Зробити замовлення

Дизайн інтер’єру

dyzajn-interieru

Дизайн інтер’єру житлових приміщень.

Компанія Комфорт делюкс до початку виконання робіт по ремонту і оздобленню надає своїм клієнтам послуги створення професійного і технічно грамотного дизайну інтер’єру у вигляді планування, розробки і проектування, цілісного, готового до реалізації проекту. Створений в нашій компанії дизайн проект інтер’єру включає в себе абсолютно всі складові житлового простору, необхідні для втілення в життя, а так само має ряд вигідних переваг перед послугами такого роду. Дизайн інтер’єру, створений в компанії Комфорт делюкс, відрізняється високою якістю, розважливою точністю всіх складових елементів, опрацюванням деталей, поєднанням в собі стилю, краси, і функціональності.

Творчий та мистецький підхід у створенні дизайну інтер’єру, професіоналізм дизайнерів у поєднанні з великим практичним досвідом роботи команди з реалізації проектів, застосування в проекті реально існуючих і доступних бюджету матеріалів, предметів інтер’єру, можливості реалізації проекту в точності з задумкою автора – це незмінні складові кожного проекту , створеного в нашій компанії. Комплексний підхід у створенні та реалізації проектів під ключ, від розробки дизайну інтер’єру до виконання ремонту та оздоблення в одній компанії, яка несе повну відповідальність, за всі роботи на кожному етапі створення інтер’єру, робить можливим нашим клієнтам отримати якісний сервіс, зі зручними умовами. Супутні послуги підтримки і допомоги в процесі реалізації проекту дизайну інтер’єру в нашій компанії, полегшують участь наших клієнтів. Дозволяють звільнити свій час і отримують можливість контролювати процес з боку, причому повністю всі організаційні складові реалізації проекту беруть на себе фахівці нашої компанії.

Різносторонній підхід для досягнення різних цілей.

Компанія Комфорт делюкс виконує розробку дизайну інтер’єру квартир, будинків, котеджів з різними варіантами підходу до реалізації задуманих цілей і уподобань клієнтів, залежно від складності, вимог та бюджету на реалізацію. Послуги створення дизайн проекту в нашій компанії розраховані на широке коло клієнтів. У нас розробляються проекти різного рівня деталізації, наповненості, і загострення уваги до деталей. Дизайн проект стандартний розробляється у разі, коли передбачається проведення не складного капітального ремонту, але з урахуванням професійного планування по всім нормам технічним фахівцем, творчим і естетичним баченням цілісного інтер’єру дизайнером, з урахуванням аналізу доцільності чи необхідності проведення ремонтно-оздоблювальних робіт і розробкою необхідних креслень, для точного виконання всіх запланованих робіт будівельниками. Дизайн проект розширений створюється для клієнтів з підвищеними смаковими уподобаннями, і вимогами до проекту, що розробляється. Такий дизайн проект буде враховувати більш детальне продумування за змістом елементів житлового простору і більш детальне проектування всіх складових інтер’єру. З урахуванням розробки розширених креслень, для втілення дизайнерських задумів будівельниками на високоточному і якісному рівні. Дизайн проект елітний розробляється для заможних людей, здатних реалізувати в своєму інтер’єрі дорогі, наймодніші і сучасні тенденції в області дизайну інтер’єрів, оздоблювальних матеріалів, меблів, санітарної техніки, освітлення, обладнання і всього іншого наповнення житлового простору ексклюзивними деталями. При розробці дизайн проекту елітний приділяється особлива увага абсолютно всім складовими інтер’єру, з урахуванням багаторівневих завдань, багатовекторних цілей і багатьох нестандартних рішень, що створюють готовий елітний інтер’єр, із завчасним прорахунком всього загального бюджету. Розробка креслень та технічної документації дизайн проекту елітний включає максимальну деталізацію, з усіма необхідними розгорненнями, розрізами та перерізами всіх складних елементів проекту, для успішної і грамотної реалізації задуманого.

Сучасний дизайн інтер’єру з високою якістю.

В незалежності від різних смакових уподобань, передбачуваного стилю інтер’єру, фінансового достатку і типу розроблюваного дизайн проекту, будь-який клієнт гарантовано отримує індивідуальний підхід і високу якість надаваних нами послуг. Під час виконання розробки дизайну інтер’єру, до повного завершення і приймання всіх робіт, клієнти мають можливість побачити свій майбутній інтер’єр, а так само переконатися, що такий інтер’єр і всі його складові йому ідеально підходять. Розробка загальної концепції інтер’єру, створення сцени і моделей інтер’єру, текстурування і накладення кольорів на складові інтер’єру, а так само візуалізація інтер’єру і віртуальний 3д тур інтер’єру, створюються за допомогою самих останніх і професійних комп’ютерних програм, таких як: AutoCAD, 3ds Max, V- ray, Tour viewer, Photoshop. Завдяки чому, для досягнення кращих, досконалих і точних результатів на етапі планування, стає можливим вносити будь-які зміни і доповнення, а на етапі проектування з’являється можливість створювати інтер’єри з фотореалістичною якістю, на основі всіх уподобань клієнта, в максимально короткі терміни.

Дизайну інтер'єру з досягненням максимально кращих результатів у створенні.

Проектування дизайну інтер’єру квартири, будинку або котеджу в Києві та Київській області компанією Комфорт делюкс здійснюється в будь-яких обсягах, на будь-яких площах, а так само при будь-якому рівні складності. Робота зі створення дизайну інтер’єру не обмежується творчим потенціалом наших дизайнерів, а лише, фінансовими можливостями клієнтів і виділеними коштами для досягнення бажаних результатів. При чому, наші дизайнери володіють теоретичними та практичними знаннями, які можуть враховувати безліч факторів, специфічних моментів, застосовуючи які, зможуть перетворити навіть саме стандартне оздоблення квартири в новому будинку, або капітальний ремонт – в сучасний і авторський дизайн інтер’єру, в межах всіх правил і законів побудови простору. А якщо у вас є можливості і ви бажаєте облаштувати свій будинок відповідно до європейського або елітного рівня дизайну інтер’єрів, наші дизайнери з радістю допоможуть вам у цьому, для вас, ми зможемо створити ексклюзивний проект, з урахуванням суміщення таланту дизайнерів і ваших смакових уподобань.

Найважливіший принцип при створенні дизайну інтер'єру.

Створені дизайн проекти в нашій компанії мають не тільки красиві візуалізації кімнат інтер’єру квартири, в їх основі лежать принципи реалізації цього проекту. Ми створюємо тільки такі проекти, які клієнт зможе дозволити собі здійснити. Адже клієнти, звертаючись в нашу компанію, бажають створити інтер’єр схожий зі своїми власними мріями, про красивий і затишний будинок, при цьому грунтуються на своїх уявленнях про розумний і доцільний бюджет. Можна нескінченно захоплюватися прекрасним, але ніколи не отримати можливості їм опанувати. Так само, можна зробити красиву картинку дизайну інтер’єру, щоб нею захоплюватися, але ніколи не мати можливості її реалізувати, щоб жити в такому інтер’єрі. Для нас, результат створення тільки красивої картинки не представляє ніякої цінності. Ми реалісти, для нас важливо, як і для всіх наших клієнтів, всіма наявними в розпорядженні засобами та способами втілити в життя інтер’єр, відповідний необхідним функціональним якостям і потребам клієнта. Показником успішного дизайн проекту для нас, стає реалізована робота, відповідна естетичним уподобанням і індивідуальній особистості нашого клієнта.

Створюючи дизайн інтер’єру, виконуючи роботу по реалізації, а так само супроводу проекту, ми працюємо не тільки заради грошей, а заради принципу бути потрібними людям, і тільки тоді, коли наші клієнти залишаються задоволеними, вони формують і сприяють розвитку нашої репутації, яка сама по собі приносить можливість мати прибуток. Ми працюємо для того, щоб кожен наш клієнт отримав те найбажаніше місце, під назвою будинок. Ми створюємо інтер’єри, налаштовані на вашу хвилю, що виражають ритм вашого життя, які звучать в унісон з биттям вашого серця.

Дизайн інтер’єру 5.00/5 1 голос(ов)
asdasd