Зробити замовлення

Питання і відповіді

Цей розділ присвячений найбільш популярним питанням наших клієнтів. Найчастіше питання одні й ті ж, тому пропонуємо вам заздалегідь ознайомитися з відповідями на них. А якщо ви не знайшли відповідь на цікаве для вас питання, поставте його і ми відповімо на нього найближчим часом.

Що включають в себе послуги ремонту та оздоблення?

Перш за все, послуги ремонту та оздоблення починаються з попереднього прорахунку точних кошторисів на вартість робіт, а так само вартості будівельних матеріалів. У послуги ремонту та оздоблення входить: організація професійним виконробом виконання фахівцями всіх ремонтно-оздоблювальних робіт обумовлених договором, взаємодія з субпідрядними організаціями, здійснення поетапної та своєчасної закупівлі будівельних матеріалів, вивезення будівельного сміття, нагляд за правильним дотриманням плану і графіку виконання робіт, а так само якості всіх робіт на кожному етапі ремонту.

Що включають в себе послуги розробки дизайну інтер’єру?

Перш за все, розробка дизайну інтер’єру починається з професійної консультації, визначення ваших пріоритетів і смакових уподобань, на основі чого складається технічне завдання, яке служить фундаментом у розробці проекту. У послуги розробки проекту входить три головних складових, це: ескізна частина проекту при якій розробляється загальна концепція інтер’єру, візуалізація дозволяє побачити майбутній дизайн інтер’єру до того як він буде реалізований, а так само технічні креслення дозволяють виконати реалізацію проекту з максимально точною відповідністю всім планам і цілям проекту. Заключною частиною проекту є складання переліку, відомості або специфікації оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання – комплектуючих інтер’єру, використаних в проекті, з докладними обсягами, а у варіанті відомості і специфікації, з найменуваннями, артикулами і цінами, для спрощення критеріїв підбору і закупівлі комплектуючих.

Чому за створенням інтер’єру мені слід звернутися в компанію Комфорт делюкс?

Вибір кожної людини грунтується на своїх власних, певних переконаннях і критеріях. І якщо ви людина яка хоче створити в своєму будинку затишний і красивий, прорахований до дрібниць інтер’єр, ви людина яка цінує свій час і гроші, витрачені на свій комфорт, якщо Ви людина яка цінує чесність і порядність у людях, то вам слід звернутися саме до нас, ми ставимо ці критерії в пріоритет своєї роботи. Ми знаємо, як створити у вашому будинку сприятливу для життєдіяльності атмосферу, ми маємо багатий досвід реалізації проектів, у нас є надійні співробітники, а так само перевірені в справі партнери, які дають нам беззастережну можливість гарантовано виконувати всі свої зобов’язання. Для нас найголовніше завдання, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені результатами виконаної нами роботи. І це факт, почитайте відгуки про роботу нашої компанії, або на нашому сайті, або в мережі інтернет.

Як відбувається виконання ремонтно-оздоблювальних робіт?

Весь ремонт поділяється на тимчасові покрокові проміжки, звані – етапами, розділені за часом виконання і видам ремонтно-оздоблювальних, а так само інженерних робіт. Після укладення договору підряду на об’єкт завозиться будівельний інструмент, і бригада фахівців приступає до робіт. У разі проведення перепланування або реконструкції квартири, подається декларація або береться дозвіл на проведення робіт в ДАБК. У місцевих органів самоврядування, таких як ЖЕК або ОСББ, здійснюється отримання можливості безперешкодного доступу до відключення стояків опалення, водопостачання, каналізації, а так само електроживлення квартири. Перед кожним поточним етапом виконання робіт здійснюється закупівля частини будівельних матеріалів, необхідних для виконання майбутнього етапу робіт. З самого початку проводяться демонтажні роботи, потім підготовчі та чорнові роботи, після чого виконуються приховані інженерні роботи. Далі виконують монтажні, малярні, плиточні та оздоблювальні роботи, де черговість визначається специфікою роботи, визначеної технологічною послідовністю, а так само вимушеною чи встановленою необхідністю, у кожному окремому випадку завжди індивідуальною. У самому кінці ремонту проводиться встановлення міжкімнатних дверей і конструкцій, сантехнічного обладнання та аксесуарів, електрофурнітури та електроприладів, а так само інших комплектуючих.

Що включають в себе послуги супроводу дизайн проекту?

У послуги супроводу дизайн проекту в процесі його реалізації, як окремо, так і в комплексі, можуть входити три види послуг. Перші види послуг – це послуги авторського супроводу дизайн проекту, які дозволяють допомогти вам при закупівлі товарів і дозволяють вносити правки в креслення після чорнових робіт, автором проекту. Другі – послуги підбору комплектуючих, які дозволять вам не брати участь у їх пошуку, а дозволяють тільки лише приймати рішення на користь вподобаних товарів. І треті – послуги комплектації об’єкта, за допомогою яких, ваша участь у процесі здійснення проекту зводиться до самого мінімуму. А так само, у вигляді подарунка, за умови замовлення трьох основних видів послуг супроводу в комплексі, безкоштовно надаються послуги декорування. Варто зауважити, що декорування як окремі види послуг – не надаються, вони надаються тільки у вигляді бонусу, або при дуже рідкісних винятках. Всі дані види послуг супроводу надаються на вибір, не є обов’язковими до замовлення, але дозволяють вам зробити процес реалізації дизайну інтер’єру максимально легким та безтурботним, особливо при вашій сильній зайнятості або відсутності у вас вільного часу.

З чого починається співпраця з вашою компанією?

Співпраця з нашою компанією найчастіше починається з укладення договору на розробку дизайн проекту. Але для початку, звичайно ж, нам з вами і вашим об’єктом необхідно познайомитися. Для цього, вам необхідно або подзвонити і розповісти якої складності передбачається до виконання ремонт і дизайн проект, або заповнити заявку на нашому сайті в розділі Контакти. Після чого, ми проводимо зустріч на об’єкті, для уточнення технічних деталей та обговорення всіх питань, що цікавлять. Потім за шаблоном ви заповнюєте Технічне завдання та висилаєте його нам на пошту. Після детального ознайомлення з майбутнім завданням, ми проводимо зустріч у нас в офісі, для обговорення всіх ваших уподобаньі деталей проекту, а так само термінів реалізації проекту та його бюджету. І тільки після прийняття вами зваженого рішення на виконання робіт, ми підписуємо договір на розробку дизайн проекту, після чого фактично настає ваша співпраця з нашою компанією. Після виконання дизайн проекту, прорахунку кошторисів на вартість ремонту, будівельних матеріалів, а в деяких випадках і оздоблювальних матеріалів, складання планів і графіків виконання робіт, закупівлі матеріалів і вашого ознайомлення з ними, ми підписуємо договір підряду спрямований на реалізацію цього проекту, за допомогою ремонтно – оздоблювальних робіт. Так само, при необхідності і при бажанні клієнта, укладаються додаткові договори, спрямовані на супровід проекту і допомогу в його реалізації нашими фахівцями.

Скільки часу займе виконання ремонту та оздобленя квартири?

У середньому капітальний або євроремонт квартири площею 100м² буде виконуватися 5 місяців. Тобто швидкість виконання всього обсягу робіт приблизно 20 м² на місяць. Але це не означає, що квартира площею в 30 м² або 180 м² буде виконуватися в такому співвідношенні. На маленьких або великих площах обсяги робіт можуть бути різними, але види робіт практично завжди однаковими, у зв’язку з цим фактором завжди залучається різна кількість фахівців. А тому квартира площею 30 м² може виконуватися – 2 місяці, а квартира площею 180 м² – 8 місяців, де швидкість роботи 20 м² на місяць буде не пропорційною площі таких квартир. Так само час виконання ремонту та оздоблення квартири буде залежати ще і від складності робіт, від дотримання технологічного процесу на деякі види робіт, місцезнаходження об’єкта, і багатьох інших факторів, які практично завжди необхідно брати до уваги.

Скільки варіантів планувальних рішень включає в себе дизайн-проект?

Як правило, існує тільки один гідний уваги або максимально ергономічний варіант планувального рішення та розміщення меблів. Але з можливими коригуваннями під ваші потреби ми зможемо надати другий, допрацьований чи удосконалений варіант. Ми найбільше схиляємося до якості одного варіанту, ніж до великої кількості можливих, але не маючих досконалості варіантів. Ретельно продумуючи і аналізуючи всі можливі сценарії вашої життєдіяльності, з урахуванням технічних особливостей приміщень, майбутньої сформованої площі, виділення функціональних зон, зручності використання меблів при їх певній розстановці – народжується тільки єдиний правильний і всебічно продуманий варіант. Така ж постановка питань і у варіанті з підбором комплектуючих, і в опрацюванні схем кольорових рішень по вашим побажанням.

За який мінімальний обсяг робіт ви беретеся?

Наша компанія готова взяти в роботу проект будь-якої площі, але головним чинником при цьому завжди залишається комплексність. Тобто вся квартира в цілому, з ремонтом і дизайном під ключ. Не кімната, не частина квартири, не тільки окремо дизайн або ремонт, а весь повний обсяг послуг. Так само слід враховувати, що при площі квартири менше 100 м², буде застосовуватися збільшуючий вартість деяких послуг коефіцієнт, величина якого буде розрахована пропорційно зменшенню площі квартири, від площі в 100 м², а так само буде залежати від складності поставленого завдання. Більш докладно про формування вартості робіт для квартир з маленькими площами, ви зможете ознайомитися на сторінках нашого сайту в рубриці – Корисна інформація, розділу – Вартість.

Яким чином оплачується виконання ремонту та оздоблення?

Як вже було обговорено раніше, весь ремонт квартири розбивається на етапи виконання робіт. У середньому виконання роботи по кожному етапу розраховується на 2-3 тижні. Оплачується кожен етап по факту вже виконаної роботи. Таким чином, саму останню частину ви оплачуєте після всього завершеного ремонту квартири, переконавшись, що така робота відповідає всім вашим встановленим вимогам. Передоплата вноситься тільки на закупівлю будівельних матеріалів, які необхідні для виконання кожного майбутнього етапу робіт.

Я не знаю, що я хочу отримати в результаті, як мені поступити в цій ситуації?

Найчастіше більше половини клієнтів, які звертаються в нашу компанію за ремонтом квартири і розробкою дизайну інтер’єру в самому початку співпраці дуже слабо уявляють собі свій майбутній інтер’єр, але ж це і не головне. Головне мати сильне бажання створити інтер’єр таким, яким він зможе вам сподобатися, з урахуванням ваших смакових уподобань, вашого характеру і способу життя, а так само нашого художнього бачення, наших творчих навичок і великого досвіду в цій справі. За допомогою професійних консультацій наших дизайнерів, їх порад і рекомендацій, навідних і розкриваючих суть питань, порівняльного аналізу, вам буде легше усвідомити те, що ви хочете отримати в результаті роботи над проектом, або те, що вам дійсно прийдеться до душі. А якщо ви сумніваєтеся у виборі прийняття правильного рішення, при наявних альтернативних варіантах, ми допоможемо вам провести деякий мозковий штурм, який дозволить вам розібратися і багатогранно проаналізувати точки дотику у хвилюючих питаннях, що дасть можливість подивитися на такі питання з іншого боку і допоможе прийняти єдине вірне, стверджувальне рішення.

Чи робите ви ремонт квартири без наявності дизайн проекту?

На жаль, в даний час, враховуючи потреби сучасної людини, а так само сучасні технології матеріалів і устаткування, зробити якісний, навіть капітальний ремонт квартири, без чіткого планування, а відповідно без розробки дизайн проекту – неможливо. Хоча б мінімальне планування і точне розуміння мети в будь-якому питанні ремонту та оздоблення, але має бути. Для таких випадків у нас передбачена категорія розробки дизайн проекту – «Стандартний». Розробивши дизайн проект інтер’єру в такій категорії і ви, і всі учасники цього процесу, отримають точне розуміння всіх необхідних до вчинення дій, знатимуть кінцевий результат, до якого необхідно прагнути, отримають детальну основу для будь-яких розрахунків, необхідних для початку ремонту, організації всіх його процесів і доведення їх до повного завершення.

Який сезон найкраще підходить для ремонту та оздоблення?

Існує думка про те, що літо самий підходящий сезон для проведення ремонту, оскільки тепла погода сприяє гарному висиханню і тверднінню розчинів. Але всупереч усталеній думці ми так само рекомендуємо для проведення ремонту і зимовий період, оскільки в спад попиту ціни на будівельні матеріали та ремонтно-оздоблювальні роботи значно знижуються, що може стати істотною перевагою для проведення ремонту та оздоблення взимку. А завдяки сучасним і добре зарекомендувавшим себе матеріалами, правильно скориговані технології під зимовий період можна проводити без побоювань за погіршення якості. Тому проведення ремонту та оздоблення взимку – це так само хороший сезон, при якому ще й з’являється можливість розумно заощадити не малу частину бюджету.

Як відбувається розробка дизайн проекту?

Робота з розробки дизайн проекту ділиться на три етапи, один з яких підготовчий, а два етапи – основних. Перший етап є етапом збору необхідної інформації, для повноцінного здійснення робіт. Другий етап – ескізна частина проекту з розробкою загальної концепції. Третій етап – візуалізація та розробка технічної документації. У першому етапі проводиться зустріч на об’єкті, де дизайнерові обов’язково необхідно відчути атмосферу приміщення, визначити його технічні можливості, побачити особливості архітектури будівлі, вивчити і зафіксувати існуючі комунікації, провести детальний обмір кімнат, а так само відповісти на ваші запитання. Потім вам необхідно буде заповнити технічне завдання, в якому необхідно відобразити всі вимоги до майбутньої роботи. Після чого проводиться зустріч в офісі, на якій обговорюється та аналізується вся отримана від вас інформація, визначається необхідний бюджет на здійснення задуманого, а так само терміни виконання робіт. Після детального обговорення всіх нюансів і вашої згоди приступати до подальшої роботи, ми підписуємо Договір на розробку дизайн проекту, на підставі якого ми приступаємо до подальших етапів. Другий етап починається з розробки варіантів планувальних рішень і розстановки меблів, оскільки саме від планувального рішення і залежатиме те, яким комфортним і наскільки успішним вийде результат проектування. Після чого, в першій частині здійснюється розробка концепції інтер’єру з обраними та підходящими по стилю меблями, оздоблювальними матеріалами, обладнанням, продумується декоративна складова інтер’єру, вноситься дизайнерська ідея і творчий задум, а так само вибираються кольори і текстури всіх комплектуючих інтер’єру. Весь другий етап виконується в програмі, яка дозволяє вам віртуально бути присутнім в інтер’єрі і наочно бачити всі кімнати і предмети майбутнього інтер’єру в їхніх справжніх пропорціях, бачити кожен крок проведеної роботи, а так само будь-які зміни, які вносяться в інтер’єр при його створенні. І тільки після затвердження ескізної частини дизайн проекту фахівці приступають до останнього етапу роботи. Заключною частиною роботи над проектом є виконання фотореалістичної візуалізації і створення комплекту креслень, для здійснення всього задуманого в життя. Третій етап робіт не передбачає вашої активної участі, а тільки лише вимагає в кінці роботи вашої перевірки на відповідність всієї роботи обговореним деталям, а так само вашого затвердження проекту. Після чого створений проект можна втілювати в життя.

Чи надаєте ви послуги дизайну й ремонту окремо?

Послуги дизайну інтер’єру, а так само виконання ремонту та оздоблення, наша компанія, переважно надає в комплексі. У пріоритеті у нас завжди тільки наші проекти, з нашою розробкою і нашої реалізацією. Тільки за одне виконання дизайн проектів ми взагалі не беремося, у своїй роботі ми завжди робимо акцент на реалізацію проекту. Але завжди готові взяти в роботу об’єкт з виконанням окремо ремонту та оздоблення, за умови того, що такий проект був розроблений в студії професійного дизайну. Причому не завжди буде важливим, чи робить супровід проекту його автор, головне щоб проект спочатку був максимально точним, грамотним і продуманим до дрібниць, тоді й реалізація його займе запланований час. А якщо дизайн проект, матиме суттєві відхилення, недоліки, або багато питань, які його автор буде намагатися вирішити в процесі ремонту та оздоблення, то, швидше за все за його реалізацію ми не зможемо взятися, оскільки той час і ті зусилля, які будуть витрачені на його реалізацію, будуть для нас недоцільними.

Чи обов’язково вирівнювати всі поверхні в будинку нової забудови?

Найчастіше в будинках нової забудови чорнові і підготовчі роботи виконані на дуже поганому, в кращому випадку задовільному рівні якості, або ж можуть бути взагалі не виконані. Зазвичай, монолітні ділянки стін, колони, поверхні стін в санвузлах, здаються забудовником клієнтові не оштукатуреними, а інші ділянки стін можуть бути оштукатурені таким чином, що кривизну поверхні можна визначити навіть не озброєним оком. Поверхні стель, це завжди монолітні плити, які в будь-якому випадку обов’язково необхідно вирівнювати, якщо, звичайно ж, їх не потрібно залишати у вигляді бетону, чи не потрібно оздоблювати натяжними стелями. Не залежно від якості, рівня і площини стяжки підлоги, залитої будівельниками забудовника, підлогові покриття в різних кімнатах можуть мати різну товщину, тому якщо не провести вирівнювання підлоги з урахуванням різниці в товщині між покриттями, то можна отримати незручні ступені при переходах з кімнати в кімнату. Що за сучасними мірками оцінки якості ремонту, взагалі вважається не допустимим. Тому плануючи проведення оздоблювальних робіт в новому будинку, практично завжди необхідно проводити вирівнювання або повторне вирівнювання з поліпшенням якості і технічних характеристик поверхонь.

Скільки часу займе виконання дизайн проекту?

Якщо брати до уваги середню по площі квартиру 100 м², то дизайн проект такої квартири, з урахуванням необхідної кількості зустрічей і часу на узгодження в категорії «стандартний» – буде виконуватися в межах від 3-х до 6-ти тижнів. У категорії «розширений» – від 6-ти до 8-ми тижнів. А в категорії «елітний» – від 8-ми до 12-ти тижнів. Але в цілому, часові рамки створення дизайн проекту будуть прямо залежати від площі приміщення, обсягу робіт, а так само від складності задуманого, яка завжди визначається індивідуально в кожному окремому випадку.

Чи можна починати ремонтно-оздоблювальні роботи до закінчення дизайн проекту?

Ні. Розробка дизайн проекту орієнтована в першу чергу на тому, щоб заздалегідь досконально продумати бажаний шлях до досягнення мети. А в деяких випадках навіть стає інструментом визначення мети. У процесі розробки дизайн проекту можна що-небудь видаляти, міняти або доповнювати, для того щоб отримати максимально ефективний результат, і такі дії ніде не відобразяться, то в реальному житті вони можуть витікати у перешкоди для виконання попередньо планованих дій або в абсолютно недоцільні фінансові витрати, при усуненні таких перешкод. Тому, поки дизайн проект не закінчений в цілому, приступати до ремонтно-оздоблювальних робіт не можна, оскільки тільки в результаті виконаного дизайн проекту можна повністю спланувати всі передбачувані дії, без побоювань, що якийсь фактор може змінитися і негативно позначитися на початих роботах, які доведеться робити заново. Адже легше і простіше відразу спланувати всі дії, оптимізувати всі ризики і звести до мінімуму всі фінансові витрати, а тільки потім приступати до покрокового виконання задуманого. Не дарма народна приказка говорить: «Сім разів відміряй, один раз відріж». В інтерпретації цих слів можна висловити розробку дизайну інтер’єру з ремонтом і оздобленням, як: «сім разів обміркуй і сплануй, а один раз зроби».

Скільки людей залучається до виконання ремонту та оздоблення?

До виконання ремонту квартири залучається від 5 до 9 профільних фахівців, залежно від площі об’єкту. Приміром, для ремонту квартири площею 120 м² буде залучено як мінімум 7 осіб. Це професійний виконроб, обов’язково з вищою освітою та досвідом роботи від 3 років, від якого залежить організація та контроль роботи, 4 майстри оздоблювальника з вузьконаправленими спеціалізаціями, і окремо для інженерних робіт 1 електрик і 1 сантехнік. Так само, залежно від необхідності, або певної специфіки роботи можуть залучатися додаткові фахівці, для виконання низькокваліфікованої роботи – підсобні робітники.

Яким чином оплачується виконання дизайн проекту?

Підготовча частина роботи над проектом здійснюється без будь-яких оплат з вашого боку, а так само ні до чого вас не зобов’язує. Робота за основними двома частинами роботи над проектом, яка виконується після укладення договору на розробку дизайн проекту, оплачується передоплатою в рівних відсоткових співвідношеннях, по 50% від загальної вартості всіх робіт, перед початком виконання робіт по кожному з етапів.

Чи надаєте ви послуги узгодження перепланування або реконструкції квартири?

Так надаємо. До нас ви можете звертатися за повним циклом робіт і послуг створення інтер’єру і не шукати субпідрядні організації з надання даних видів послуг. Причому так само в нашій компанії ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію по можливості і законності здійснення будь-яких дій щодо зміни внутрішнього простору вашого приміщення. За допомогою нашої компанії ви зможете оформити всі необхідні документи, дозволи та погодження, які будуть підтверджувати законність ваших дій при переобладнанні приміщення, що свідчать про те, що ви не будете порушувати жоден будівельний норматив, будете дотримуватися прав сусідів і забезпечите цілісність будинку. Так само правильно поєднавши час розробки дизайн проекту, виконання ремонтно-оздоблювальних і в даному випадку будівельних робіт, з процесом узгодження перепланування або реконструкції квартири, ви зробите весь цикл створення інтер’єру з законним переплануванням, від видачі дозволу на проведення робіт в ДАБК до реєстрації прав власності в БТІ – за максимально короткий термін.

Які інструменти використовують майстри при ремонті?

Всі бригади майстрів для виконання будь-яких видів робіт забезпечені всім найнеобхіднішим комплектом інструментів, таких відомих брендів як: Hilti, Makita, DeWalt, Laserliner, Feida, Kapro, Stanley, та інших не менш відомих марок.

Скільки людей залучається до розробки дизайн проекту?

До розробки дизайн проекту залучається 3 людини з вищою будівельною, архітектурною або дизайнерською освітою, а так само досвідом роботи не менше 3 років у даній сфері. З них одна людина – це керівник проектів, спеціаліст, який має великий практичний досвід у створенні та реалізації задуманих проектів у життя, що добре розбирається не тільки в дизайні інтер’єру, але і в будівельних нормативах, а так само технологіях виробництва ремонтно-оздоблювальних робіт. Другий учасник команди – це професійний дизайнер-візуализатор, з креативним і творчим мисленням, людина, що досконально розбирається у всіх тонкощах дизайну, а так само відмінно орієнтується в ринку оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання, третя людина – інженер проектувальник, який бере участь у впровадженні всіх деталей проекту в технічні креслення, за допомогою яких керуються у проведенні ремонтно-оздоблювальних робіт.

Чи можу я розраховувати на знижки у вартості робіт вашої компанії?

Так звичайно. Ми лояльні до ціноутворення і розумних побажань наших клієнтів. У нашій компанії ви завжди зможете розраховувати на знижку або за умовами діючих акцій, або за умовами тимчасових акцій, а так само спеціальних пропозицій, або при великих обсягах робіт або певних взаємовигідних умовах, як для нашої компанії, так і для клієнта. Розміри знижок при тимчасових і діючих акціях вказуються або на головній сторінці нашого сайту, або в рубриці Акції розділу Статті на нашому сайті. А розміри індивідуальних знижок, обговорюються при особистій предметній зустрічі з керівником компанії.

Чи може початкова вартість робіт змінитися в процесі їх проведення?

Вартість робіт фіксується в договорі підряду, і внесення будь-яких змін у вартість так само обмежується рамками договору, в якому вартість робіт не може змінитися без необхідної на те причини або ініціативи з боку замовника. Тому, вартість робіт практично у всіх випадках в процесі проведення ремонту не змінюється.

Які програми використовуються для створення дизайн проекту?

Розробка дизайн проекту проводиться в наступних професійних програмах: ескізна частина і візуалізація – в Autodesk 3dsMax + Vray, постобробка – в Adobe Photoshop, креслення – в Autodesk AutoCAD, віртуальні тури – в EasyPano TourWeaver.

Чи можна побачити результати вашої роботи наживо?

У квартирах, ремонт в яких вже проведено і тих які знаходяться у розділі Портфоліо – вже живуть люди, а непроханим гостям вони навряд чи будуть раді. Але у нас в роботі постійно є об’єкти, на яких проводяться роботи в поточний момент і на яких готовність ремонту може бути на будь-якій стадії, від початку чорнових робіт і до їх завершення з оздоблювальними роботами. Тому ми завжди готові вам продемонструвати якість нашої роботи, після попередніх домовленостей на надання послуг створення інтер’єру нашою компанією. Ви зможете вживу оцінити результати виконання робіт за власними критеріями, а так само побачити майстрів в процесі виконання робіт, а при бажанні навіть впізнати їх рівень знання своєї справи і їхнє ставлення до своєї роботи. І після побачених об’єктів з оцінкою результатів якості можете прийняти стверджувальне рішення про співпрацю з нашою компанією.

Чому у вас така дорога вартість ремонту та оздоблення?

Різниця у вартості ремонтно-оздоблювальних робіт в будь-якому випадку обумовлена професіоналізмом виконавця. Будь-який, поважаючий свою працю фахівець, що володіє істотним досвідом і практичними навичками, знає, якими зусиллями виконується певна робота і які в ній можуть критися труднощі при її виконанні, тому він і оцінює її відповідно. А той виконавець, який установлює низьку вартість, зіткнувшись з усіма складнощами ремонту, або завідомо про них знаючи, намагається компенсувати свої трудовитрати шляхом вкладення меншого, ніж необхідно кількості часу і застосування технологій, що прискорюють процеси здійснення ремонту, але виражаються в гіршій якості кінцевого результату. Замовляючи послуги за цінами нижче, сформованих відносно витрат, клієнт буде оплачувати різницею помилки, вчинені некомпетентним виконавцем, який тільки починає прагнути здобувати необхідний досвід, або буде оплачувати поганий результат з гіршою обговореній якості, що видається обманним шляхом недобросовісним виконавцем, як належній чи раціональній.

Чому у вас така дорога вартість розробки дизайн проекту?

На вартість дизайн проекту в першу чергу впливає рівень професіоналізму виконавця, його досвід і практичні навики, а так само детальність опрацювання кожного, на перший погляд малозначущого нюансу, який цілком може обернутися проблемами при реалізації проекту, або ж деякими додатковими витратами. Другим і не менш значущим чинником є склад дизайн проекту, кількість і наповненість креслень, а відповідно і кількість часу, який необхідно витратити в роботі над проектом. До складу проекту в нашій компанії входять всі найнеобхідніші креслення, розгортки, розрізи і перетини, а так само переліки, відомості і специфікації комплектуючих, що використовуються в проекті. Третій фактор – це вектор на реалізацію проекту. А для цього необхідно враховувати не тільки творчий політ фантазії дизайнера, але і значуще обмеження, таке як пріоритети клієнта і його фінансові можливості. У цьому факторі важливим аспектом є виїзд дизайнера в магазини, для підбору саме тих комплектуючих, які за своєю вартістю дозволять отримати можливість здійснення задуманих планів при передбачуваному або допустимому для клієнта бюджеті. Різносторонній підхід у створенні дизайну інтер’єру з урахуванням гарантії вирішення всіх поставлених завдань та обліку деталей, що впливають на кінцевий результат у досягненні поставлених цілей – як раз таки і обумовлюють вартість послуг розробки дизайн проекту в нашій компанії.

Який в середньому бюджет необхідний для реалізації дизайн проекту і ремонту?

Оскільки кожен клієнт і кожен проект індивідуальний, дати чітку відповідь по середньому бюджету на здійснення дизайн проекту та ремонту, можна тільки після зустрічі на об’єкті. Після огляду технічних та архітектурних деталей приміщення, обговорення уподобань клієнта і його побажань до майбутніх видів робіт, на основі досвіду виконання аналогічних проектів, ми з великою долею ймовірності зможемо визначити приблизний або рекомендований бюджет в кожному конкретному випадку. А вже після розробки дизайн проекту можна точно визначити необхідний бюджет на реалізацію задуманого. Після наявності креслень з обсягами робіт, встановлення ясної мети та визначення шляхів її досягнення, детального прорахунку кошторисів на вартість ремонтно-оздоблювальних робіт і будівельних матеріалів, а так само прорахунку специфікації із загальною вартістю комплектуючих, стає достовірно відомою загальна вартість проведення ремонту та оздоблення. Більш докладно про формування бюджету на реалізацію дизайн проекту та ремонту, можна ознайомитися в рубриці Приклади кошторисів на реалізацію, розділу Вартість на нашому сайті.

Питання і відповіді 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd