Зробити замовлення

Як не помилитися у виборі

yak-ne-pomylytysja-u-vibori

Що потрібно знати кожному замовнику приступаючи до розробки дизайну інтер’єру та виконання ремонту.

Плануючи створення дизайну інтер’єру та виконання ремонту квартири, будинку або котеджу, в місті Київ можна зустріти нескінченну кількість пропозицій на подібні види послуг. Але що ж насправді криється за цими пропозиціями і хто за ними стоїть? У мережі інтернет можна побачити дуже багато сайтів з пропозиціями від приватних, маловідомих дизайнерів, або від новостворених студій. Досить часто роблячи запит у пошуковій системі, можна знайти сторінки приватних бригад, майстрів, або маленьких фірм одноденок, що видають себе за надійні компанії. І ось як людині, яка вперше зіткнулася з подібними представниками, зуміти розпізнати в їх уявних і вигаданих перевагах ризики, небезпеку або ретельно приховані недоліки. На що звертати увагу при виборі виконавця дизайну і ремонту, щоб не бути обдуреним в самому початку, не зіткнутися з неприємностями в процесі, або не переплачувати подвійні суми, у разі явної некомпетентної діяльності. Адже, в даній сфері подібні випадки не рідкість.

Про що варто задуматися в першу чергу.

У першу чергу, підтвердженням професійної діяльності виконавця будуть дозвільні документи, регламентовані або встановлені законом України. Це свідоцтва реєстрації компанії або фізичної особи підприємця, дозволи, допуски, ліцензія. При цьому варто звертати увагу на дату реєстрації перших, це і визначає орієнтовний досвід компанії. Достовірний ж практичний досвід визначається абсолютно за іншими критеріями. Але все-таки, якщо дозвіл на здійснення робіт зареєстровано в держорганах відносно недавно, варто розуміти, що професіоналізм, виражений на словах ні чим не підкріплений. Але це все ж ще й не найголовніший привід не довіряти виконавцю.

Як правило, відображенням діяльності виконавця і його практичного досвіду служать результати робіт в портфоліо, їх кількість і якість. Варто задуматися, коли на головній сторінці сайту написано, що виконавцем робіт було зроблено кількість проектів, що складається з двозначного – тризначного числа, а насправді в портфоліо поодинокі приклади. Але й тут може ховатися обман. Дуже часто зустрічаються ситуації, коли за власні роботи, видаються чужі. Це і є головна небезпека, яка буде приховувати непрофесіоналізм, недосвідченість, або майстерно заховане від незнаючого даної сфери людини – невігластво виконавця. Людина помилково вважаючи, що успішні результати, відображені в портфоліо уподібненого виконавця відображають його успішну діяльність, ризикує зіткнутися з розчаруванням, коли справжня робота такого виконавця, буде кардинально відрізнятися від виставлених зразків його роботи. Виявляти обмани такого роду можна без особливих зусиль. Найлегший спосіб, провести верифікацію зображень, через пошукову систему Google, інструментом з пошуку картинок. Необхідно завантажити зображення і дізнатися, хто ж насправді є першоджерелом. Другий спосіб можна здійснити вже при контакті з обраним підрядником. Можна попросити надати оригінали зображень, якщо мова йде про візуалізацію інтер’єру, дизайнер з легкістю повинен надати зі свого архіву налаштовану сцену інтер’єру в комп’ютерній програмі, якщо мова йде про фотографії, то у підрядника завжди повинні бути вихідні зображення у великому форматі. Можливо навіть зображень кількістю більше, ніж відображено в портфоліо. Побачивши оригінали зображень, ви достовірно переконаєтесь в чесності виконавця, а так само в його незаперечному практичному досвіді.

Як переконатися в якості роботи виконавця.

Якість роботи виконавця, як у дизайні, так і в ремонті впливає на самий кінцевий результат, до якого прагне клієнт. Хоч якість дизайну і складно визначити неозброєним поглядом, але все-таки є критерії, за якими її можна визначити. Найголовніший критерій, за яким визначається якість дизайну інтер’єру – це реалізація дизайн проекту. Будь-які ідеї, якими б стандартними або грандіозними вони не були, повинні в першу чергу бути спрямовані на їх реалізацію. Дизайнер, створюючи дизайн проект, повинен бути впевнений, в нескладності, доступності, а так само ефективності реалізації його рішень і задумів в процесі ремонту, а головне допустимим шляхом і ціною. Проект повинен містити в собі тільки ті комплектуючі, які існують і які можна легко придбати або доставити з іншої країни, але за умови, що їх загальна вартість не виходить за рамки передбачуваного бюджету, виділеного замовником на реалізацію. У роботі дизайнера тільки ті ідеї стоячі, які реалізовані і знайшли своє застосування в реальному житті.
Значну роль в якості дизайну інтер’єру виконує акцент на сучасність, при будь-якому з обраних стилів дизайну, а так само актуальні сучасному часу прийоми. Багаторівневі стелі, вигнуті, хвилеподібні форми і лінії стін і стель, арки, колони, шпалери у вставках з ліпного декору, рваний камінь хаотично розташований на стіні, і багато іншого, вже давно не відповідають стандарту сучасного дизайну. Тому, обираючи студію по створенню дизайну інтер’єру, необхідно звертати увагу не тільки на красиві картинки з портфоліо, а й на досягнення цілей, що ставляться при розробці проекту, з вподобаних прикладів робіт, а так само на сучасність робіт. Відмовки дизайнера, з посиланням на смак замовника, свідчать тільки про непрофесіоналізм або недосвідченість, адже дизайнер, що має власне естетичне бачення і бездоганний смак, ні за що не переступить через об’єктивно встановлені рамки і навіть власну самооцінку, знаючи, що за таку роботу він може бути строго окритикований колегами з даної сфери. Грамотний дизайнер з самого початку знає, що дизайн повинен відповідати не сьогоднішньому часу, а майбутньому, мінімум на п’ять років вперед, тому вкаже замовнику про можливу невідповідність його вимог сучасним або встановленим нормам, і зможе запропонувати кращий, альтернативний, а так само більш сучасний варіант.

Якість ремонту можна визначити тільки шляхом живого візуального огляду. Для цього необхідно відвідати об’єкти, що знаходяться в роботі потенційного підрядника і на місці проаналізувати відповідність заявленої якості дійсній. Залежно від стадії ремонту, якість навіть не озброєним оком визначається рівною площиною поверхонь, рівнем відхилення від горизонту, швами на плитці, строгою вертикальністю електропроводки, зазорами між меблями і стінами. Хоча сумлінний виконавець з легкістю вам надасть необхідні інструменти для визначення якості, сам продемонструє або навіть вкаже на свої переваги в якості. Так само, відвідавши об’єкт можна на власні очі побачити фахівців виконавця безпосередньо за роботою, поспілкуватися з ними, а так само переконатися в їх професіоналізмі. Необхідно звернути увагу на реальне застосування певних матеріалів в роботі, для цього, звичайно ж, бажано в них хоча б трохи розбиратися. Але достатнім буде поставити запитання виконавцю, щодо вибору для роботи саме такого матеріалу, а не іншого, і отримати мотивовану відповідь, з точним формулюванням властивостей, характеристик і переваг обраного матеріалу. Почувши відповідь, ви приблизно зрозумієте, чи розбирається виконавець в матеріалах, або ж він не бачить глибокого сенсу в їх відмінностях. Виконавець, що відмовив вам з якихось причин в ознайомленні з якістю ремонту і консультації по застосуванню якісних матеріалів у своїй роботі, повинен змусити задуматися про придбання «кота в мішку». Компанії, які виконують ремонт на дуже низькому рівні, що промишляють фінансовими махінаціями, шахрайством, або ж маніпуляціями і обманом найманих працівників, навряд чи зможуть вам показати як ведеться в процесі ремонт житлового об’єкта. З тієї причини, що його просто може і не бути. Задумайтеся, якщо виконавець, який нібито професійно займається якісним ремонтом, не може наживо представити докази своїх слів, адже найімовірніше він обділений довірою з боку клієнтів.

Гарантії виконання зобов'язань.

Сама основна гарантія будь-якого виконавця, це, звичайно ж, рекомендації ваших друзів, знайомих чи близьких людей, які переконалися в компетентності виконавця. Але якщо таких рекомендацій немає, а процес створення інтер’єру вимагає залучення виконавця, про якого ви мало що знаєте, постарайтеся відшукати у тій же пошуковій системі відгуки реальних клієнтів, які скористалися послугами організації, на яку ви звернули увагу. Чому перед словом – клієнтів, вжито слово реальних, та тому, що у деяких, навіть іменитих студій або фірм, у відгуках числяться клієнти з ближнього зарубіжжя, тоді як компанія надає послуги тільки в Києві і області. Такі відгуки або велика їх кількість, явно проплачений захід, для формування іміджу успішної компанії. Але насправді, успішна компанія, обходиться і успішно веде свою діяльність, навіть і з маленькою кількістю відгуків, адже тільки людина, яка від душі залишився задоволеною послугами даної компанії виявить бажання написати відгук, тим самим бажаючи висловити свою радість і намагаючись допомогти у виборі людям , які шукають надійного виконавця. Зверніть увагу, якщо у виконавця в мережі інтернет взагалі немає відгуків. Це свідчить про те, що послугами компанії не встиг скористатися жоден клієнт, скористалося маленька кількість клієнтів, з яких мало хто залишився задоволений, або такі відгуки тільки негативні, вони ретельно моніторяться і швидко видаляються. Існують компанії, що надають не якісні послуги за низьку вартість, але які шукають виправдання своїм діям, тим самим витрачаються на послуги управління репутацією.

Так само звичайними гарантіями будуть офіційно укладений договір, який матиме юридичну силу і офіс виконавця. Договір, зможе дозволити гладко і без яких-небуть серйозних наслідків врегулювати неприємні робочі моменти або розбіжності. При сильному сумніві, можна убезпечити себе від незручних ситуацій шляхом прохання про надання ксерокопій дозвільних документів, з реквізитами компанії, в момент укладання договору. У цьому проханні насправді немає нічого соромного, зайва пильність нікому ніколи не зашкодить, а лише навпаки допоможе зупинити спробу не чесного виконавця вас обдурити. Не зайвим буде заздалегідь перевірити навіть номери телефонів компанії. Як правило, у компанії з тривалим терміном роботи можна знайти інформацію про реєстрацію в інтернет каталогах і чим пізніше буде дата розміщення на таких ресурсах, тим більше шансів, що номери телефонів компанії не змінювалися або ж не змінювалося юридична назва компанії. На практиці трапляються ситуації, коли спочатку у компанії одна назва, потім компанія бере замовлення на певну суму грошей, не виконує взятих на себе зобов’язань, не повертає грошей клієнту і щоб уникнути проблем з новими клієнтами, продовжує свою шахрайську діяльність з новою, зареєстрованою і чистою назвою. Не виявлення номерів телефонів в інтернеті, можливо, свідчить про компанію одноденку. Точно це підтверджується по недавній даті реєстрації домену сайту і недавньому отриманні дозвільних документів. Відмова від укладення договору, відсутність офісу, не надання ксерокопій дозвільних документів, повинно вас насторожувати. Не при яких обставинах не погоджуйтеся співпрацювати з такими виконавцями, як мінімум розробка дизайн проекту або ремонт може зупинитися на якомусь етапі, де будуть виявлені різні невідповідності або дефекти, і з цим ви нічого не зможете зробити, як тільки розлучитися з таким виконавцем, але гроші вже не повернути. Як максимум, такі виконавці можуть самі зникнути, викинувши сім-карту телефону, або видаливши сторіночку сайту з мережі інтернет, після отримання передоплати.

Не варто порівнювати виконавців по вартості надання послуг.

Дуже часто зустрічаються ситуації, коли, люди вибирають виконавця за ціною надання послуг або виконання робіт. А точніше за низькою ціною, що відрізняється від існуючої ціни послуг такого роду пропозицій. Це в корені невірний підхід. Для прийняття рішення на користь виконавця з низькою вартістю необхідно в першу чергу проаналізувати і в наслідок розуміти, що зумовило таку різницю: знання, досвід, низька якість або не компетентність. Адже оплачуючи вартість, яка нижче середньої ринкової, ви розраховуєтесь чимось іншим натомість: часом, невідповідною якістю, нервами, а в гіршому випадку ще й подвійною вартістю, якщо виявиться необхідність переробляти вже виконану, не якісну роботу. Не рідко бувають ситуації, коли люди намагаються прийняти рішення по вибору виконавця ремонту, без наявності дизайн проекту, на основі передбачуваної ціни майбутнього ремонту. Та й ремонт робити, не маючи дизайн проекту, це теж дуже груба помилка, якщо, звичайно ж, такий ремонт не косметичний. Як можна порівнювати вартість ремонту, яку безперечно точно, без проекту не можливо початково порахувати? Адже розуміння уподобань клієнта будівельниками можуть трактуватися по-різному. Хтось правильно вважає, що капітальний ремонт, це ремонт який містить великий і довгий список ремонтно-оздоблювальних робіт, у тому числі і повну заміну всіх інженерних комунікацій. А хтось по неосвіченості може мати на увазі і видавати бюджетний економ ремонт за ремонт елітного рівня. Але часом, замовник перед прийняттям рішення не завжди це усвідомлює. При порівнянні вартості послуг розробки дизайн проекту, у різних виконавців, необхідно порівнювати склад його проекту, кількість креслень, якість візуалізації, можливість застосування в проекті реально існуючих комплектуючих. А при порівнянні вартості ремонту, у різних виконавців, можна порівнювати тільки загальну вартість ремонтно-оздоблювальних робіт по кошторисах з однаковими видами робіт і однаковими обсягами. Не завжди навіть окремі розцінки здатні відображати загальну вартість ремонту. Оскільки на формування загальної ціни можуть впливати різні чинники.

Створення інтер'єру одним виконавцем.

Трапляються ситуації, коли замовник розробляє дизайн проект в одній фірмі, а ремонт намагається зробити в іншій. Одна справа, коли дизайнери займаються тільки розробкою проекту і клієнт вимушено шукає підрядників по здійсненню проекту. Але абсолютно інша справа, коли реалізація проекту можлива в послугах організації, яка розробляє проект, але замовник упереджено вважає, що у професійній компанії ремонт у будь-якому випадку коштує дорожче. Причина таких стереотипів зовсім в іншому, але ні як не в різниці вартості. Фахівці, які розробляють дизайн інтер’єру, заздалегідь знають всі тонкощі проекту, знають всю складність майбутнього завдання, і відповідно враховують це відразу ж, на етапі формування кошторисів загальної вартості ремонту. А сторонні, не маючі відношення до проекту виконавці, не можуть дуже швидко виявити такі тонкощі. На це буде потрібно витратити певну кількість часу, і звичайно часто його ніхто не витрачає, тому цей час не оплачується. Найчастіше ж такі деталі виявляються тільки при виконанні ремонту, в процесі реалізації проекту. Ось тоді і з’являється різниця у вартості ремонту, не враховуючи спочатку яку загальна вартість ремонту і могла стати дешевше, порівняно з вартістю, яку прораховували автори дизайн проекту. Та різниця, через яку замовник міг зробити вибір не на користь фірми розробника проекту, а на користь зовсім інших, сторонніх осіб, яким може бути глибоко байдуже те, що даний ремонт може бути з відхиленнями від проекту.

Кожен замовник, звичайно ж, має право самостійно вирішувати, кому довірити розробку дизайну, а кому виконання ремонту. Але довіряючи комплексне створення інтер’єру одному виконавцю, дозволить уникнути клієнтові очевидних помилок, оскільки весь процес організації здійснення вестиметься одними і тими ж фахівцями, які стояли біля витоків зародження концепції і знаючих абсолютно всі технічні деталі проекту. Замовляючи створення інтер’єру одному виконавцю, який буде нести за все повну відповідальність, починаючи з розробки ескізів до втілення їх у життя, який дає гарантії якості на всі види робіт по створенню інтер’єру – дозволить клієнтові виконати все задумане на найвищому рівні, з самим максимальним ефектом .

Замовляючи комплексне створення інтер’єру в місті Київ, в компанії Комфорт делюкс, ви зробите правильний вибір. Співробітники нашої організації мають великий практичний досвід у створенні дизайнів інтер’єрів і проведенні ремонтів під ключ будь-якої складності. Майстерність і незаперечний професіоналізм наших фахівців навряд чи когось залишать байдужими. У будь-якому з наших проектів закладені принципи реалізації. В ідеях дизайнерів завжди видно сучасні рішення і бездоганний смак. У кресленнях та технічній документації простежується опрацювання деталей. У роботі майстрів з ремонту застосовуються тільки якісні матеріали і самі нові технології. А в послугах з супроводу проектів в процесі реалізації, робиться наголос на легку або взагалі безтурботну участь замовника. Розробка дизайну інтер’єра в комплексі з ремонтом і оздобленням житлового простору в компанії Комфорт делюкс – це ваше впевнене майбутнє.

Як не помилитися у виборі 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd