Зробити замовлення

Про компанію

pro-kompaniju

Компанія Комфорт делюкс надає якісний сервіс по створенню інтер’єрів на професійному рівні – це принципово новий рівень послуг розробки дизайну інтер’єрів і ремонту квартир. Ми здійснюємо розробку індивідуального дизайн проекту з подальшим виконанням ремонту та оздоблення під ключ. Ми команда професіоналів, яка має великий практичний досвід в комплексній реалізації проектів під ключ.

Компанія Комфорт делюкс була заснована в 2008 році і за більш ніж сім років роботи компанії реалізовано велику кількість проектів різних рівнів складності, отримано безліч позитивних відгуків та рекомендацій задоволених клієнтів. Ми зарекомендували себе як відповідального виконавця і надійного партнера.

Наша компанія виконує послуги, в які входить організація всіх необхідних видів робіт для виконання якісного сучасного ремонту: розробка дизайн проекту, ремонтно-оздоблювальні роботи, закупівля будівельних матеріалів, комплектація оздоблювальними матеріалами, меблями, обладнанням, організація роботи підрядних організацій та контроль поставляємої ними продукції.

Для нас важливо створити індивідуальний і неповторний інтер’єр відповідний уподобанням, характеру і звичкам клієнта, щоб майбутній інтер’єр завжди приносив захоплення. Досвід і професіоналізм, безмежна фантазія, а так само слідування світовим тенденціям, роблять можливим створювати сучасні та красиві інтер’єри, які повною мірою задовольняють всім естетичним і функціональним запитам навіть найвимогливіших клієнтів.

Якщо ви прагнете до індивідуальності і хочете оточити себе гармонійним простором в інтер’єрі, якщо Ви в пошуку компанії, яка зможе якісно виконати ремонт квартири, якщо ви цінуєте свій час і хочете щоб процес реалізації інтер’єру був максимально комфортним, то сміливо звертайтеся в компанію Комфорт делюкс. Ми завжди намагаємося зробити більше, ніж пообіцяємо. Ми зробимо все, щоб для вас співпраця з нами була завжди вигідною і приємною. Ми станемо для вас надійним партнером, якому ви зможете довірити всю відповідальність за реалізацію інтер’єру вашої мрії.

Про компанію 5.00/5 2 голос(ов)
asdasd