Зробити замовлення

Питання по дизайну інтер’єру

Цей розділ присвячений найбільш популярним питанням наших клієнтів, на тему дизайну інтер’єру. Тому пропонуємо вам заздалегідь ознайомитися з відповідями на них. А якщо ви не знайшли відповідь на питання, що цікавить вас, задайте його і ми відповімо на нього найближчим часом.

Що включають в себе послуги розробки дизайну інтер’єру?

Перш за все, розробка дизайну інтер’єру починається з професійної консультації, визначення ваших пріоритетів і смакових уподобань, на основі чого складається технічне завдання, яке служить фундаментом у розробці проекту. У послуги розробки проекту входить три головних складових, це: ескізна частина проекту при якій розробляється загальна концепція інтер’єру, візуалізація дозволяє побачити майбутній дизайн інтер’єру до того як він буде реалізований, а так само технічні креслення дозволяють виконати реалізацію проекту з максимально точною відповідністю всім планам і цілям проекту. Заключною частиною проекту є складання переліку, відомості або специфікації оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання – комплектуючих інтер’єру, використаних в проекті, з докладними обсягами, а у варіанті відомості і специфікації, з найменуваннями, артикулами і цінами, для спрощення критеріїв підбору і закупівлі комплектуючих.

Що включають в себе послуги супроводу дизайн проекту?

У послуги супроводу дизайн проекту в процесі його реалізації, як окремо, так і в комплексі, можуть входити три види послуг. Перші види послуг – це послуги авторського супроводу дизайн проекту, які дозволяють допомогти вам при закупівлі товарів і дозволяють вносити правки в креслення після чорнових робіт, автором проекту. Другі – послуги підбору комплектуючих, які дозволять вам не брати участь у їх пошуку, а дозволяють тільки лише приймати рішення на користь вподобаних товарів. І треті – послуги комплектації об’єкта, за допомогою яких, ваша участь у процесі здійснення проекту зводиться до самого мінімуму. А так само, у вигляді подарунка, за умови замовлення трьох основних видів послуг супроводу в комплексі, безкоштовно надаються послуги декорування. Варто зауважити, що декорування як окремі види послуг – не надаються, вони надаються тільки у вигляді бонусу, або при дуже рідкісних винятках. Всі дані види послуг супроводу надаються на вибір, не є обов’язковими до замовлення, але дозволяють вам зробити процес реалізації дизайну інтер’єру максимально легким та безтурботним, особливо при вашій сильній зайнятості або відсутності у вас вільного часу.

Скільки варіантів планувальних рішень включає в себе дизайн-проект?

Як правило, існує тільки один гідний уваги або максимально ергономічний варіант планувального рішення та розміщення меблів. Але з можливими коригуваннями під ваші потреби ми зможемо надати другий, допрацьований чи удосконалений варіант. Ми найбільше схиляємося до якості одного варіанту, ніж до великої кількості можливих, але не маючих досконалості варіантів. Ретельно продумуючи і аналізуючи всі можливі сценарії вашої життєдіяльності, з урахуванням технічних особливостей приміщень, майбутньої сформованої площі, виділення функціональних зон, зручності використання меблів при їх певній розстановці – народжується тільки єдиний правильний і всебічно продуманий варіант. Така ж постановка питань і у варіанті з підбором комплектуючих, і в опрацюванні схем кольорових рішень по вашим побажанням.

Я не знаю, що я хочу отримати в результаті, як мені поступити в цій ситуації?

Найчастіше більше половини клієнтів, які звертаються в нашу компанію за ремонтом квартири і розробкою дизайну інтер’єру в самому початку співпраці дуже слабо уявляють собі свій майбутній інтер’єр, але ж це і не головне. Головне мати сильне бажання створити інтер’єр таким, яким він зможе вам сподобатися, з урахуванням ваших смакових уподобань, вашого характеру і способу життя, а так само нашого художнього бачення, наших творчих навичок і великого досвіду в цій справі. За допомогою професійних консультацій наших дизайнерів, їх порад і рекомендацій, навідних і розкриваючих суть питань, порівняльного аналізу, вам буде легше усвідомити те, що ви хочете отримати в результаті роботи над проектом, або те, що вам дійсно прийдеться до душі. А якщо ви сумніваєтеся у виборі прийняття правильного рішення, при наявних альтернативних варіантах, ми допоможемо вам провести деякий мозковий штурм, який дозволить вам розібратися і багатогранно проаналізувати точки дотику у хвилюючих питаннях, що дасть можливість подивитися на такі питання з іншого боку і допоможе прийняти єдине вірне, стверджувальне рішення.

Як відбувається розробка дизайн проекту?

Робота з розробки дизайн проекту ділиться на три етапи, один з яких підготовчий, а два етапи – основних. Перший етап є етапом збору необхідної інформації, для повноцінного здійснення робіт. Другий етап – ескізна частина проекту з розробкою загальної концепції. Третій етап – візуалізація та розробка технічної документації. У першому етапі проводиться зустріч на об’єкті, де дизайнерові обов’язково необхідно відчути атмосферу приміщення, визначити його технічні можливості, побачити особливості архітектури будівлі, вивчити і зафіксувати існуючі комунікації, провести детальний обмір кімнат, а так само відповісти на ваші запитання. Потім вам необхідно буде заповнити технічне завдання, в якому необхідно відобразити всі вимоги до майбутньої роботи. Після чого проводиться зустріч в офісі, на якій обговорюється та аналізується вся отримана від вас інформація, визначається необхідний бюджет на здійснення задуманого, а так само терміни виконання робіт. Після детального обговорення всіх нюансів і вашої згоди приступати до подальшої роботи, ми підписуємо Договір на розробку дизайн проекту, на підставі якого ми приступаємо до подальших етапів. Другий етап починається з розробки варіантів планувальних рішень і розстановки меблів, оскільки саме від планувального рішення і залежатиме те, яким комфортним і наскільки успішним вийде результат проектування. Після чого, в першій частині здійснюється розробка концепції інтер’єру з обраними та підходящими по стилю меблями, оздоблювальними матеріалами, обладнанням, продумується декоративна складова інтер’єру, вноситься дизайнерська ідея і творчий задум, а так само вибираються кольори і текстури всіх комплектуючих інтер’єру. Весь другий етап виконується в програмі, яка дозволяє вам віртуально бути присутнім в інтер’єрі і наочно бачити всі кімнати і предмети майбутнього інтер’єру в їхніх справжніх пропорціях, бачити кожен крок проведеної роботи, а так само будь-які зміни, які вносяться в інтер’єр при його створенні. І тільки після затвердження ескізної частини дизайн проекту фахівці приступають до останнього етапу роботи. Заключною частиною роботи над проектом є виконання фотореалістичної візуалізації і створення комплекту креслень, для здійснення всього задуманого в життя. Третій етап робіт не передбачає вашої активної участі, а тільки лише вимагає в кінці роботи вашої перевірки на відповідність всієї роботи обговореним деталям, а так само вашого затвердження проекту. Після чого створений проект можна втілювати в життя.

Скільки часу займе виконання дизайн проекту?

Якщо брати до уваги середню по площі квартиру 100 м², то дизайн проект такої квартири, з урахуванням необхідної кількості зустрічей і часу на узгодження в категорії «стандартний» – буде виконуватися в межах від 3-х до 6-ти тижнів. У категорії «розширений» – від 6-ти до 8-ми тижнів. А в категорії «елітний» – від 8-ми до 12-ти тижнів. Але в цілому, часові рамки створення дизайн проекту будуть прямо залежати від площі приміщення, обсягу робіт, а так само від складності задуманого, яка завжди визначається індивідуально в кожному окремому випадку.

Яким чином оплачується виконання дизайн проекту?

Підготовча частина роботи над проектом здійснюється без будь-яких оплат з вашого боку, а так само ні до чого вас не зобов’язує. Робота за основними двома частинами роботи над проектом, яка виконується після укладення договору на розробку дизайн проекту, оплачується передоплатою в рівних відсоткових співвідношеннях, по 50% від загальної вартості всіх робіт, перед початком виконання робіт по кожному з етапів.

Скільки людей залучається до розробки дизайн проекту?

До розробки дизайн проекту залучається 3 людини з вищою будівельною, архітектурною або дизайнерською освітою, а так само досвідом роботи не менше 3 років у даній сфері. З них одна людина – це керівник проектів, спеціаліст, який має великий практичний досвід у створенні та реалізації задуманих проектів у життя, що добре розбирається не тільки в дизайні інтер’єру, але і в будівельних нормативах, а так само технологіях виробництва ремонтно-оздоблювальних робіт. Другий учасник команди – це професійний дизайнер-візуализатор, з креативним і творчим мисленням, людина, що досконально розбирається у всіх тонкощах дизайну, а так само відмінно орієнтується в ринку оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання, третя людина – інженер проектувальник, який бере участь у впровадженні всіх деталей проекту в технічні креслення, за допомогою яких керуються у проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт.

Які програми використовуються для створення дизайн проекту?

Розробка дизайн проекту проводиться в наступних професійних програмах: ескізна частина і візуалізація – в Autodesk 3dsMax + Vray, постобробка – в Adobe Photoshop, креслення – в Autodesk AutoCAD, віртуальні тури – в EasyPano TourWeaver.

Чому у вас така дорога вартість розробки дизайн проекту?

На вартість дизайн проекту в першу чергу впливає рівень професіоналізму виконавця, його досвід і практичні навики, а так само детальність опрацювання кожного, на перший погляд малозначущого нюансу, який цілком може обернутися проблемами при реалізації проекту, або ж деякими додатковими витратами. Другим і не менш значущим чинником є склад дизайн проекту, кількість і наповненість креслень, а відповідно і кількість часу, який необхідно витратити в роботі над проектом. До складу проекту в нашій компанії входять всі найнеобхідніші креслення, розгортки, розрізи і перетини, а так само переліки, відомості і специфікації комплектуючих, що використовуються в проекті. Третій фактор – це вектор на реалізацію проекту. А для цього необхідно враховувати не тільки творчий політ фантазії дизайнера, але і значуще обмеження, таке як пріоритети клієнта і його фінансові можливості. У цьому факторі важливим аспектом є виїзд дизайнера в магазини, для підбору саме тих комплектуючих, які за своєю вартістю дозволять отримати можливість здійснення задуманих планів при передбачуваному або допустимому для клієнта бюджеті. Різносторонній підхід у створенні дизайну інтер’єру з урахуванням гарантії вирішення всіх поставлених завдань та обліку деталей, що впливають на кінцевий результат у досягненні поставлених цілей – як раз таки і обумовлюють вартість послуг розробки дизайн проекту в нашій компанії.

Питання по дизайну інтер’єру 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd