Зробити замовлення

Критерії успішного дизайн проекту

kryteriji-uspishnogo-dyzajn-proektu

У житті кожної людини, рано чи пізно, завжди настає момент поновлення житлового простору. При цьому практично кожна людина прагне створити в своєму будинку свій власний неповторний світ, зі своєї затишною зоною комфорту. Самому спланувати майбутній дизайн інтер’єру, не маючи необхідних знань і практичного досвіду оформлення інтер’єрів, буде не під силу. Або ж результати самостійної роботи будуть мало відповідати передбачуваним результатам. У таких випадках потрібен професійний дизайнер, який зможе розробити дизайн проект з усіма побажаннями і технічними особливостями інтер’єру. Тільки за допомогою професійного і творчого планування, основою чого є дизайн проект, житловий інтер’єр зможе стати незвичайним і дивовижним.

Якими правилами в створенні інтер’єру керується професійний дизайнер, які навички дизайнера допоможуть домогтися бажаного результату, які завдання має вирішувати дизайн проект – ці та багато інших питань хвилюють людину, перед яким стоїть відкрите питання створення дизайну інтер’єру власного житла. Давайте розглянемо основні критерії, які формують успішне виконання дизайн проекту.

Дизайн проект інтер’єру – відображення способу життя.

Комфорт, внутрішні відчуття і навіть настрій, може сформувати у людини інтер’єр, в якому він перебуває тривалий час. Мислення людини, погляди на життя, і властивий йому стиль, обов’язково повинні відображатися в інтер’єрі його будинку. Тому, щоб людина перебувала в гармонії з інтер’єром своєї квартири – дизайн проект повинен враховувати всі його умови і відповідати всім його вимогам, властивим його життю, а не поглядам дизайнера або роботі в портфоліо. Основоположним критерієм є відповідність дизайн проекту уподобанням конкретної людини.

Ергономіка - основна складова проекту.

Основне завдання при розробці дизайн проекту – створення необхідних умов для життєдіяльності людини в його житловому просторі. Оточення в будинку людини має бути організовано так, щоб квартира давала відчуття практичності і зручності. Ергономіка в дизайні інтер’єру допомагає правильно організувати простір і сприяє комфортному проживанню в ньому. Адже незручне відкривання дверей, вузький по ширині коридор, неправильно розставлені меблі, можуть доставити багато проблем і ускладнити життя людини. Ергономіка важлива для проектування будь-якої зони інтер’єру, починаючи від передпокою і закінчуючи спальнею.

Інтер'єр повинен бути функціональний.

Краса вимагає жертв – говорить відомий вислів, і можна помилково вважати, що результат роботи дизайнера може бути позбавлений функціональності і комфорту. Але це не так, дизайн інтер’єру може і повинен бути зручним і практичним для всіх, хто житиме в створюваному інтер’єрі. У сучасному інтер’єрі функціональність житлового простору ставиться на перше місце. Кожен квадратний сантиметр кімнат повинен бути не тільки гармонійно оформлений, але й практичний у побуті, адаптований до способу життя і звичок його власників.

Взаємозв'язок приміщень та елементів дизайну.

Щоб досягти гармонії складових елементів житлового простору, інтер’єр кожного приміщення і всі його елементи повинні бути взаємопов’язані і поєднуватися між собою єдиним стилем дизайну. На цей рахунок існує безліч думок і навіть є стилі, що не дотримуються ніяких правил і законів. Але більшість стилів об’єднують всі елементи дизайну в єдине ціле. Це можуть бути особливі прийоми розміщення меблів та обладнання, оригінальні кольорові рішення або використання декоративного освітлення, а так само багато що інше. Важливим фактом є те, що використовується один прийом, яким підкреслюється різноманітність приміщень квартири, об’єднана в єдине ціле з узгодженістю всіх його елементів.

Композиція інтер'єру - основа дизайну.

Створення дизайн проекту пов’язане зі знаннями законів архітектурної композиції. Без знання основ композиції неможливо створити гарний інтер’єр. Проектування інтер’єру за законами композиції – це те, що відрізняє професійні інтер’єри від інтер’єрів, створених аматорами. Створення композиції інтер’єру – це особливе розміщення меблів, освітлення, обладнання з різноманітними прийомами компонування. Це взаємозв’язок елементів, розташованих в певному порядку і мають певні характеристики, спрямовані на досягнення загальної гармонії, виразності і цілісності творчого витвіру.

Поєднання кольорів в інтер'єрі між собою.

Правильне поєднання кольорів – запорука гармонійного, стильного і цілісного інтер’єру. Колір задає загальну обстановку і настрій в інтер’єрі. За допомогою кольорових сполучень можна навмисно створювати емоційний комфорт, регулювати вплив освітлення, візуально збільшувати або зменшувати розміри кімнат. Поєднання кольорів в інтер’єрі можуть бути абсолютно різними. Це можуть бути і теплі і холодні поєднання, яскраві і пастельні тони, контрастні кольори або близькі за відтінками один до одного. Але головним завжди залишається одне, в інтер’єрі житлового простору найкраще поєднувати три основних кольори або відтінки, не рахуючи фоновий. Поєднання кольорів в інтер’єрі є важливим критерієм у розробці дизайн проекту.

Дизайн проект з урахуванням необхідних комплектуючих.

Дизайн проект, виконаний на професійному рівні, повинен включати детальне опрацювання використовуваних в проекті меблів та обладнання, їх габарити і технічні деталі. Дизайн проект повинен включати відомість оздоблювальних матеріалів, з точним прорахунком його кількості. Профессійно розроблений дизайн проект дозволить з легкістю закупити необхідні для реалізації майбутнього інтер’єру оздоблювальні матеріали, меблі та обладнання своєчасно, в потрібній кількості і з необхідними вимогами.

Заздалегідь сплановане освітлення інтер'єру.

Пройшли часи, коли в оформленні інтер’єру освітлення відігравало роль прикрас або аксесуарів, а світильники і люстри підбиралися тоді, коли ремонт вже підходив до кінця. У сучасному дизайні інтер’єру освітлення має велике значення, тому їм не слід нехтувати. Для того щоб освітлення виконувало своє основне призначення, дизайн проект повинен враховувати загальну схему освітлення з різними рівнями освітленості, з певною кількістю джерел світла, ламп і їх потужністю, для кожного приміщення, в яких воно буде використовуватися. Правильно сплановане освітлення дозволить створити необхідну обстановку інтер’єру в кожній кімнаті.

Склад проекту - ескізна і грамотна технічна частина.

Дизайн проект обов’язково повинен включати в себе як ескізну частину, так детально опрацьовані креслення. Не рідко бувають ситуації, коли візуальна частина проекту може бути виконана в яскравих фарбах за найостаннішими і модним тенденціям, а технічні креслення виконані на швидку руку і не мають точних відповідностей із запланованим. У гіршому випадку буває й так, що втілити в життя такий проект взагалі не представляється можливим. В дійсності, перепланування зробити не можна, так як в стіні проходить опорна колона, а унітаз, що стоїть в протилежному кутку від стояків, вимагає тридцяти сантиметровий п’єдестал і виступаючий короб, по периметру двох стін, щоб заховати трубу. Креслення дизайн проекту повинні бути технічно грамотними, мати всі необхідні розрахунки, розрізи і перетини. А головне, креслення повинні займати найбільшу складову проекту і повинні бути зрозумілі будівельникам, адже пропорції і важливі деталі за ескізами або візуалізацією неможливо зрозуміти.

Відповідність дизайн проекту бюджету на його реалізацію.

Дизайн проект повинен бути і відображенням фінансових можливостей людини. Дизайн проект це не тільки красива картинка майбутнього інтер’єру мрії, це в першу чергу той інтер’єр, який людина зможе собі дозволити реалізувати. На стадії планування професійний дизайнер інтер’єру зможе розрахувати загальний бюджет, який буде необхідний для виконання всіх робіт і закупівлі матеріалів. Ще до початку ремонту, людина повинна знати, у скільки обійдеться йому реалізація розробленого проекту.

У точних пропорціях, з’єднуючи простір і політ фантазії, єдність стилю і технічні розробки, дизайнери компанії Комфорт делюкс створюють інтер’єри, які повною мірою відповідають уявленням затишку, краси і комфорту.

Критерії успішного дизайн проекту 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd