Зробити замовлення

Робота з клієнтом

robota-z-klijentom

Робота над проектом – від ідеї до втілення.

Ви довго думали над ремонтом своєї квартири або будинку, знаходили в журналах або в мережі інтернет підходящі ідеї для вашого інтер’єру, збирали кошти, шукали підходящого виконавця для здійснення задуманого і нарешті, вирішили перейти від планів до дій. І тут перед вами виникає питання – як все буде відбуватися, або яка почерговість дій буде виконуватися на шляху до реалізації ваших задумів. Спільна робота клієнта з нашою компанією відбувається в такій послідовності:

Визначення майбутнього завдання.

Почнемо з самого головного, і, здавалося б, банального, але рішучого кроку, заповнення заявки або телефонного дзвінка, в якому ви в коротенько висловлююте свої побажання про задумане. Для цього ви повинні мати уявлення про те, якого типу складності передбачається проводити ремонт або оздоблення, що саме ви хочете змінити у своєму будинку, що саме буде ремонтуватися або робитися заново, плануються демонтажі або перепланування, в якому стилі буде ваш майбутній інтер’єр і який складності вам необхідний дизайн проект. Всі вищевикладені фактори звичайно важливі для початку знайомства з клієнтом і розуміння, яке завдання ставиться перед нами, але якщо ви не готові відповісти на такі питання, або просто не було часу на детальну підготовку, то це не ускладнить нам спілкування з вами. У такому випадку, вам належить визначити необхідний обсяг робіт з нашими фахівцями.

Аналіз деталей перед майбутньою роботою.

Наступний крок підготовки до розробки дизайн проекту і ремонту це безкоштовний виїзд на об’єкт наших фахівців. Виїзд необхідний для детального огляду квартири або будинку, в якому планується проводитися ремонт. У кожного об’єкта завжди є свої особливості і деталі, які можна побачити тільки наживо, в ході бесіди без огляду квартири або на плані такі нюанси не буде видно. Ми не приймаємо абстрактних рішень, не готуємося до майбутньої роботи заочно, а вважаємо за необхідне опрацьовувати кожну деталь. Будь-яка, навіть уявна на перший погляд дрібниця, може стати каменем спотикання, який зробить вирішення завдання більш важким або взагалі не здійсненними. Так само під час зустрічі на об’єкті найчастіше проводяться заміри приміщень для складання обмірювального креслення, з якого починається планування проекту. На об’єкті обговорюються майбутні види робіт, терміни виконання робіт і, виходячи з досвіду виконання аналогічних проектів, ви зможете почути грубу оціночну вартість реалізації проекту. Таке планування бюджету не точне, але повною мірою допоможе зорієнтувати вас до майбутніх витрат.

Яким клієнт бачить свій майбутній інтер'єр.

І так, ви визначилися з майбутніми видами робіт, визначилися за часом їх виконання, визначилися з їх вартістю і готові до розробки дизайн проекту. Для цього вам необхідно буде скласти технічне завдання на розробку дизайн проекту, на основі якого буде будуватися планування. У технічному завданні ви висловлюєте свої побажання, ваше бачення створюваного інтер’єру. Щоб отримати максимальний результат в кінці виконання проекту, технічне завдання має бути заповнено з максимальною відповідальністю, а так само необхідно буде надати максимально більше інформації про ваші уподобання. Технічне завдання це відправна точка, з якої розпочнеться робота над вашим проектом.

Підготовка до створення проекту.

Наступна зустріч проходить у нас в офісі, на якій на основі заповненого вами технічного завдання обговорюються всі вимоги до проекту, що розробляється. Уточнюються всі переваги, вносяться можливі коригування до вимог з урахуванням можливих деталей. На плані обмірювального креслення обговорюються можливі варіанти планувальних рішень та зонування простору, приділяється увага можливості здійснення перепланування з точки зору інженерних конструкцій і закону. Обговорюються деталі передбачуваних інженерних комунікацій. Обговорюються уподобання по колірному оформленню інтер’єру, а так само смакові переваги на прикладах чи ідеях вподобаних вам інтер’єрів. На цьому етапі для нас остаточно формується образ майбутнього проекту, а для клієнта надається можливість упевнитися в професіоналізмі нашої компанії.

Початок співпраці з нашою компанією.

Після вашої згоди на співпрацю з нашою компанією підписується договір на розробку дизайн проекту. Цей фактор зможе захистити вас від можливих ризиків і сумнівів у нашій роботі над проектом. У договорі фіксуються терміни виконання робіт, вартість робіт, повний перелік всіх необхідних робіт для розробки дизайн проекту, прописуються гарантії і всі наші зобов’язання перед клієнтом. Так само в договорі прописуються інші важливі моменти, з якими ви можете попередньо ознайомитися.

Процес розробки дизайн проекту.

Ми розробляємо дизайн проект – в три етапи, при чому, кожен фактично виконаний етап робіт проходить узгодження з клієнтом. На кожному етапі замовник бачить хід просування робіт, логіку думок та ідей дизайнера, а так само має можливість вносити якісь коригування або поправки в передбачувані варіанти. Першим етапом є розробка концепції інтер’єру. На даному етапі формується модель інтер’єру, плануються варіанти облаштування та оздоблення стін, підлог, стель, підбираються відповідні матеріали, меблі, обладнання, виконується стилістичне і колірне оформлення, у програмі виконується розміщення меблів і обладнання. Після узгодження етапу ескізного проекту виконується наступний етап – візуалізація інтер’єру. Візуалізація наочно покаже, як буде виглядати ваш майбутній інтер’єр, з опрацьованими деталями і предметами інтер’єру завдяки своїй фотореалістичності. Після затвердження візуалізації і переконавшись, що саме таким ви уявляли собі ваш майбутній інтер’єр, проектувальник приступає до розробки креслень. Від того наскільки грамотно буде складена технічна документація буде залежати точність виконання ремонту і його якість. Детальна розробка креслень це важливий процес необхідний для якісного втілення дизайн проекту в життя.

Підготовка до здійснення проекту.

Дизайн проект розроблений і тепер, необхідно підготуватися до ремонту і теж все спланувати. Для планування бюджету ремонту, кошторисник прораховує вартість всіх необхідних ремонтно-оздоблювальних робіт, а так само необхідних будівельних матеріалів. Дизайн проект елітний передбачає прорахунок вартості всіх необхідних оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання, що використовуються в проекті. Перед початком ремонту складаються плани виконання робіт та закупівлі будівельних матеріалів, складається графік закупівлі оздоблювальних матеріалів, меблів, обладнання. Таким чином, замовник має уявлення про повну вартість реалізації проекту, а так само для більш точного розуміння етапів фінансування свого проекту – вартість розбиту по частинах з прив’язкою до певного періоду часу.

Початок робіт з реалізації проекту в життя.

Після зваженого рішення приступати до реалізації задуманого проекту підписується договір підряду на проведення ремонтно-оздоблювальних робіт. Ремонт виконується в кілька етапів залежно від кількості та обсягу робіт. Перед виконанням кожного етапу робіт замовником вноситься передоплата для закупівлі будівельних матеріалів необхідних для виконання робіт з майбутнього етапу, виконробом здійснюється закупівля будівельних матеріалів, а майстрами виконується даний етап роботи, після чого замовником приймається і оплачується фактично виконана робота поточного етапу. Якщо під час реалізації проекту замовнику буде необхідна допомога в закупівлі необхідних оздоблювальних матеріалів, меблів, обладнання, представниками нашої компанії здійснюється комплектація об’єкта. Якщо під час проведення ремонту замовник буде здійснювати комплектацію самостійно і йому будуть потрібні кваліфіковані поради та консультації, а так само необхідно буде здійснювати контроль за реалізацією проекту, він зможе скористатися послугами авторського супроводу дизайн проекту. Після всіх завершених етапів ремонтно-оздоблювальних робіт постачальниками проводиться установка меблів, побутової техніки, обладнання, інженерних комунікацій. Проводиться прибирання квартири, вивозиться остання машина будівельного сміття. І от коли ремонт вже закінчено, коли ви бачите інтер’єр квартири в точності із запланованою ідеєю, тільки тоді ви зможете відчути радість і позитивні емоції від отриманого результату.

Реалізований проект - основна мета роботи нашої компанії.

Як бачите, вам належить пройти нелегкий шлях від планування до виконання проекту. І проходячи цей шлях з одним виконавцем, ви отримуєте повну гарантію отримання високого результату. Тут варто врахувати, що наша компанія, несе повну відповідальність з самого початку робіт над проектом і до його повної реалізації. Звертаючись до компанії Комфорт делюкс, у вас є можливість отримати зацікавленого в якісному виконанні всіх етапів робіт виконавця. Якісно реалізований проект – це наша репутація, яка завжди понад усе.

Робота з клієнтом 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd