Зробити замовлення

Комплектація обладнанням

komplektacija-obladnannjam

Комплектація об’єкта необхідним обладнанням.

Навіть після підбору необхідного обладнання для проведення ремонту та реалізації дизайну інтер’єру, такого як: плитка і сантехніка, вікна та двері, шпалери і паркет, освітлення та меблі, текстиль і багато іншого, такі товари необхідно придбати. Процес придбання товарів не полягає тільки в його оплаті. Найчастіше це ще й аналіз цін, моніторинг діапазону вартості аналогічної продукції, уточнення деталей замовлення, оформлення доставки, приймання на об’єкті, контроль кількості та якості продукції, що поставляється, організація і контроль роботи з надання супутніх послуг монтажу,влаштування, встановлення або складання. Комплектація об’єкта обладнанням – це комплекс заходів і дій спрямований на придбання товару з усіма необхідними організаційними складовими і контрольними процедурами, що впливають на кінцевий результат ремонту та дизайну, на його загальну вартість, швидкість проведення і якість. Так само, це ще й несення відповідної відповідальності, за будь-який придбаний товар або надані послуги, оскільки вони не завжди надаються в належній мірі, на належному рівні, з належними зобов’язаннями. А це завжди ризик, отримати товари та сервіс не в тому вигляді, в якому насправді бажає їх отримати клієнт, а у вигляді, невиконання відповідних умов постачальниками, їхніх помилкових дій, приховування ними дефектів, а іноді навіть умисних протиправних намірів.

Найосновніша складність при комплектації об’єкта необхідним обладнанням самостійно замовником, полягає у вимушеній необхідності витрати великої кількості часу на її проведення. І немає жодних проблем у тому, що ремонт може тривати в два рази довше, ніж заплановано, коли людина може займатися комплектацією на шкоду своїй основній зайнятості, або її проведенням зможе зайнятися хтось із найближчих родичів. А так само коли людина проводить не складний капітальний ремонт та здійснює реалізацію дизайн проекту інтер’єру по категорії стандартний, а всі комплектуючі купує в одному або двох магазинах. Але коли перед клієнтом стоїть завдання виконання комплектації об’єкта при проведенні елітного ремонту, євроремонту або складного капітального, всю складність проведення самостійної комплектації і труднощі при взаємодії з постачальниками, субпідрядниками, контрагентами, менеджерами салонів, магазинів і шоурумів не варто недооцінювати.

Важливість і недооцінка послуг комплектації.

Це тільки на перший погляд, здається, що придбати, приміром, сантехніку для одного санвузла не складе ніякої складності. За фактом же, комплект тільки одного приладу може складатися зі списку від трьох до восьми пунктів складових деталей, залежно від призначення приладу. А якщо таких приладів п`ять на санвузол, сімдесят на весь об’єкт, а список комплектів обладнання складається з двохсот дев’яноста позицій? І навіть звичайний сантехнічний сифон може мати шість різних характеристик: для вбудовування або відкритий, з переливом чи без нього, з донним клапаном або без. Врахування таких параметрів важливе при купівлі, інакше людина ризикує придбати не те, або не зовсім те, що йому фактично потрібно. Обмін, повернення, уточнення потрібних характеристик, потребує істотних витрат часу, знань і умінь, визначати і виявляти такі деталі. Але навіть не варто покладатися на те, що менеджери магазинів будуть точно знати, завжди враховувати, чи не забудуть відобразити всі позиції в замовленні. А при прийомі товарів на об’єкті, не варто вважати, що їх обов’язково доставлять в цілості й схоронності, що всі позиції обладнання будуть дійсно відповідати купленим, або припустимо двері з кондиціонерами, будуть встановлені якісно. У цьому питанні вирішальну роль може грати людський фактор здійснення помилки. А щоб виключити помилки, замовникові необхідно бути фахівцем, знати і розбиратися в технічних деталях, тонкощах сфери ремонту та оздоблення, щоб зуміти вчасно виявити недоліки і зуміти проконтролювати належну відповідність усіх вимог умовам купівлі на кожному етапі її здійснення і придбання. На практиці так само нерідко трапляються ситуації, коли клієнт не уточнює умов продажу, доставки продукції, збирання і т.д., оскільки навіть може і не підозрювати про існування прихованих умов, і оплачує тільки певну частину від цілого обсягу сервісу, думаючи, що оплатив все повністю. Такі непорозуміння призводять в будь-якому випадку до невдоволення з боку клієнта, вимушеної додаткової витрати часу і непередбачених на те грошових коштів.

Комплектація об’єкта досвідченими фахівцями – не залишить шансів на помилки.

Знімаючи відповідальність із замовника, і передаючи її в компетенцію фахівцям компанії Комфорт делюкс при проведенні комплектації об’єкта, дозволяє замовнику бути впевненим у правильності всіх здійснюваних дій на кожному етапі, при купівлі товарів і їх придбанні. Здійснення комплектації об’єкта на професійному рівні дозволить отримати замовнику гарантії нагляду і контролю над усіма придбаннями, на відповідному рівні, з відповідними вимогами і з відповідними обов’язками. Наші фахівці під час проведення ремонту та реалізації дизайну інтер’єру при проведенні комплектації об’єкта здійснюють взаємодію з усіма вибраними постачальниками товарів і послуг, надають замовнику всю інформацію про умови здійснення у них купівлі, виконують узгодження або коригування її з замовником, направляють звіти про виконану роботу і про хід просування робіт. Проводять нагляд, а так само контролюють виконання взятих на себе зобов’язань постачальниками і їх уповноваженими представниками. Послуги проведення комплектації об’єкта обладнанням фахівцями компанії Комфорт делюкс надаються на платній основі, але не як у вигляді окремої послуги, а за умови паралельної оплати послуг підбору комплектуючих і авторського супроводу проекту. Оскільки такі фахівці стають повноправними представниками замовника, переслідувачами його інтересів і цілей. Вони беруть участь у придбанні всіх комплектуючих дизайн проекту, в оплаті товарів і послуг від імені або за дорученням замовника, у висновках договорів, стежать за їх належним виконанням, контролюють суміжних виконавців, які беруть участь у процесі комплектації при виконанні постачальниками своїх зобов’язань, а так само виявляють недобросовісні прояви з їхнього боку. А для цього фахівцям важливо достовірно знати всі умови, побажання, критерії підбору товарів і послуг, а так само точні деталі дизайн проекту.

Проведення ремонту із замовленням послуг підбору комплектуючих в компанії Комфорт делюкс, дозволить вам відчути себе керівником усього процесу реалізації інтер’єру, маючи можливості приймати достовірні і правильні рішення за допомогою професіоналів. Вам не доведеться формувати самостійний ланцюжок зв’язуючих дій між реалізованими цілями, бажаними результатами і дійсними можливостями, з впливом на всі процеси різних факторів або обставин. За допомогою послуг комплектації від наших фахівців ви зможете здійснити організацію комплектації, придбання необхідного обладнання, а так само контроль якості продукції та послуг, з почуттями впевненості, довіри і надійності. Замовляючи послуги комплектації об’єкта, ви можете бути впевнені, виконання ремонту і реалізація дизайну інтер’єру, будуть проведені в найкращий для вас спосіб, з максимальним ефектом і найвищим результатом.

Комплектація обладнанням 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd