Зробити замовлення

Публікації

Публікації наших робіт в журналах.

Вашій увазі пропонуються публікації найкращих інтер’єрів нашої компанії, в популярних і широко відомих глянцевих журналах Києва присвячених тематиці дизайну інтер’єрів. Такі проекти, пройшли дуже складний шлях від зародження ідеї до повного матеріального втілення в життя. Це результати, створені по крупицях індивідуальних переваг клієнтів і нашої творчої роботи.

Реалізовані проекти нашої компанії не публікуються в журналах на платній основі чи як розміщення реклами, для нас завжди важливо, щоб редактори по достоїнству оцінили роботу нашого колективу і самі захотіли опублікувати проект, у своєму виданні. Ми пишаємося тим, що наші клієнти, які довірили нам створення інтер’єрів, в результаті отримали в своє розпорядження квартири, заповнені відмінними та успішними художніми рішеннями, а так само визнання цих фактів друкованими виданнями.

Даний розділ нашого сайту – це відображення нашої плідної та бездоганної роботи, показник високої ефективності взаємодії з клієнтом, а так само нагороди за ревну працю всієї нашої команди в комплексному формуванні інтер’єру комфортного життєвого простору. Публікації реалізованих проектів у друкованих виданнях для нас – це найвища оцінка нашої праці, а так само натхнення на створення кращих інтер’єрів.

Звертаючись до компанії Комфорт делюкс, ви можете бути впевнені – плануючи створення чудового інтер’єру в своїй уяві, ви обов’язково отримаєте відповідний результат в реальному житті, і він так само зможе зайняти своє гідне місце в даному розділі нашого сайту.

Журнал “Domus design”, березень 2016 г.

Глянсовий журнал, який є точкою відліку, що дозволяє знаходити саме той дизайн, який відповідає власному стилю життя. Популярний журнал серед архітекторів, дизайнерів, декораторів. Назва проекту в журналі: «Немов свіжий бриз».
Всі фотографії інтер’єру >>>

Публікації 5.00/5 1 голос(ов)

Журнал “Уютна квартира”, Квітень 2015 р.

Інтер'єрний журнал з практичними порадами та рекомендаціями з благоустрою та реконструкції квартири. У журналі представлені приклади ремонту, дизайну і планування, приємних дрібниць і елементів декору. Назва проекту в журналі: «Ніжність - в студію».
Всі фотографії інтер'єру >>>


No images found.

Журнал «Domus design», Вересень 2013 р.

Глянсовий журнал, присвячений дизайну інтер'єрів як уособленню стилю життя. Журнал розкриває теми архітектурного проектування, образотворчого мистецтва, меблів, декору і арт-культурі. Назва проекту в журналі: «Формула гармонії».
Всі фотографії інтер'єру >>>


asdasd