Зробити замовлення

Сучасний дизайн інтер’єру

suchasnyj-dyzajn-interjieru

Сучасний дизайн інтер’єру – зміна поглядів на звичні речі.

В даний час, який стрімко розвивається, з розвитком науки і сучасних технологій, нових напрямів і стилів, досягнень в галузі будівництва та архітектури, зміною оточення і способу життя, поглядів і свідомості людей, змінилося і ставлення до естетичної краси, що відбивається в житлових просторах. Інтер’єрна продукція культових і всесвітньо відомих фабрик виробників предметів меблів, оздоблювальних матеріалів, конструкцій, техніки, освітлення, не залишають байдужими навіть самих мало вимогливих і, не досвідчених у світі дизайну людей. Об’єкти сучасного дизайну інтер’єрів, захоплюють своєю елегантністю, лаконічністю або навпаки дивують новими формами у різноманітних проявах. Підвищення вимог до якості та рівня життя сучасно розвиненої людини, штовхає її до пошуку нових ідей, самовираження та утилітаризму. Що неодмінно позначається на комфорті, функціональності, і ергономіці життєвого простору. Інноваційні підходи до створення сучасного дизайну інтер’єру дозволяють досягти технологічної досконалості і спрямованості у майбутнє, а свіжі та сміливі ідеї, відкривають нові горизонти можливостей застосування нових технологій, нових рішень і нових матеріалів, в квартирі або будинку людини.

Так чому ж в сучасному світі, в двадцять першому столітті, в місті Київ, при стількох можливостях, де стільки нового і цікавого, все ще зустрічаються люди, які намагаються облаштувати свій інтер’єр в класичному стилі, з традиційними прийомами і звичними матеріалами? Пояснення цьому, звичайно ж є, і вони мають вагомі аргументи на користь усталених думок. І все ж кардинально змінити інтер’єр квартири, незважаючи на минуле, зовсім нелегко. У першу чергу, прийняти рішення на користь сучасного інтер’єру складно таким людям на підсвідомому рівні, і це тісно пов’язано з так званою зоною комфорту людини, яка сформована і пов’язана з звичками, тактильними та візуальними відчуттями, естетичних грунтуваннях на спогадах з минулого. У цьому найчастіше і полягає складність створення сучасного дизайну інтер’єру. Але, поміняти власне оточення – можна, так само як і поміняти погляди. Необхідно подивитися іншими очима на сучасний інтер’єр, в іншому ракурсі, під призмою часу в якому ми живемо. Адже сучасний дизайн інтер’єру, вільний від стереотипів минулого, викликає тільки захоплення.

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі – це пошук нових пріоритетів.

Охарактеризувати сучасний дизайн інтер’єру квартири, будинку, котеджу можна сучасними стилями і напрямами, такими як: high tech, мінімалізм, контемпорарі, лофт, конструктивізм. З притаманною таким стилям простотою і стриманістю, строгістю і грубістю, іноді навіть брутальністю, при використанні природної фактури матеріалів, але в той же час раціональністю і доцільністю. У сучасних стилях інтер’єру все підпорядковано логіці, функціональності і необхідності. Красивим в інтер’єрі може вважатися лише те, що є зручним і корисним, а все інше – непотрібні надмірності. Такі стилі є новим віянням сучасного дизайну, розумінням основи інтер’єру і його призначення, а так само противагою химерності і витонченості з зайвим пафосом і розкішшю, властивим деяким іншим стилям.

Енергетику і сенс дизайну сучасного інтер’єру можуть визначити акценти на геометрії з чіткими прямими лініями, максимально відкриті простори наповнені повітрям і природним світлом, з мінімальною кількістю аксесуарів і декору. «Open space» з властивою йому свободою і простором, створюється шляхом грамотного моделювання, коригуванням та позбавленням від непотрібних перегородок і об’єднанням кімнат в єдине ціле, розділене лише умовною зональністю. Де всі меблі і кожен предмет окремо в такому просторі повинен відповідати своєму призначенню і вписуватися в образ життя свого власника.

Справжня гармонія сучасного дизайну інтер’єру полягає в тому, щоб поєднати зовнішню привабливість всіх деталей і складових з функціональністю і практичністю. При всій своїй зовнішній простоті вишуканість дизайну сучасного інтер’єру досягається шляхом застосування неординарних творчих рішень, дизайнерських прийомів у поєднанні з виключно індивідуальними вподобаннями клієнта, витонченими і дорогими дизайнерськими меблями, предметами і деталями інтер’єру, а так само натуральними оздоблювальними матеріалами. І якщо ви бачите інтер’єр, оформлений в сучасному стилі, який вражає вас своєю красою і естетичністю, будьте впевнені, в такому інтер’єрі обов’язково присутня рука майстра. Була проведена важко відчутна зовнішня, але грандіозна внутрішня робота, було витрачено велику кількість зусиль, часу і фінансових коштів, для досягнення таких результатів.

Сучасний дизайн інтер'єру як баланс основи і естетики.

Створення дизайн проекту інтер’єру, з погляду сучасності, це не тільки професійний вид діяльності, або рід занять, а мистецтво, яке на сьогоднішній момент може відноситься до всього, що оточує людину. Наука, техніка, медицина, творчість, промисловість – всі ці сфери і окремі знання в них є складовими і сплітаються в єдину основу сучасної професії дизайнера інтер’єру. Сучасний дизайн інтер’єру квартир, будинків і котеджів це мистецтво в поєднанні з художніми прийомами професіоналів, це створення унікально неповторної обстановки для комфортного життя людини, використовуючи сучасні матеріали і технології, які здатні прикрасити і удосконалити внутрішнє оформлення, поліпшити і полегшити життя людини зокрема.

Створення сучасного дизайну інтер’єру передбачає вирішення безлічі складних завдань, з безліччю особливостей, деталей і різних нюансів, прихованих від зовнішнього погляду простої людини, проектування вимагає безлічі фундаментальних теоретичних і практичних знань, в його основах і принципах закладений технічно грамотний і досконалий розрахунок. Неможливо створити сучасний дизайн інтер’єру без урахування відповідного досвіду роботи, професійних навичок, відповідного моді і сучасним тенденціям погляду, а так само бездоганного естетичного смаку. Саме тому за розробкою дизайну інтер’єру необхідно звертатися до фахівців у цій сфері – професійним дизайнерам інтер’єрів. Тільки професійні дизайнери зможуть втілити в життя всі побажання людини. Тільки фахівці здатні поєднувати в своїх рішеннях цікаві прийоми і складні функціональні складові, створювати оптимальні планування приміщень, виділяти підходящі вашому інтер’єру з багатозначного числа всіляких оздоблювальних матеріалів, меблів, техніки, освітлення, деталей та аксесуарів, а так само застосовувати потрібні з величезної палітри кольори і відтінки.

Звертаючись до компанії Комфорт делюкс за створенням сучасного дизайну інтер’єру квартири, будинку або котеджу в Києві, ви отримаєте проект, що поєднує в собі красу і стиль, комфорт і функціональність, технічну грамотність і відповідність вашим індивідуальним уподобанням. Ми гарантуємо унікальність дизайну майбутнього інтер’єру та втілення його в реальність. Приймаючи рішення, з приводу створення сучасного дизайну інтер’єру, подивіться наше портфоліо. І якщо наші роботи справлять на вас враження, то може бути, незабаром, там з’явиться і ваш інтер’єр?

Сучасний дизайн інтер’єру 5.00/5 3 голос(ов)
asdasd