Зробити замовлення

Переваги роботи з нами

perevagy-roboty-z-namy

Дизайн інтер’єру – запорука успішного ремонту.

Співпраця з нами завжди вигідна. Замовляючи дизайн інтер’єру і ремонт квартири в нашій компанії ви економите свій час, гроші і нерви. Ви отримуєте повний сервіс по реалізації інтер’єру вашої квартири. Розроблений нами дизайн проект це не тільки красиві картинки з розміщенням меблів і підбором кольорів, це проект в якому враховуються всі переваги клієнта починаючи з зонування простору і ергономіки до грамотного функціонування всіх складових інженерних елементів. Завдяки багатому досвіду реалізації проектів, дизайн проект розроблений нашими дизайнерами вбереже вас від необдуманих рішень при плануванні вашого житлового простору.

Точний кошторис - економія коштів.

Заздалегідь прорахований бюджет дозволить в точності розрахувати ваші фінансові можливості і вбереже від нераціональних купівель. У вас не буде спокуси купити щось більш краще на початку ремонту, на що потім з необхідного в кінці ремонту не вистачить коштів.

Якісний ремонт – під силу професіоналам.

Ремонт квартири виконаний нашими фахівцями гарантовано відповідає високому рівню, так як кожен фахівець займається своєю улюбленою справою в якій він профі: штукатур – робить штукатурку, плиточник – кладе плитку, електрик – монтує проводку. У бригадах наших фахівців кожен окремий вид робіт виконує спеціаліст цього окремого профілю. І головне те, що кожною окремою бригадою завжди керує професійний виконроб.

Закупівля будівельних матеріалів - наш обов'язок.

Вам не потрібно досконально знати ринок будівельних матеріалів, не потрібно знати чим гвинт відрізняється від шурупа, чим латексна фарба відрізняється від алкідної, ми завжди самостійно здійснюємо закупівлю будівельних матеріалів, з докладними звітами про кожну витрачену гривню.

Ми здійснюємо супровід - ви економите багато сил.

Замовляючи послугу підбору оздоблювальних матеріалів меблів та обладнання, авторський супровід або комплектацію об’єкта всім необхідним – ви економите багато часу і можете займатися звичними для вас справами, а за вас все зроблять наші співробітники. Тільки враховуючи один фактор, що наші дизайнери знають практично всі фабрики виробників, безліч моделей і колекцій, вони підберуть все необхідне за той період часу на який вам знадобиться вдвічі, а то і втричі більше часу.

Професійний ремонт - завжди дешевше.

У якийсь момент ви можете подумати про те, що послуги професіоналів потребують більшої оплати, ніж якби ви самостійно взялися за організацію процесу ремонту, але сміємо вам заперечити, насправді, ту вартість яку ви заплатите за послуги фахівців, ви зможете зекономити на знижках від наших партнерів – постачальників матеріалів, меблів та обладнання з якими у нашої компанії тісні ділові взаємини. Ви абсолютно нічого не втрачаєте, при цьому ви ще й економите свій час за який займаючись своєю роботою зможете заробити більше.

Ремонт з фахівцями - завжди в задоволення.

Звертаючись до компанії Комфорт делюкс, ви вбережете себе від витрати зайвих зусиль, не потрібних вам дій, хвилювань і переживань, так як вам не доведеться займатися технічною та практичною стороною ремонту, вирішення всіх супутніх питань ви можете довірити нашим фахівцям. Наш професійний сервіс по комплексному створення інтер’єру – це саме те, що вам потрібно.

Переваги роботи з нами 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd