нього багатогранно, і не з’ясувавши масу питань, що впливають на передбачуваний результат.

Вибір відповідного часу для початку проведення робіт.

Щоб вартість проведення ремонтно-оздоблювальних робіт не була несподівано високою або відрізнялася від середньоринкової в більшу сторону, необхідно позбутися упередження, що ремонт квартири виконується в теплу пору року. Оскільки такі омани людей сприяють формуванню піку сезонної активності на даний вид послуг переважно влітку. Настає період, коли попит значно перевищує пропозиції, у більшості компаній з’являється гострий недолік фахівців, починають збільшуватися терміни виконання всіх зобов’язань, а внаслідок збільшення потенціалу своїх ресурсів – підвищуються і розцінки з підсумковою сумою ремонту. Вибираючи або плануючи пору року проведення ремонту, слід врахувати, що ремонт квартири виконується всередині приміщення, тому може проводитися в будь-який час року. Причому максимально вигідно і сприятливо проводити його в будь-якому місяці, крім періоду з травня – по вересень. Так, встигнувши до сезонних стрибків вартості робіт і матеріалів, можна заощадити на ремонті в цілому, забезпечити планомірні терміни виконання робіт і пильну увагу з боку виконавця. При цьому обов’язково слід враховувати, що процес підготовки до початку ремонту може зайняти від одного до трьох місяців: на вибір фірми підрядника, розробку дизайн проекту, складання кошторисів, планів і графіків виконання ремонту, а так само поставки матеріалів, меблів, обладнання.

Визначення видів майбутніх робіт.

Після прийняття рішення про проведення ремонту в квартирі, необхідно визначиться з видами та обсягами передбачуваних робіт, а так само з використанням в ремонті видів і типів оздоблювальних матеріалів. Для цього необхідно скласти план робіт, який у свою чергу, так само визначить орієнтовний час проведення ремонту та приблизний бюджет такого заходу. Необхідно визначити безпосередньо те, що необхідно замінити, усунути, виправити або заново зробити. Навіть якщо квартира знаходиться в будинку нової забудови, все одно необхідно перевірити вікна та двері, на предмет шумоізоляції, рівню тепловтрат, або механічних несправностей і пошкоджень. Необхідно перевірити виконані забудовником чорнові роботи, електромонтажні роботи, їх початкову якість, а так само відповідність нормам або потребам споживача в певному випадку. Більшість забудовників при здачі квартири з чорновою обробкою навмисно порушують стандарти або виробляють мінімальну кількість електро-точок, з метою економії. На даному етапі необхідно оглянути і ретельно перевірити всі складові елементи квартири, виявити те, що підлягає відновленню або заміні, можливо, буде все гаразд, а можливо якісь роботи необхідно буде виконати заново.

Під час ремонту важливо нічого не випускати з уваги.

Плануючи ремонт в житлових приміщеннях необхідно намагатися провести всі роботи або виконати заміну будь-яких елементів відразу, під час поточного запланованого ремонту, не чекаючи критичної точки зносу матеріалів і устаткування, вироблення конструкцій і деталей. Як говорить народна мудрість: «В житті немає нічого більш постійного, ніж тимчасове». Необхідно пам’ятати те, що якісний капітальний ремонт здатний прослужити більше п’ятнадцяти років, а через рік-два після проведення капітального ремонту і заміни сантехніки, навряд чи захочеться поміняти керамічну плитку в санвузлі. Або ж, зробивши влаштування віконних відкосів і виконавши обклеювання стін шпалерами, навряд чи можна буде наважитися на заміну не якісних чи відслуживших своє вікон. Проведення таких робіт, після виконання ремонту, обернеться значно дорожче, ніж, якби такі роботи виконувалися в комплексі з усіма разом, та й фінансово вийде набагато накладніше, оскільки частину робіт доведеться виконувати наново. Так само необхідно враховувати, що роботи з електромонтажу і водопостачання приховані, тобто всі комунікації прокладаються всередині стін, підлоги, стелі, і після виконання ремонтно-оздоблювальних робіт виконувати інженерні роботи буде дорівнювавти тому, що починати ремонт з самого початку. Зробленне оздоблення після проведення електромонтажних та санітарно-технічних робіт не підлягатиме відновленню, оскільки буде або сильно пошкоджене, або демонтоване.

З'ясування нюансів - ускладнюючих проведення ремонту.

Плануючи ремонт квартири, так само необхідно враховувати обставини, які можуть безпосередньо відбитися на вартості ремонту. Таких обставин може бути безліч, і всі вони можуть бути різними. Приміром, у випадку, коли планується проводити ремонт в квартирі будинку нової забудовы, необхідно знати точний час введення в експлуатацію будинку. Оскільки не працюючий вантажний ліфт, не під’єднані регулюючими органами електропостачання або водопостачання, відсутність опалення в зимовий період, створять масу труднощів і не запланованих розтрат, таких, як: підйом матеріалів і води вручну, збільшення рахунків за оплату електроенергії, а так само збільшення термінів виконання робіт.

Розробка дизайн проекту - запорука якісного ремонту.

Наступним кроком на шляху до початку виконання ремонту в квартирі стає розробка дизайн проекту. Оскільки всі ідеї щодо виконання оздоблення в тих чи інших проявах, із застосуванням різних матеріалів, з використанням тих чи інших стилів або прийомів можуть бути «геніальними» або раціональними тільки лише в голові, у вигляді красиво представленої в уяві ідеї. З практики, можна виразити заперечення підходу до ремонту без складання дизайн проекту. Оскільки ідеї без повного уявлення загальної картини кінцевого результату, можуть бути калейдоскопом, що складається з окремих різнопланових елементів, деталей що не поєднуються між собою, різних помилок або стереотипів, чужого впливу або не достовірної інформації, так само вони можуть бути важкореалізовані або фінансово недоцільними. Запобігання від можливого здійснення помилок, реалізації ідей, які в результаті зможуть розчарувати, або не відповідати смакам людини, а так само вплив всіх інших перерахованих факторів, як раз таки і враховує дизайн проект. Такі фактори можуть бути змінені, замінені або виражені в протилежній формі, на стадії планування і проектування. У кожному разі, краще заздалегідь знати кінцеву мету і готуватися до дійсного результату реалізації кінцевого продукту під назвою інтер’єр, а так само його відповідність усім передбачуваним задумам, витраченим зусиллям, часу і необхідного бюджету, ніж рухатися в напрямку реалізації ремонту без чіткого керівництва до дій і ідей «наосліп». Відсутність креслень з планами і керівництвом до необхідного виконання робіт загрожує людині, яка затіяла ремонт, надмірною участю в цьому процесі, необхідності витрати великої кількості часу і зусиль, а так само занепокоєння з кожної дрібниці з боку будівельників, без відповідей на які вони не зрушаться у своїй роботі ні на крок.

Визначення фінансової сторони питання.

На основі проектної документації визначається точна кількість видів і обсягів передбачуваних робіт, будівельних та оздоблювальних матеріалів, що дозволяє скласти кошторисний розрахунок, на підставі чого і буде укладатися договір підряду з виконавцем ремонту. Після складання дизайн-проекту та отримання креслень стає можливим визначити графік виконання робіт з технологічною послідовністю, яка дозволить виконати всі роботи з максимальною якістю, без можливих помилок або зупинок в роботі. Складання кошторисів важливо авторами проекту, оскільки такі кошториси будуть виконані з максимальною деталізацією, яка заснована на опрацюванні та знанні всіх деталей і нюансів проекту. Професійне складання кошторисів, а так само розбиття їх на окремі етапи дозволить відобразити всю суть технологічних операцій і процесів ремонту, з їх фізичними обсягами та показниками, розбитими на вартості за одиницю кожного виду робіт, а так же величині одиниць, обсягів і найменувань будівельних матеріалів. Виконання такого ретельного розрахунку, дозволить уникнути появи непередбачених робіт під час виконання ремонту, дозволить замовнику дізнатися і отримати можливість контролю всього процесу і окремих етапів проведення ремонту.

Вирішення питання організаційної складової.

Перед початком виконання ремонту та укладенням договору підряду, з виконавцем який викликає довіру, виникне неминуче питання: хто буде виконувати закупівлю оздоблювальних матеріалів, хто буде здійснювати їх вибір, доставку, прийом на об’єкті. Хто проводитиме контроль над постачальниками товарів і послуг, виробників корпусних меблів індивідуального виготовлення. Не варто нехтувати можливістю замовити таку послугу у підрядника, використання його досвіду в даному питанні, налагоджених ділових взаємин і зв’язків, дозволить з найменшим участю з боку замовника придбати всі необхідні комплектуючі для виконання ремонту з оптимальним співвідношенням отриманої вигоди від таких послуг і вартістю безпосередньо цих послуг . Враховуючи знижки, надані ремонтним компаніям, на умовах тривалої співпраці і великих обсягах закупівлі, ви зможете заощадити не тільки гроші при купівлі необхідних товарів, але і час, який знадобиться на пошук і підбір необхідних комплектуючих із величезного числа різних матеріалів, їх відмінних властивостей, і особливостей.

Приступаючи до ремонту, подбайте про оголошення ваших намірів.

У разі виконання робіт, пов’язаних з переплануванням квартири або її реконструкцією, необхідно перед початком ремонту подавати декларацію про початок проведення робіт, або брати дозвіл на здійснення задуманого, у місцевих регулюючих будівництво органів управління та інспекції. Оскільки подальші процедури узаконення таких дій регламентують ці процедури як обов’язкові. У разі ухилення від оголошення намірів, часто виникають труднощі при оформленні прав власності на змінене планування приміщення. Маючи на руках всю дозвільну документацію, її також необхідно надати на ознайомлення в ЖЕК або ОСББ, це покладе початок правомірності ваших намірів і застереже вас від негативних скарг деяких сусідів.

І саме останнє, перед початком здійснення ремонту, попередьте сусідів з найближчих квартир про початок вашого ремонту. В основному в денний час сусіди бувають на роботі, але трапляються ситуації, коли люди можуть перебувати вдома і в денний час. Повідомте їм терміни проведення ремонту. Хоч ви цього робити, по суті, не зобов’язані, але такий підхід і турбота про оточуючих дозволить виглядати вам людиною в очах сусідів. Може бути, у сусідів є можливість, кудись на час переїхати або виїхати на відпочинок. Головне, що вони будуть повідомлені, про те, що в якийсь період у вашій квартирі будуть проходити галасливі роботи. Бувають ситуації, коли в сусідніх квартирах проживають маленькі діти, у яких в обідній час передбачається тиха година. Такі сусіди можуть попросити вас заздалегідь, в певний час не проводити гучних робіт. Хоча за законом ви і маєте право в денний час на проведення гучних робіт, крім вихідних та святкових днів, але з’ясування таких особливостей дозволить уникнути негативних взаємин з такими сусідами.

Так само, не зайвим буде поцікавитися у сусідів знизу про можливі дефекти в ремонті їх квартири, щоб після початку вашого ремонту такі дефекти не були перенесені на адресу недоліків або наслідків проведення вашого ремонту.

Якщо ви хочете виконати якісний ремонт квартири, на високому рівні, з комфортними для вас умовами, з запланованими засобами і зусиллями, а так же часом на його проведення, звертайтеся за виконанням ремонту в компанію Комфорт делюкс. Фахівці нашої компанії заздалегідь знають всі ті труднощі, з якими вам доведеться зіткнутися, знають, на що необхідно звернути увагу, виконуючи планування і підготовку до ремонту саме у вашому випадку, з урахуванням ваших потреб і вашої ситуації. Довірте ремонт своєї квартири професіоналам! І ви гарантовано зможете отримати бездоганний результат.

Як підготуватися до ремонту 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd