Зробити замовлення

Чому варто звернутися до нас

Ми любимо свою справу.

Ремонт квартир і дизайн інтер’єру для нас, це не просто робота, це наше покликання, це наше улюблена справа в яку ми вкладаємо увесь свій час, сили і знання. Наша робота для нас завжди в задоволення, практично для кожного з нас сенс усього життя, а кожен новий проект, це деякий стимул, до прояву свого професіоналізму, а також єдиний шанс показати клієнту, що він зробив правильний вибір, звернувшись в нашу компанію. Ми не зупиняємося на досягнутих цілях, а постійно перебуваємо в процесі розвитку. Після кожного виконаного складного проекту ми прагнемо виконати проект ще більш складний. Ми завжди вдосконалюємося в професійній майстерності, після кожного виконаного складного проекту ми прагнемо виконати проект ще більш складний. Ми завжди розвиваємо свої навички, намагаємося застосувати у своїй практиці нові матеріали, що постійно з’являються, нові технології, нові тенденції. Але це і не означає, що ми ставимо в пріоритет мету самореалізації, керуючись виключно інтересами клієнтів, ми, всього лише стараємося робити інтер’єри завжди сучасними, незвичайними і ексклюзивними.

Кожен клієнт для нас, це не просто людина з індивідуально особистими потребами, а особлива людина, заслужено звикша отримувати від життя тільки краще. Усвідомлюючи це, ми встановлюємо планку надання наших послуг на самий високий і якісний рівень. Це дозволяє нашим клієнтам забезпечити себе надійним, обов’язковим і відповідальним виконавцем, з яким можна будувати ефективну співпрацю. До кожного клієнта ми ставимося так, як ніби він у нас єдиний, а створення його майбутнього інтер’єру – це як би ще і створення інтер’єру для себе, такого, в якому ми б самі змогли жити з превеликим задоволенням. І постійні і нові клієнти, що замовляють як капітальний ремонт, так і елітний – для нас завжди в привілеї.

Звертаючись до компанії Комфорт делюкс, ви зможете отримати абсолютно новий підхід до здійснення якісного ремонту вашої квартири. Скориставшись нашими знаннями та досвідом, ви гарантовано зможете створити у своєму будинку затишну і гармонійну атмосферу відповідну вашим індивідуальним вимогам з максимально комфортною для вас участю у всьому процесі планування та реалізації. Ми цінуємо ваш час, індивідуальність, смаки і звички, і робимо все, щоб співпраця з нами була максимально зручною. У процесі створення інтер’єру немає місця випадковості, на карту поставлено комфорт і ваше благополуччя. Тому ми впорядкували процес оформлення індивідуального простору, підпорядкувавши його жорсткою схемою послідовних і цілісних дій. Співпраця з нами стане для вас приємним проведенням часу на шляху до здійснення своєї мети.

Чому варто звернутися до нас 4.50/5 2 голос(ов)

Чому варто звернутися до нас

Більше 7 років досвіду роботи.

Компанія Комфорт делюкс веде активну діяльність у сфері надання комплексних послуг зі створення інтер'єрів під ключ. За весь період роботи наша компанія зарекомендувала себе як надійного партнера і відповідального виконавця. За більш ніж 7 років роботи компанії, нами було отримано велику кількість практичних навичок. У своїй роботі ми стикалися з важкими, або, здавалося б, нездійсненними завданнями, з якими ми успішно справлялися. Завдяки нашому великому досвіду, ми знаємо, які часті помилки допускають клієнти, які планують виконувати ремонт в своєму будинку і знаємо, як таких помилок можна уникнути. Великий досвід реалізації проектів, професійні знання і вміння в поєднанні з безмежним творчим потенціалом роблять можливим здійснити найсміливіші задуми наших клієнтів.

Комфорт делюкс - це команда фахівців.

До здійснення своєї професійної діяльності ми підходимо з розумінням великої відповідальності, котра стоїть перед нами. Розумінням того, що правильна і відповідальна організація процесу втілення інтер'єру напряму впливає на кінцевий результат нашої роботи. Наш професіоналізм дозволяє нам бути впевненими в тому, що ми робимо, і повністю відповідати за результат виконаних нами робіт. Компанія Комфорт делюкс об'єднує в собі однодумців, які зробили творчість у своєму житті найголовнішим пріоритетом. Кожен фахівець, який працює в нашій компанії - це майстер своєї справи. Всіх нас відрізняють високі внутрішні вимоги до своєї роботи. Завдяки згуртованому і перевіреному часом колективу, ми стали одними з кращих у сфері реалізації дизайнерських інтер'єрів.

Ми надаємо високу якість сервісу.

Досвід виконання дизайн проектів з подальшим виконанням ремонту під ключ, кількість реалізованих проектів, позитивні відгуки наших клієнтів - все це дозволяє нам займати впевнені позиції в сфері надання послуг з планування та реалізації інтер'єрів в життя. Ми знаємо, що плануючи дизайн інтер'єру в одній компанії, а виконуючи ремонт в інший, ви ризикуєте отримати результат, який не буде відповідати всім передбачуваним критеріям, так як у повній мірі ніхто з таких компаній не буде нести відповідальність за весь ланцюжок дій при втіленні задуманого проекту. Для того щоб наші клієнти гарантовано могли отримати максимально високий результат, ми створили достатньо широкий спектр послуг, який включає в себе організацію всіх необхідних видів робіт в одній надійній організації, що відповідає за повний процес створення інтер'єру в цілому.

Вартість наших послуг завжди доступна.

Замовивши в нашій компанії розробку дизайну інтер'єру та ремонт квартири в комплексі, ви істотно економите в порівнянні з вартістю на дані види послуг в окремих компаніях. Навіть враховуючи той факт, що в першу чергу ми робимо ставку на якість сервісу, все одно вартість наших послуг завжди обґрунтована і конкурентоспроможна пропозиціям послуг подібного роду. Постійні акції, що проводяться нашою компанією, дозволять вам отримати знижки різного розміру, залежно від виду та обсягу наданих послуг. Знижки від наших партнерів - постачальників оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання в окремих випадках можуть перекрити всі витрати на планування та супроводження проекту під час проведення ремонту. Доступна вартість послуг у поєднанні з високою якістю, дають можливість здійснити ваші цілі з нашою компанією найбільш вигідно.

Втілювати дизайн проект з нами легко і зручно.

Наша компанія візьме на себе вирішення всіх питань стосовно планування дизайну інтер'єру та виконання ремонту квартири. Ми створюємо дизайн проект, підбираємо всі необхідні для повноцінного проведення ремонту та формування інтер'єру оздоблювальні матеріали, меблі, обладнання. Ми плануємо бюджет ремонту до початку проведення всіх робіт. Ми надаємо супровід дизайн проекту його автором, під час проведення ремонтних та оздоблювальних робіт, надаємо послуги комплектації об'єкта усіма необхідними складовими. І нарешті, ми виконуємо сам ремонт, при цьому контролюючи виконання робіт і поставку необхідної продукції суміжними компаніями. У нас ви завжди зможете розраховувати на допомогу у вирішенні будь-яких завдань пов'язаних з проведенням ремонту, витративши мінімум сил і часу, при цьому ви отримаєте максимальний результат.

Бути надійним партнером наш принцип.

Вибудовуючи довірчі та прозорі відносини з нашими клієнтами, ми забезпечуємо високу якість обслуговування. Взявши на себе вирішення всіх питань пов'язаних з проведенням ремонту, ми беремо на себе всю відповідальність за реалізацію задумів наших клієнтів. Результати виконаної нами роботи формують нашу репутацію, якою ми дорожимо. Надаючи послуги, ми знаємо, як правильно розставити пріоритети і де можна йти на компроміси, щоб отримати бажаний результат без втрати необхідної якості. Ми віримо в те, що наша робота робить наших клієнтів щасливими і безтурботними, оскільки більша частина нових клієнтів звертається до нас за рекомендаціями тих, хто вже оцінив переваги співпраці з нашою компанією і якість нашої роботи. Професіоналізм і доскональне знання своєї справи, порядність і відповідальність, багаторічний успішний досвід, дає нам право бути впевненими в результатах своєї роботи.
asdasd