Зробити замовлення

Навіщо потрібні послуги дизайнера

zachem-nuzhny-uslugi-dizajnera

Надання необхідної допомоги при створенні інтер’єру.

Гарний, просторий і затишний будинок – це мрія кожної людини. Чи буде це квартира в місті Київ, або котедж за містом, не настільки важливо, найголовніше – це відповідність індивідуальної внутрішньої атмосфери житлового простору і практичності всіх її складових уявленням людини про ідеальний будинок. Гармонію відповідну світогляду людини з навколишнім оточенням в будинку задає саме дизайн інтер’єру, що створює не лише зовнішній вигляд житлового простору, але і задаючий відношення людини до життя, поглядів і принципів в цілому. Дизайнер же допомагає втілити в реальність всі побажання власника житла, по створенню інтер’єру, властивого внутрішньому світу, характеру, і естетичному смаку людини, її необхідним умовам і вимогам. І навіть якщо людина ще не визначилася з інтер’єром своєї мрії, то дизайнер, спираючись на свої професійні знання і використовуючи свій практичний досвід, зможе допомогти людині розібратися в основах організації та побудови простору, а також зуміє створити ідеально злагоджений інтер’єр, який буде радувати свого власника довгі роки.

Навіщо потрібні послуги дизайнера 5.00/5 2 голос(ов)

Навіщо потрібні послуги дизайнера

Хибні припущення про дизайн інтер'єру.

У кожної людини є власне розуміння того, в чому полягає краса, комфорт і функціональність інтер'єру. І навряд чи можна зустріти успішну людину, яка нічого не розуміє у творчості, не сприймає красу, не має почуття стилю або не володіє естетичним смаком. На перший погляд людині може здатися, що зробити певний зовнішній вигляд квартири або будинку не становить ніяких зусиль, і в цій справі немає нічого складного. У інтер'єрних журналах дуже багато вподобаних і вдалих прикладів, інтернет ресурси повні необхідною інформацією зі свіжими ідеями. У Києві спеціалізовані магазини повні асортиментом оздоблювальних матеріалів, меблів, обладнання, деталей і аксесуарів. Так що неймовірний простір фантазіям і творчості забезпечений. І тільки лише з цих причин, починаючи створення дизайну інтер'єру житлового простору, іноді деякі люди вважають, що впоратися із завданням створення дизайну інтер'єру простіше простого і сміливо починають братися за справу самостійно, при цьому ні скільки не сумніваючись у власних силах і можливостях. Але такі рішення можна порівнювати в аналогії з тими, коли людина, не будучи лікарем хірургом, буде самостійно намагатися проводити самій собі операцію з видалення апендициту. Помилкове розуміння того в чому полягають послуги дизайнера інтер'єру, призводять до неправильної оцінки його роботи, не правильним уявленням, а відповідно і до несподіваних результатів. Думаючи, що створення дизайну інтер'єру полягає лише у візуальному оформленні житлового простору, люди роблять величезну помилку.

Що лежить в основі створення дизайну інтер'єру.

Дизайн інтер'єру це не створення форми простору шляхом естетичної прикраси з підбором до нього матеріалів і предметів, а навпаки, естетичну привабливість форма знаходить внаслідок кореляції в основі простору необхідних умов, предметів, матеріалів, практичності, зручності і функціональності складових, в рамках певних уподобань, сформованих обставин і наявних ресурсів. У дійсності, грамотне і професійне створення дизайну інтер'єру складається з вирішення естетичних, функціональних, технічних і фінансових завдань. Причому робота дизайнера завжди полягає у взаємопов'язаному суміщенні цих чотирьох важливих і необхідних для здійснення бажаного інтер'єру функцій. Створення або планування візуального образу інтер'єру – візуалізації інтер'єру. Підбору оздоблювальних матеріалів, меблів, сантехніки, освітлення та інших елементів – декорування або комплектації інтер'єру. Розробки креслень необхідних для реалізації інтер'єру будівельниками, на основі візуалізації інтер'єру і підібраних до нього комплектуючих – архітектурного або інженерного проектування. Кошторисного розрахунку загальної вартості всіх складових для оцінки можливостей – складання бюджету реалізації задуманого. Весь комплекс виконання цих функціональних заходів, на основі концепції формоутворення простору, у вигляді деякої творчої ідеї, планів і засобів, для її успішної реалізації завжди здійснюється заздалегідь і результатом виконання таких послуг з боку дизайнера, є – дизайн проект. Розробка дизайн проекту орієнтована на проведення низки робіт і послуг, необхідних для реалізації запланованого інтер'єру на належному рівні, у процесі виконання ремонту та оздоблення. Від збору всієї необхідної інформації притаманної вимогам клієнта і аналізу цих даних, до повного планування здійснення всього задуманого технічно грамотним і правильним способом, з можливими або допустимими витратами.

 

У створенні інтер'єру необхідна участь дизайнера.

Безумовно, поєднати в роботі дизайнера всі необхідні для його професії критерії дозволить лише тільки профільна освіта з теоретичною базою, а так само практичний досвід і навички, що здобуваються роками, напрацьовуються величезними зусиллями і великою працею. Професії дизайнера, як і будь-який інший професії, необхідно вчитися багато років, причому навіть після закінчення навчання необхідно постійно стежити за тенденціями розвитку даної сфери, отримувати нові і сучасні знання, удосконалювати свої навички. Професійний дизайнер інтер'єру – це висококваліфікований фахівець, у виконання завдань якого входить розробка концептуальної творчої ідеї побудови простору і проектування інтер'єру відповідно всіх правил і норм естетики, архітектури та будівництва. Сучасний дизайнер інтер'єру володіє і специфічними знаннями в області: ергономіки простору, побудови художньої композиції, психології і впливу на свідомість кольору, фізичних законів освітлення. Грамотний дизайнер інтер'єру розбирається в стилях інтер'єру, орієнтується у специфіці ринку оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання, а також в технологіях виробництва ремонтно-оздоблювальних робіт. Не маловажну роль у створенні дизайну інтер'єру відіграють художня уява дизайнера, його творчі фантазії і талант. Знаючи, і розуміючи всі критерії даної професії, висновок стає очевидним – кожна людина повинна займатися тим, у чому вона розбирається найкраще. Тому плануючи створення інтер'єру необхідно звертатися до кваліфікованого фахівця по дизайну. А витрачати велику кількість часу на вивчення тієї сфери, з якою людина може зіткнутися всього лише один раз у своєму житті – буде не найкращою ідеєю. І результати такої роботи будуть не найкращими.

Основні складові дизайну інтер'єру.

Розробка дизайну інтер'єра завжди будується на основі творчої ідеї та певних задумів, навколо цієї ідеї. Так, ідея не видна і не вловима стороннім поглядом, її неможливо знайти в результаті завершеної роботи, але і все ж вона є фундаментальною основою для створення красивого і функціонального інтер'єру. Генерація таких ідей під силу далеко не кожній людині. Без фантазії, уяви і абстрактного мислення складно говорити про народження стоячої, вдалої і вільно реалізуємої ідеї. Звичайно ж, ніхто крім самої людини, власника житла, не знає точно, яким повинен бути інтер'єр, властивий його сприйняттю оточення. Але ось на основі побажань, уподобань і вимог клієнта, професійний дизайнер, перебуваючи в оточенні голих бетонних стін нової квартири, здатний побачити в цьому просторі необхідний образ, в результаті чого зможе сформувати ідею, а відповідно і концепцію інтер'єру. В основі розробки дизайн проекту так само лежить проектування. Правильно використовуючи і вміло виділяючи функціональні зони в організації простору, можна говорити про запоруку успішного створення дизайну майбутнього інтер'єру. У застосуванні знань і вмінь дизайнера, на основі естетичного смаку людини створюється необхідна візуальна композиція, підпорядкована певній стилістиці, в якій будуть присутні поєднання певних кольорів та їх відтінків, вирази текстур і фактур в матеріалах, розстановка акцентів і застосування декоративних аксесуарів. Атмосфера, створювана на основі прийомів професійного дизайнера, буде вираженням гармонії в будинку, необхідної власнику.

Переваги послуг професійного дизайнера інтер'єрів.

Залучення до розробки дизайну інтер'єру професійного дизайнера дозволить уникнути більшості труднощів, з якими доводиться стикатися людям, які не знають цієї сфери. Професійні знання та практичний досвід дизайнера дозволять домогтися максимально можливого результату у відповідності з певними вимогами і умовними рамками, а також роблять можливим реалізувати всі задуми та ідеї людини в дійсність, найкращим, ефективним і грамотним чином, доцільним шляхом з найменшими можливими зусиллями, часом і фінансовими коштами. Створення інтер'єру дизайнером не тільки звільняє замовника від витрати особистого часу, на етапі планування та підготовки до виконання ремонту, але і дає сприятливу можливість отримати свідомо прогнозований, потрібний і якісний результат. Послуги дизайнера не дають жодних шансів прикрих помилок і внаслідок чого економлять як грошові кошти клієнта, так і час на етапі проведення ремонту. Навіть враховуючи, статтю витрат на певні послуги дизайнера, людина все одно заплатить менше за створення дизайну інтер'єру в цілому. Користуючись напрацьованими контактами і знижками, що надаються дизайнеру постачальниками товарів і комплектуючих, які необхідні для реалізації інтер'єру, на етапі виконання ремонтних робіт. При цьому у людини з'являються унікальні можливості побачити, спланувати, і розрахувати результат дизайну інтер'єру заздалегідь, до початку робіт з ремонту та оздоблення квартири, будинку або котеджу. Переконатися, що такий результат відповідає необхідним бажанням або в іншому випадку, з'являється можливість його коригувати. Адже насправді набагато легше і простіше вносити безболісні коригування в ескізних рішеннях, ніж у реально проведених роботах. Такий підхід дозволяє прийняти єдине правильне і виважене рішення з урахуванням всіх можливих сумнівів або не розуміння, якихось випливаючих наслідків, задовго до початку реалізації. Маючи технічні креслення, людина отримує гарантію того, що всі задуми реально здійсненні. Вона отримує плани і керівництво до дій, які будуть реалізовані в точності з поставленим завданням будівельникам. І в завершенні всіх проведених робіт з планування майбутнього дизайну інтер'єру, у людини з'являється впевненість того, що вона подужає фінансовий бюджет проекту в дійсності. Що дозволить довести заплановану справу до фінішного завершення, а не застрягти на половині шляху через брак коштів, з причини некоректної оцінки своїх фінансових можливостей.

Якщо ви проживаєте в місті Київ, або недавно придбали тут нерухомість, в якій плануєте проводити ремонт та оздоблення, цінуйте свій час, гроші і нерви, а також хочете отримати інтер'єр з ідеальним естетичним виглядом, сучасною, практичною і грамотно продуманою обстановкою, звертайтеся за допомогою до професійних дизайнерів компанії Комфорт делюкс. Замовте дизайн-проект в нашій компанії. Наші дизайнери, грунтуючись на почутті прекрасного, на ваших смаках і побажаннях, а також на технічних особливостях вашої квартири, будинку або котеджу, розроблять дизайн проект інтер'єру найкращим чином, а наші будівельники при проведенні ремонту та оздоблення, втілять його в життя, найлегшим і зручним для вас способом.

asdasd