Зробити замовлення

Питання по ремонту та оздобленню

Цей розділ присвячений найбільш популярним питанням наших клієнтів, на тему ремонту та оздоблення. Тому пропонуємо вам заздалегідь ознайомитися з відповідями на них. А якщо ви не знайшли відповідь на питання, що цікавить вас, задайте його і ми відповімо на нього найближчим часом.

Що включають в себе послуги ремонту та оздоблення?

Перш за все, послуги ремонту та оздоблення починаються з попереднього прорахунку точних кошторисів на вартість робіт, а так само вартості будівельних матеріалів. У послуги ремонту та оздоблення входить: організація професійним виконробом виконання фахівцями всіх ремонтно-оздоблювальних робіт обумовлених договором, взаємодія з субпідрядними організаціями, здійснення поетапної та своєчасної закупівлі будівельних матеріалів, вивезення будівельного сміття, нагляд за правильним дотриманням плану і графіку виконання робіт, а так само якості всіх робіт на кожному етапі ремонту.

Як відбувається виконання ремонтно-оздоблювальних робіт?

Весь ремонт поділяється на тимчасові покрокові проміжки, звані – етапами, розділені за часом виконання і видам ремонтно-оздоблювальних, а так само інженерних робіт. Після укладення договору підряду на об’єкт завозиться будівельний інструмент, і бригада фахівців приступає до робіт. У разі проведення перепланування або реконструкції квартири, подається декларація або береться дозвіл на проведення робіт в ДАБК. У місцевих органів самоврядування, таких як ЖЕК або ОСББ, здійснюється отримання можливості безперешкодного доступу до відключення стояків опалення, водопостачання, каналізації, а так само електроживлення квартири. Перед кожним поточним етапом виконання робіт здійснюється закупівля частини будівельних матеріалів, необхідних для виконання майбутнього етапу робіт. З самого початку проводяться демонтажні роботи, потім підготовчі та чорнові роботи, після чого виконуються приховані інженерні роботи. Далі виконують монтажні, малярні, плиточні та оздоблювальні роботи, де черговість визначається специфікою роботи, визначеної технологічною послідовністю, а так само вимушеною чи встановленою необхідністю, у кожному окремому випадку завжди індивідуальною. У самому кінці ремонту проводиться встановлення міжкімнатних дверей і конструкцій, сантехнічного обладнання та аксесуарів, електрофурнітури та електроприладів, а так само інших комплектуючих.

Скільки часу займе виконання ремонту та оздобленя квартири?

У середньому капітальний або євроремонт квартири площею 100м² буде виконуватися 5 місяців. Тобто швидкість виконання всього обсягу робіт приблизно 20 м² на місяць. Але це не означає, що квартира площею в 30 м² або 180 м² буде виконуватися в такому співвідношенні. На маленьких або великих площах обсяги робіт можуть бути різними, але види робіт практично завжди однаковими, у зв’язку з цим фактором завжди залучається різна кількість фахівців. А тому квартира площею 30 м² може виконуватися – 2 місяці, а квартира площею 180 м² – 8 місяців, де швидкість роботи 20 м² на місяць буде не пропорційною площі таких квартир. Так само час виконання ремонту та оздоблення квартири буде залежати ще і від складності робіт, від дотримання технологічного процесу на деякі види робіт, місцезнаходження об’єкта, і багатьох інших факторів, які практично завжди необхідно брати до уваги.

Яким чином оплачується виконання ремонту та оздоблення?

Як вже було обговорено раніше, весь ремонт квартири розбивається на етапи виконання робіт. У середньому виконання роботи по кожному етапу розраховується на 2-3 тижні. Оплачується кожен етап по факту вже виконаної роботи. Таким чином, саму останню частину ви оплачуєте після всього завершеного ремонту квартири, переконавшись, що така робота відповідає всім вашим встановленим вимогам. Передоплата вноситься тільки на закупівлю будівельних матеріалів, які необхідні для виконання кожного майбутнього етапу робіт.

Який сезон найкраще підходить для ремонту та оздоблення?

Існує думка про те, що літо самий підходящий сезон для проведення ремонту, оскільки тепла погода сприяє гарному висиханню і тверднінню розчинів. Але всупереч усталеній думці ми так само рекомендуємо для проведення ремонту і зимовий період, оскільки в спад попиту ціни на будівельні матеріали та ремонтно-оздоблювальні роботи значно знижуються, що може стати істотною перевагою для проведення ремонту та оздоблення взимку. А завдяки сучасним і добре зарекомендувавшим себе матеріалами, правильно скориговані технології під зимовий період можна проводити без побоювань за погіршення якості. Тому проведення ремонту та оздоблення взимку – це так само хороший сезон, при якому ще й з’являється можливість розумно заощадити не малу частину бюджету.

Чи обов’язково вирівнювати всі поверхні в будинку нової забудови?

Найчастіше в будинках нової забудови чорнові і підготовчі роботи виконані на дуже поганому, в кращому випадку задовільному рівні якості, або ж можуть бути взагалі не виконані. Зазвичай, монолітні ділянки стін, колони, поверхні стін в санвузлах, здаються забудовником клієнтові не оштукатуреними, а інші ділянки стін можуть бути оштукатурені таким чином, що кривизну поверхні можна визначити навіть не озброєним оком. Поверхні стель, це завжди монолітні плити, які в будь-якому випадку обов’язково необхідно вирівнювати, якщо, звичайно ж, їх не потрібно залишати у вигляді бетону, чи не потрібно оздоблювати натяжними стелями. Не залежно від якості, рівня і площини стяжки підлоги, залитої будівельниками забудовника, підлогові покриття в різних кімнатах можуть мати різну товщину, тому якщо не провести вирівнювання підлоги з урахуванням різниці в товщині між покриттями, то можна отримати незручні ступені при переходах з кімнати в кімнату. Що за сучасними мірками оцінки якості ремонту, взагалі вважається не допустимим. Тому плануючи проведення оздоблювальних робіт в новому будинку, практично завжди необхідно проводити вирівнювання або повторне вирівнювання з поліпшенням якості і технічних характеристик поверхонь.

Скільки людей залучається до виконання ремонту та оздоблення?

До виконання ремонту квартири залучається від 5 до 9 профільних фахівців, залежно від площі об’єкту. Приміром, для ремонту квартири площею 120 м² буде залучено як мінімум 7 осіб. Це професійний виконроб, обов’язково з вищою освітою та досвідом роботи від 3 років, від якого залежить організація та контроль роботи, 4 майстри оздоблювальника з вузьконаправленими спеціалізаціями, і окремо для інженерних робіт 1 електрик і 1 сантехнік. Так само, залежно від необхідності, або певної специфіки роботи можуть залучатися додаткові фахівці, для виконання низькокваліфікованої роботи – підсобні робітники.

Які інструменти використовують майстри при ремонті?

Всі бригади майстрів для виконання будь-яких видів робіт забезпечені всім найнеобхіднішим комплектом інструментів, таких відомих брендів як: Hilti, Makita, DeWalt, Laserliner, Feida, Kapro, Stanley, та інших не менш відомих марок.

Чи може початкова вартість робіт змінитися в процесі їх проведення?

Вартість робіт фіксується в договорі підряду, і внесення будь-яких змін у вартість так само обмежується рамками договору, в якому вартість робіт не може змінитися без необхідної на те причини або ініціативи з боку замовника. Тому, вартість робіт практично у всіх випадках в процесі проведення ремонту не змінюється.

Чому у вас така дорога вартість ремонту та оздоблення?

Різниця у вартості ремонтно-оздоблювальних робіт в будь-якому випадку обумовлена професіоналізмом виконавця. Будь-який, поважаючий свою працю фахівець, що володіє істотним досвідом і практичними навичками, знає, якими зусиллями виконується певна робота і які в ній можуть критися труднощі при її виконанні, тому він і оцінює її відповідно. А той виконавець, який установлює низьку вартість, зіткнувшись з усіма складнощами ремонту, або завідомо про них знаючи, намагається компенсувати свої трудовитрати шляхом вкладення меншого, ніж необхідно кількості часу і застосування технологій, що прискорюють процеси здійснення ремонту, але виражаються в гіршій якості кінцевого результату. Замовляючи послуги за цінами нижче, сформованих відносно витрат, клієнт буде оплачувати різницею помилки, вчинені некомпетентним виконавцем, який тільки починає прагнути здобувати необхідний досвід, або буде оплачувати поганий результат з гіршою обговореній якості, що видається обманним шляхом недобросовісним виконавцем, як належній чи раціональній.

Питання по ремонту та оздобленню 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd