Зробити замовлення

Відгуки

Переконатися в нашiй відповідальності вам допоможуть відгуки наших клієнтів, які вже пройшли через всі труднощі здійснення розробки дизайн проекту і виконання ремонту з легкістю завдяки співпраці з нашою компанією. Наші клієнти висловлюють свої щирі почуття, які залишаються в них у результаті спільної роботи з нами, і може бути найближчим часом в їх числі буде і ваш відгук.

Відгуки та рекомендації наших клієнтів:

Відгуки 5.00/5 1 голос(ов)
 • Хочемо подякувати двом чудовим людям, подружній парі дизайнерів, Сергію і Марії за їх порядність, бездоганний смак і високий професіоналізм. Вони відмінно доповнюють один одного в своїй нелегкій роботі. Марія з особливим трепетом ставиться до виконуваного об’єкту, як до своєї квартири, підбирає цікаві колірні рішення і дизайнерські дрібниці – все підібрано з великим смаком. А Сергій бере на себе всю важку роботу, як з проектування об’єкта, так і по будівництву до останнього штриха, всі проблеми на його плечах і він їх успішно вирішує, від контролю будівельників до підбору всіх необхідних матеріалів. Дуже раді, що з вами познайомилися і вам довірилися, тому, коли постало питання про ремонт наступної квартири, питань не виникало, кому його довірити. Спасибі вам велике за приємну співпрацю.
  Ваші віддані клієнти!

  Замовник: Анна

  Проект: Фотографії виконаного ремонту квартири у ЖК Новопечерські Липки

 • Ну ось, вже минуло п’ять місяців, як ми в’їхали в свою нову квартиру. Не можемо натішитися роботу, виконану компанією Комфорт Делюкс а зокрема Машею і Сергієм. Все дуже функціонально і красиво, продумано до дрібниць. Виконання на найвищому рівні. Мої колеги і знайомі професіонали-фотографи, які не були у мене в гостях, не вірять, що на сайті фотографії, а не рендер! «Такого не буває» – говорять вони, призводять масу доводів, чому цього не може бути, а ми тихо посміхаємося і живемо в «рендері» до речі, Сергій, може, викладіть пару необроблених фото на свій сайт, в RAW, щоб прибрати сумніви що до рендеру? При виборі підрядника, ми керувалися декількома критериями: пунктуальність, порядність, професіоналізм, здатність втілити проект, що називається «під ключ». Можу сказати, що компанія Комфорт Делюкс повністю відповідає всім нашим вимогам! Чому пишу не в минулому часу, та тому, що із часом у нас з’являються нові «побажання», які втілюються командою Сергія практично моментально, не дивлячись на те, що ремонт вже давно закінчений і акти виконаних робіт підписані. Так само, важливо, що всі етапи ремонту оформляються документально, етапи розписуються як з виконання робіт, так і з закупівлі оздоблювальних матеріалів, і необхідного обладнання, це дає можливість правильно планувати бюджет ремонту. До слова, відхилення від запланованої суми, у нас склало (за фактом) 8% і то, через деякі зміни, які були ініційовані нами. Також порадувала наполегливість при виборі оздоблювальних матеріалів, меблів та предметів інтер’єру. У нас не було шансу помилитися при виборі, оскільки, якщо ми щось вибирали, і це щось не вписувалося в загальну концепцію дизайну, нам аргументовано і тактовно пояснювалося, чому цього купувати не варто. І зараз, я собі не уявляю (наприклад) диван, який ми вибрали з дружиною, в цьому інтер’єрі, спасибі, що тоді відмовили нас. У наступний проект тільки з Комфорт Делюкс. Думаю будинок побудувати. Команді – удачі! Було дуже комфортно втілити цей проект саме з Вами! Перший раз мені ремонт приніс задоволення, а не суцільні турботи і трату маси часу не розуміючи на що. Спасибі! Компанія повністю відповідає своїй назві!

  Замовник: Євгеній Довгань

  Проект:

 • Із самого початку вирішив мати справу з фірмою, яка зробила б ремонт і дизайн в комплексі. Підходив до вибору грунтовно, розглядав кілька компаній, зупинив свій вибір на компанії Комфорт делюкс, сподобались обов’язковістю і уважним ставленням до своєї справи. Зараз ремонт вже закінчений, зроблений дуже якісно. Я залишився повністю задоволений результатом і вважаю, що в наш час мало подібних організацій, які так відповідально відносяться до своєї роботи. Ще раз велике спасибі.

  Замовник: Віктор Захаров

 • Ми скористалися послугами компанії «Комфорт делюкс» за рекомендацією і жодного разу не пошкодували про це. Може бути, це і не найголовніше для ремонтно-будівельної організації, але її директор Сергій одразу викликав у нас симпатію і довіру, а його дуже уважний і професійний підхід до кожної деталі своєї роботи кожного разу переконував у правильності нашого вибору. При складанні дизайн проекту були враховані всі наші побажання і уподобання, запропоновані оригінальні ідеї, які нам самим не прийшли б в голову, а головне – ми отримали результат, який був точною копією попередньо створюваної візуалізації інтер’єру. На початку нашої співпраці фірмою були складені кошторис і план будівельних робіт, яких вони суворо дотримувалися, не змушуючи нас ні за що переживати. Квартира була здана чітко в визначений термін. Помітно було, що хлопці не просто професіонали своєї справи, а звикли працювати з душею, аналізуючи практичність використання кожного матеріалу і способу оздоблення, оцінюючи, як для себе, зручність кожного куточка приміщення. Зараз, приймаючи гостей, ми вже навіть якось звикли чути «хвалебні оди» на адресу дизайну і якості ремонту квартири, але все одно хочеться ще раз подякувати всьому колективу компанії за довго радуючі результати їх праці.

  Замовник: Олена Меркулова

 • Нам з дружиною дуже пощастило. Ми замовили ремонт у фірмі Комфорт делюкс. В нашому випадку це була однушка після будівельників в новому домі. Замість головних болів і витрачених нервів – успішний досвід співробітництва. Тому з упевненістю заявляю: Комфорт делюкс – відмінний і надійний партнер для тих, хто хоче отримати якісний професійний ремонт від дизайн проекту до його втілення. Дизайн проект розроблявся з урахуванням наших побажань, було запропоновано кілька варіантів. Після узгодження настав етап розробки документації (16 аркушів формату А3). Що вразило, це швидкість і якісність документації – після її розробки вносилися лише мінімальні коригування (по нашому проханню), так як все було враховано на етапі підготовки креслень. Професіоналізм і уважне ставлення до запитів клієнта проявлялися від першого дзвінка і при першій зустрічі в офісі і протягом всього терміну ремонту. Це дуже приємно. Дуже сподобалося, що можна було не піклуватися про вибір матеріалів і комплектуючих, відпала необхідність нишпорити по інтернету і магазинам – все це взяв на себе Сергій (директор фірми). Пропонувалися вже готові варіанти, а вибір – за нами. Доставку всього цього тако взяла на себе фірма. Всі чеки і фінансові документи, звіти про використанні кошти надавались вчасно і в повному обсязі. Хлопці-будівельники працювали якісно, етапи робіт були готові в строк, необхідності в переробці не виникало, окремі наші побажання завжди виконувалися. Особлива подяка за величезну роботу, яку взяли на себе Сергій і Марія (дизайнер проекту), з пошуку та замовлення «начинки» квартири, особливо меблів. Довіру, що виникла до Комфорт делюкс спочатку співробітництва, не покидала до закінчення ремонту. Якість виконання ремонту – на високому рівні, результат повністю відповідає дизайн проекту. Він спочатку здавався чимось нереальним, красивою картинкою. Але, виявляється, це можливо реалізувати. І ось ми вже живемо в квартирі своєї мрії! Фірму Комфорт делюкс – однозначно рекомендую.

  Замовник: Павло Майор

 • Спасибі вам хлопці за виконану роботу. Залишилися дуже задоволені і дизайном і ремонтом. Керівник Сергій дуже відповідальний і виконавчий, в загалом, людина слова. Все зробили згідно з договором без прострочень і прихованих платежів. Якість ремонту на високому рівні, працювала бригада всі кияни, пристойні люди що важливо. Було дуже приємно працювати з цієї компанією. Батькам і друзям теж сподобався наш ремонт. Ще раз спасибі і успіхів вам.

  Замовник: Тетяна Белінська

 • Нам зробили дизайнерський ремонт квартири на Раїси Окіпної, ми залишилися дуже задоволені. Зробили все як планували, нам все дуже подобається. Від якості ремонту ми в захваті, дизайн вийшов сучасний і затишний. Зараз живемо в новій квартирі і радіємо тому, що наша квартира відповідає всім нашим вимогам, все враховано – кожен сантиметр продуманий і функціональний. Спасибі дизайнеру Марії, грамотний фахівець своєї справи, вона проробила велику роботу, яка була б нам непосильна. І ще було видно, що дизайн в нашій квартирі вона робила з великим задоволенням і під час супроводу ремонту приділяла нам багато уваги, нам це дуже сподобалося. Матеріали, меблі, колір підібрані з душею. На наш погляд всі відмінно поєднується між собою. Спасибі бригаді, яка робила ремонт, хлопці великі молодці. Роботу свою зробили акуратно, на совість. Хлопці дружні, працювали злагоджено, так як ми вклалися в поставлений термін. Велике спасибі директору Сергію він все контролював, закуповував матеріали, рахував всі необхідні кошториси, робив всі необхідні звіти. Виділений бюджет на ремонт квартири ми не перевищили, вклалися в попередньо прорахований кошторис. Взагалом, хто хоче зробити ремонт якісно і без головного болю, раджу довірити його команді фахівців Комфорт делюкс.

  Замовник: Владіслав Кірільченко

Залишити відгук

asdasd