Зробити замовлення

Організаційні питання

Цей розділ присвячений найбільш популярним питанням наших клієнтів, на тему організації проекту. Тому пропонуємо вам заздалегідь ознайомитися з відповідями на них. А якщо ви не знайшли відповідь на питання, що цікавить вас, задайте його і ми відповімо на нього найближчим часом.

Чому за створенням інтер’єру мені слід звернутися в компанію Комфорт делюкс?

Вибір кожної людини грунтується на своїх власних, певних переконаннях і критеріях. І якщо ви людина яка хоче створити в своєму будинку затишний і красивий, прорахований до дрібниць інтер’єр, ви людина яка цінує свій час і гроші, витрачені на свій комфорт, якщо Ви людина яка цінує чесність і порядність у людях, то вам слід звернутися саме до нас, ми ставимо ці критерії в пріоритет своєї роботи. Ми знаємо, як створити у вашому будинку сприятливу для життєдіяльності атмосферу, ми маємо багатий досвід реалізації проектів, у нас є надійні співробітники, а так само перевірені в справі партнери, які дають нам беззастережну можливість гарантовано виконувати всі свої зобов’язання. Для нас найголовніше завдання, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені результатами виконаної нами роботи. І це факт, почитайте відгуки про роботу нашої компанії, або на нашому сайті, або в мережі інтернет.

З чого починається співпраця з вашою компанією?

Співпраця з нашою компанією найчастіше починається з укладення договору на розробку дизайн проекту. Але для початку, звичайно ж, нам з вами і вашим об’єктом необхідно познайомитися. Для цього, вам необхідно або подзвонити і розповісти якої складності передбачається до виконання ремонт і дизайн проект, або заповнити заявку на нашому сайті в розділі Контакти. Після чого, ми проводимо зустріч на об’єкті, для уточнення технічних деталей та обговорення всіх питань, що цікавлять. Потім за шаблоном ви заповнюєте Технічне завдання та висилаєте його нам на пошту. Після детального ознайомлення з майбутнім завданням, ми проводимо зустріч у нас в офісі, для обговорення всіх ваших уподобаньі деталей проекту, а так само термінів реалізації проекту та його бюджету. І тільки після прийняття вами зваженого рішення на виконання робіт, ми підписуємо договір на розробку дизайн проекту, після чого фактично настає ваша співпраця з нашою компанією. Після виконання дизайн проекту, прорахунку кошторисів на вартість ремонту, будівельних матеріалів, а в деяких випадках і оздоблювальних матеріалів, складання планів і графіків виконання робіт, закупівлі матеріалів і вашого ознайомлення з ними, ми підписуємо договір підряду спрямований на реалізацію цього проекту, за допомогою ремонтно – оздоблювальних робіт. Так само, при необхідності і при бажанні клієнта, укладаються додаткові договори, спрямовані на супровід проекту і допомогу в його реалізації нашими фахівцями.

За який мінімальний обсяг робіт ви беретеся?

Наша компанія готова взяти в роботу проект будь-якої площі, але головним чинником при цьому завжди залишається комплексність. Тобто вся квартира в цілому, з ремонтом і дизайном під ключ. Не кімната, не частина квартири, не тільки окремо дизайн або ремонт, а весь повний обсяг послуг. Так само слід враховувати, що при площі квартири менше 100 м², буде застосовуватися збільшуючий вартість деяких послуг коефіцієнт, величина якого буде розрахована пропорційно зменшенню площі квартири, від площі в 100 м², а так само буде залежати від складності поставленого завдання. Більш докладно про формування вартості робіт для квартир з маленькими площами, ви зможете ознайомитися на сторінках нашого сайту в рубриці – Корисна інформація, розділу – Вартість.

Чи робите ви ремонт квартири без наявності дизайн проекту?

На жаль, в даний час, враховуючи потреби сучасної людини, а так само сучасні технології матеріалів і устаткування, зробити якісний, навіть капітальний ремонт квартири, без чіткого планування, а відповідно без розробки дизайн проекту – неможливо. Хоча б мінімальне планування і точне розуміння мети в будь-якому питанні ремонту та оздоблення, але має бути. Для таких випадків у нас передбачена категорія розробки дизайн проекту – «Стандартний». Розробивши дизайн проект інтер’єру в такій категорії і ви, і всі учасники цього процесу, отримають точне розуміння всіх необхідних до вчинення дій, знатимуть кінцевий результат, до якого необхідно прагнути, отримають детальну основу для будь-яких розрахунків, необхідних для початку ремонту, організації всіх його процесів і доведення їх до повного завершення.

Чи надаєте ви послуги дизайну й ремонту окремо?

Послуги дизайну інтер’єру, а так само виконання ремонту та оздоблення, наша компанія, переважно надає в комплексі. У пріоритеті у нас завжди тільки наші проекти, з нашою розробкою і нашої реалізацією. Тільки за одне виконання дизайн проектів ми взагалі не беремося, у своїй роботі ми завжди робимо акцент на реалізацію проекту. Але завжди готові взяти в роботу об’єкт з виконанням окремо ремонту та оздоблення, за умови того, що такий проект був розроблений в студії професійного дизайну. Причому не завжди буде важливим, чи робить супровід проекту його автор, головне щоб проект спочатку був максимально точним, грамотним і продуманим до дрібниць, тоді й реалізація його займе запланований час. А якщо дизайн проект, матиме суттєві відхилення, недоліки, або багато питань, які його автор буде намагатися вирішити в процесі ремонту та оздоблення, то, швидше за все за його реалізацію ми не зможемо взятися, оскільки той час і ті зусилля, які будуть витрачені на його реалізацію, будуть для нас недоцільними.

Чи можна починати ремонтно-оздоблювальні роботи до закінчення дизайн проекту?

Ні. Розробка дизайн проекту орієнтована в першу чергу на тому, щоб заздалегідь досконально продумати бажаний шлях до досягнення мети. А в деяких випадках навіть стає інструментом визначення мети. У процесі розробки дизайн проекту можна що-небудь видаляти, міняти або доповнювати, для того щоб отримати максимально ефективний результат, і такі дії ніде не відобразяться, то в реальному житті вони можуть витікати у перешкоди для виконання попередньо планованих дій або в абсолютно недоцільні фінансові витрати, при усуненні таких перешкод. Тому, поки дизайн проект не закінчений в цілому, приступати до ремонтно-оздоблювальних робіт не можна, оскільки тільки в результаті виконаного дизайн проекту можна повністю спланувати всі передбачувані дії, без побоювань, що якийсь фактор може змінитися і негативно позначитися на початих роботах, які доведеться робити заново. Адже легше і простіше відразу спланувати всі дії, оптимізувати всі ризики і звести до мінімуму всі фінансові витрати, а тільки потім приступати до покрокового виконання задуманого. Не дарма народна приказка говорить: «Сім разів відміряй, один раз відріж». В інтерпретації цих слів можна висловити розробку дизайну інтер’єру з ремонтом і оздобленням, як: «сім разів обміркуй і сплануй, а один раз зроби».

Чи надаєте ви послуги узгодження перепланування або реконструкції квартири?

Так надаємо. До нас ви можете звертатися за повним циклом робіт і послуг створення інтер’єру і не шукати субпідрядні організації з надання даних видів послуг. Причому так само в нашій компанії ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію по можливості і законності здійснення будь-яких дій щодо зміни внутрішнього простору вашого приміщення. За допомогою нашої компанії ви зможете оформити всі необхідні документи, дозволи та погодження, які будуть підтверджувати законність ваших дій при переобладнанні приміщення, що свідчать про те, що ви не будете порушувати жоден будівельний норматив, будете дотримуватися прав сусідів і забезпечите цілісність будинку. Так само правильно поєднавши час розробки дизайн проекту, виконання ремонтно-оздоблювальних і в даному випадку будівельних робіт, з процесом узгодження перепланування або реконструкції квартири, ви зробите весь цикл створення інтер’єру з законним переплануванням, від видачі дозволу на проведення робіт в ДАБК до реєстрації прав власності в БТІ – за максимально короткий термін.

Чи можу я розраховувати на знижки у вартості робіт вашої компанії?

Так звичайно. Ми лояльні до ціноутворення і розумних побажань наших клієнтів. У нашій компанії ви завжди зможете розраховувати на знижку або за умовами діючих акцій, або за умовами тимчасових акцій, а так само спеціальних пропозицій, або при великих обсягах робіт або певних взаємовигідних умовах, як для нашої компанії, так і для клієнта. Розміри знижок при тимчасових і діючих акціях вказуються або на головній сторінці нашого сайту, або в рубриці Акції розділу Статті на нашому сайті. А розміри індивідуальних знижок, обговорюються при особистій предметній зустрічі з керівником компанії.

Чи можна побачити результати вашої роботи наживо?

У квартирах, ремонт в яких вже проведено і тих які знаходяться у розділі Портфоліо – вже живуть люди, а непроханим гостям вони навряд чи будуть раді. Але у нас в роботі постійно є об’єкти, на яких проводяться роботи в поточний момент і на яких готовність ремонту може бути на будь-якій стадії, від початку чорнових робіт і до їх завершення з оздоблювальними роботами. Тому ми завжди готові вам продемонструвати якість нашої роботи, після попередніх домовленостей на надання послуг створення інтер’єру нашою компанією. Ви зможете вживу оцінити результати виконання робіт за власними критеріями, а так само побачити майстрів в процесі виконання робіт, а при бажанні навіть впізнати їх рівень знання своєї справи і їхнє ставлення до своєї роботи. І після побачених об’єктів з оцінкою результатів якості можете прийняти стверджувальне рішення про співпрацю з нашою компанією.

Який в середньому бюджет необхідний для реалізації дизайн проекту і ремонту?

Оскільки кожен клієнт і кожен проект індивідуальний, дати чітку відповідь по середньому бюджету на здійснення дизайн проекту та ремонту, можна тільки після зустрічі на об’єкті. Після огляду технічних та архітектурних деталей приміщення, обговорення уподобань клієнта і його побажань до майбутніх видів робіт, на основі досвіду виконання аналогічних проектів, ми з великою долею ймовірності зможемо визначити приблизний або рекомендований бюджет в кожному конкретному випадку. А вже після розробки дизайн проекту можна точно визначити необхідний бюджет на реалізацію задуманого. Після наявності креслень з обсягами робіт, встановлення ясної мети та визначення шляхів її досягнення, детального прорахунку кошторисів на вартість ремонтно-оздоблювальних робіт і будівельних матеріалів, а так само прорахунку специфікації із загальною вартістю комплектуючих, стає достовірно відомою загальна вартість проведення ремонту та оздоблення. Більш докладно про формування бюджету на реалізацію дизайн проекту та ремонту, можна ознайомитися в рубриці Приклади кошторисів на реалізацію, розділу Вартість на нашому сайті.

Організаційні питання 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd