Зробити замовлення

Ремонт та оздоблення

remont-ta-ozdoblennja

Ремонт та внутрішнє оздоблення.

Компанія Комфорт делюкс надає своїм клієнтам якісний і зручний сервіс, в послуги якого входить ремонт і оздоблення. Комплексний підхід у здійсненні ремонтно-оздоблювальних робіт дає вам можливість отримати ряд переваг в нашій компанії. Висока якість ремонту та оздоблення, гарантії на виконані роботи, професіоналізм і великий досвід наших фахівців, застосування матеріалів високої якості, дотримання технологій виробництва робіт і нормативних правил, а так само виконання всіх умов договірних відносин – це незмінні складові ключових переваг ремонту та оздоблення від компанії Комфорт делюкс.

Наша компанія виконує комплексний ремонт і оздоблення квартир, будинків, котеджів, проводить капітальний ремонт, євроремонт і елітний ремонт. Комплексний підхід при виконанні ремонту та оздоблення передбачає всі необхідні види робіт, що виконуються одним виконавцем, який несе за все повну відповідальність. Під час проведення робіт клієнт лише стежить за ходом просування робіт компанії, приймає рішення і фінансує свій проект. В результаті виконання ремонту клієнт отримує готовий до повноцінної експлуатації і комфортного життя інтер’єр.

Відповідальний підхід до ремонту та оздоблення.

Ремонт і оздоблення квартир з компанією Комфорт делюкс це гарантія індивідуального підходу і високої якості в незалежності від виду ремонту, площі квартири або його загальної вартості. Вимоги до проведення видів і обсягів ремонтно-оздоблювальних робіт капітального ремонту, євроремонту і елітного ремонту абсолютно різні. Дані види ремонту та оздоблення передбачають різні бюджети на використання різних видів будівельних матеріалів з різної цінової категорії. І не дивлячись на це, гарантії на виконані роботи нашої компанії складають два роки на ремонтно-оздоблювальні роботи, і п’ять років на інженерні види робіт, незалежно від виду проведеного ремонту, а так само незалежно від використання виду будівельних матеріалів. Кожен клієнт нашої компанії може бути впевнений в тому, що в не залежності від своїх потреб і фінансових можливостей він отримає гарантію високої якості і повну відповідальність за виконані роботи протягом гарантійного терміну.

Ремонт і оздоблення квартир компанія Комфорт делюкс проводить з постійно працюючими в штаті компанії профільними фахівцями з великим досвідом роботи. У кожну бригаду входить окремий професіонал своєї справи: маляр-штукатур, гіпсокартонщик, плиточник, столяр, електрик і сантехнік. Організацію і контроль виконання робіт завжди здійснює виконроб. Виконуючи внутрішнє оздоблення, кожна бригада в своїй роботі застосовує дорогий професійний електроінструмент, та лазерне обладнання. Всі ремонтно-оздоблювальні роботи виконуються з точним дотриманням діючих будівельних норм і правил. Кожна бригада здійснює свою роботу за чітко обумовленим планом виконання робіт з чітким графіком, в якому передбачені часові рамки на проведення гучних робіт відповідно до діючих законами і постановами. Завдяки всім перерахованим вище факторам, а так само злагодженості й організованості наших фахівців досягається висока якість ремонту та оздоблення з дотриманням термінів виконання робіт.

Досвід і навики – надійний фундамент ремонту та оздоблення.

Виконуючи ремонт і оздоблення, наші фахівці використовують тільки перевірені будівельні матеріали високої якості. Наші фахівці знають про властивості кожного матеріалу і специфіку роботи з ними. Виконуючи різні види ремонту та оздоблення, береться до уваги раціональність використання тих чи інших матеріалів для досягнення необхідного результату. Насправді з отриманого практичного досвіду фахівцями нашої компанії у своїй роботі використовується лише мала частина всього асортименту будівельних матеріалів, з причини того, що більша їх частина не відповідає заявленим характеристикам від виробників і не відповідає досягненню необхідного результату при їх застосуванні. Наявні знання і досвід використання різних видів якісних матеріалів, перевірених часом, дають переваги для застосування в ремонті і оздобленні з різними вимогами та уподобаннями клієнтів.

Перед початком проведення ремонту та оздоблення складаються точні кошториси з прорахунком всього необхідного бюджету. У кошторисах прораховується вартість всіх необхідних ремонтно-оздоблювальних робіт, всіх необхідних будівельних матеріалів, а в залежності від типу реалізації дизайн проекту передбачається і прорахунок вартості необхідних оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання. Точне планування бюджету дозволить вам бути впевненим у вартості запланованої мети. Всі кошториси прикріплюються до договору підряду на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт, і оплата виконаних робіт проходить у рамках договору. Тим самим це дає вам гарантію того, що вартість робіт на всьому протязі ремонту та оздоблення не зможе змінитися.

Співпраця з професіоналами - гарантія успішного і запланованого результату.

Компанія Комфорт делюкс надає вигідну цінову політику, відповідну пропозиціями різного виду, таким як капітальний ремонт, євроремонт, а так само елітний ремонт, яка зможе дозволити скористатися послугами нашої компанії і вибрати для себе найбільш вигідну і оптимальну пропозицію будь-якому клієнту з будь-якими потребами. Вигідне співвідношення ціни та якості, можливість поетапної оплати робіт, постійні і тимчасові знижки від нашої компанії формують лояльний підхід до клієнта у здійсненні своєї діяльності.

Професійний підхід нашої компанії у виконанні ремонту та оздоблення квартир, будинків і котеджів будь-якої складності, дозволить вам реалізувати всі плани та ідеї в створенні оригінальних дизайнерських рішень. Фахівці нашої компанії з великим задоволенням допоможуть створити у вашому будинку затишний інтер’єр, що радуватиме вас довгі роки, а ви неодмінно залишитеся задоволені результатом. Якісний ремонт та оздоблення квартир з компанією Комфорт делюкс – це прекрасна можливість, для того, щоб змінити ваше життя на краще.

Ремонт та оздоблення 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd