Зробити замовлення

Декорування

dekoruvannja

Декорування інтер’єру.

Завершальним етапом реалізації дизайн проекту і створення планованого інтер’єру квартири, будинку або котеджу є декорування. Велике значення в остаточному формуванні дизайну інтер’єру простору виконують саме деталі, дрібниці і акценти. Вони створюють в інтер’єрі потрібну атмосферу гармонії, що підкреслює стильову спрямованість, дозволяють задати всім приміщенням спрямованість, цілісність, індивідуальність, і навіть настрій. Декорування стає важливим комплексним заходом, що вносить останні штрихи в облаштування житла при створенні дизайну інтер’єру, властивого особливим смакам свого власника, творчим ідеям і задумам його автора. Від правильного підбору аксесуарів і елементів декору, їх поєднання з усіма іншими предметами в інтер’єрі, залежить і загальний результат реалізації проекту. А точніше, чи буде при такому результаті створено ідеальний баланс в композиції, чи буде він грамотно поєднувати всі кольори і відтінки, чи буде виділяти особливі достоїнства інтер’єру, чи буде визначати стиль оздоблення, а так само чи буде вирішено ряд інших питань, що ставляться замовником на початку розробки дизайн проекту. Для створення дизайну інтер’єру на професійному рівні, декорування приміщень предметами та елементами декору, є головним принципом створення завершеного, стильного і бездоганного інтер’єру.

Декорування інтер’єру – це авторське художнє визначення підходящих декоративних предметів, елементів, аксесуарів і акцентів, їх розміщення в інтер’єрі, з взаємним доповненням і стильовим поєднанням з усіма основними і функціональними предметами, несучими смислове навантаження і всецілого створення в інтер’єрі завершеного образу естетично бездоганного житлового простору. А так само надання допомоги замовнику в підборі або придбанні таких предметів, на завершальних етапах авторського супроводу, попереднього підбору комплектуючих інтер’єру чи комплектації об’єкта обладнанням. Послуги декорування інтер’єру в компанії Комфорт делюкс входять у вартість послуг супроводу, а тому й не оплачуються окремо. Наші співробітники зацікавлені в кращому результаті роботи по створенню інтер’єру та реалізації дизайн проекту в життя, адже часто такі результати відображаються в нашому портфоліо виконаних робіт, а тому декорування, як ні що інше здатне продемонструвати кропітку роботу автора.

Професійне декорування – заключний штрих автора при створенні інтер’єру.

Послуги декорування інтер’єру в компанії Комфорт делюкс надаються за умови оплати всього комплексу послуг супроводу. Декорування як окремі види послуг – не надаються, оскільки такі послуги є нашим якимсь подарунком клієнтам, які стараються максимально точно реалізувати задумку автора проекту в своєму інтер’єрі, а це без замовлення всіх видів послуг супроводу зробити не так вже і просто. Коли клієнти зацікавлені в найкращому результаті реалізації дизайн проекту в життя, наші співробітники готові їм надати найповніший обсяг послуг і навіть більше, оскільки часто результати таких виконаних робіт відображаються в нашому портфоліо. А декорування, як ні що інше здатне продемонструвати копітку роботу автора.

Завдяки декоруванню інтер’єру за участю професійного дизайнера, після його роботи завжди залишаються тільки позитивні, приємні і сильні емоції, а так само незабутні враження від створеного інтер’єру. Декорування інтер’єру – це обширний творчий і цікавий процес, під час проведення якого застосовуються різні техніки, прийоми і методи. У цьому процесі так само люблять активно брати участь і замовники, для яких створюється інтер’єр, завдяки особистому внутрішньому баченню свого майбутнього інтер’єру, власному світогляду і естетичному смаку, вони часто вносять якісь нотки вишуканості в приміщення, надаючи їм індивідуальність свого власника. А спільна робота замовника і дизайнера, на основі виділення смакових пріоритетів, справжніх бажань і певних уподобань, завжди є максимально плідною.

Декор – це незамінний атрибут створення дизайну інтер'єру.

До декору, дизайнери компанії Комфорт делюкс відносять предмети декору, елементи декору, а так само декоративні аксесуари. Предмети декору: картини, фотографії, скульптури, статуетки, годинники. Елементи декору: скатертини, постільна білизна, наволочки, покривала. Декоративні аксесуари: вази, підсвічники, посуд, флористика.

Під час декорування приміщень проводиться наступне:

– Визначення автором проекту необхідних предметів, елементів декору, аксесуарів;

– Консультації клієнта за вибором декоративних предметів, елементів, аксесуарів;

– Спільні виїзди в магазини та салони для підбору декору;

– Аналіз відповідності декору основних предметів інтер’єру, що обирається клієнтом;

– Всебічна допомога клієнту при визначенні, виборі і придбанні декору;

Професійне декорування на стадії реалізації дизайну інтер’єру стає незамінним наповненням житлового простору предметами, елементами, аксесуарами, які зможуть дозволити привнести в основу інтер’єру потрібні фарби, важливі акценти і життєву енергію. Сучасне виробництво декоративних предметів і елементів інтер’єру пропонує велику кількість як готових рішень, так можливостей їх індивідуального виготовлення. Декоруючи інтер’єр з фахівцями компанії Комфорт делюкс, ви зможете з легкістю визначити, підібрати, а так само придбати необхідний декор, який буде гармонійно поєднуватися з усіма складовими інтер’єру відповідно до ваших ідей та задумів. Наші дизайнери завжди допоможуть оформити приміщення житлового простору декором, який ідеально підійде до створюваного інтер’єру. Ви зможете грамотно декорувати свій інтер’єр будь-яким зручним для вас способом, як спільно з дизайнерами, за допомогою їх порад і рекомендацій, так і самостійно на основі запропонованих варіантів дизайнерами.

Декорування 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd