Зробити замовлення

Авторський супровід

avtorskij-suprovid

Авторський супровід – це точність реалізації задуманого.

Правильне і точне здійснення дизайн проекту під час ремонту залежить від участі в цьому процесі його автора. При авторському супроводі дизайн проекту виконується завдання реалізації інтер’єру в точності з усіма початковими задумами та ідеями. Автор проекту стежить за тим, щоб концепція інтер’єру в своїй суті і формі була такою ж бездоганною в реальному житті, якою її створили у віртуально образному просторі: у візуалізації, планах і кресленнях. Авторський супровід дизайн проекту – це комплекс заходів, спрямований на виконання всіх робіт з реалізації дизайн проекту відповідно до технічних, технологічних, візуальних та стильових показників, заздалегідь передбаченими проектною документацією, розробленими автором проекту, узгоджені і затверджені замовником. Під час проведення авторського супроводу здійснюється нагляд за реалізацією проекту за двома основними напрямками: будівельно-технічним, згідно творчим задумам автора, а так само візуально-естетичним, згідно смаковим уподобанням клієнта. Авторський супровід дизайн проекту в компанії Комфорт делюкс виконується дизайнером, автором проекту, протягом усього терміну проведення ремонтно-оздоблювальних робіт на об’єкті, до повного його введення в експлуатацію.

Кваліфікована допомога при реалізації дизайн проекту.

Під час супроводження проекту його автором здійснюються виїзди на об’єкт для консультації будівельників по всім виниклим питанням, коригуванням, і уточненням, що виникають в процесі ремонту, а так само виїзди в магазини, салони і шоуруми для допомоги клієнту при виборі та купівлі комплектуючих. Таких виїздів проводиться два на тиждень, один на об’єкт, інший в магазин. На початковій стадії авторського супроводу, після чорнових і підготовчих робіт при ремонті, дизайнером вносяться коригування в технічну документацію проекту. Які, часто відбуваються після перепланування, штукатурки стін, влаштування стель і стяжки підлоги. Надалі, відкориговані креслення вплинуть на замовлення корпусних меблів, купівлі матеріалів, техніки, конструкцій. При проведенні грамотного нагляду і контролю, стає можливим не допускати відхилень від проекту, під час ремонтно-оздоблювальних робіт на об’єкті, або вчасно припиняти такі виникнення. Адже, часто при зведенні міжкімнатних перегородок, влаштуванні ніш або простінків, трапляються ситуації, коли необхідно вловлювати міліметри, які впливають на габаритні розміри і технічні параметри деяких елементів меблів, техніки, конструкцій. При виїздах в магазини під час авторського супроводу замовнику стає можливим отримувати достовірні відомості від дизайнера, приймати усвідомлено правильні рішення, що впливають на концепцію проекту в цілому, а не спиратися на інформацію, яку надають менеджери, іноді зацікавлені у вчиненні продажу певної продукції, яка може бути і зовсім не прийнятна для клієнта. Адже менеджерам важливо продати, нехай навіть якісний товар, а не те, що чи буде даний товар гармонійно поєднуватися з усіма іншими комплектуючими, які створюють загальну композицію в інтер’єрі.

Авторський супровід – значна послуга в процесі створення інтер’єру.

Авторський нагляд є платною послугою, що надається організацією Комфорт делюкс, але і в той же час не обов’язковою для клієнта під час проведення ремонту та реалізації дизайн проекту. По суті, клієнт може самостійно проводити процедури нагляду та контролю, наприклад, при нескладному капітальному ремонті без перепланування та реалізації дизайн проекту стандартний, але при цьому вся відповідальність за відповідність дизайн проекту всім розробленим планам і цілям, автоматично перекладається на замовника. Коли ж мова йде про реалізацію дизайн проектів розширений або елітний під час складного капітального ремонту, перепланування, євроремонту або елітного ремонту, замовлення і оплата послуг авторського супроводу для клієнта стає придбанням незамінного і зручного інструменту, який дозволяє втілити всі задуми та ідеї в життя, самим найкращим і сприятливим для клієнта чином. Оскільки професійне виконання супроводу проекту дозволить уникнути клієнтові багатьох помилок, заощадить його час і нерви, допоможе при багаторазових коливаннях або сумнівах у прийнятті відповідальних рішень.

Авторський супровід дизайн проекту в компанії Комфорт делюкс, дозволить завершити весь логічний ланцюжок від розробки дизайн проекту до його повної матеріалізації, на найвищому рівні. Оскільки при реалізації дизайн проекту важливу роль виконують, коригування креслень, координація дій будівельників, а так само вирішення питань клієнта, що виникають при виборі комплектуючих, здійснення супроводу проекту його автором дає можливість клієнту дотримуватися всіх намічених технічних цілей і художніх задумів. Послуги авторського супроводу в нашій компанії – це повна відповідність всіх бажань клієнта, його очікуваних сподівань і припущень, точної копії інтер’єру в результаті завершення ремонту.

Авторський супровід 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd